O Firmie

Strona główna

 

[W przygotowaniu]

 

 Początki firmy GRAFKOM sięgają 1992 roku, kiedy jako pierwsza w Wadowicach sprzedawała zestawy komputerowe i akcesoria. Oferowaliśmy wtedy własne i z firm współpracujących programy DOS'owe dla firm, począwszy od programów fakturujących, magazynowych poprzez płacowe, zarządzania i opisu procesów technologicznych w średnich i dużych firmach.

  Obecnie jesteśmy w stanie zaoferować "pod klucz" (sprzęt, sieci, systemy) pakiety i systemy oprogramowania z wdrożeniem prawie dla każdej firmy sektora MRP i MSP. Tu zaufało nam wiele firm produkcyjnych i handlowych.

    Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy COMARCH SA,  której programy, systemy instalujemy  razem z wdrożeniem, jak również otaczamy opieką serwisową ich użytkowników.

 Posiadamy tytuł "Działa z OPT!MĄ" Nr 1.(wersja O! 3.0 dla szwedzkiej firmy STENA) w zakresie tworzenia własnego autorskiego oprogramowania współpracującego lub integrującego się z pakietami OPT!MA bazującego na serwerze SQL  firmy Microsoft, dostosowując go do najróżniejszych potrzeb naszych klientów.

Obecnie posiadamy bogaty dorobek różnych rozwiązań programistycznych jak:

  • OKO - obsługa gabinetu okulistycznego

Pakiet programów współpracujących z oprogramowaniem Comarch zebraliśmy w jedną aplikację wielomodułową (na wzór rozwiązania OPT!My) o nazwie handlowej GRAFT!MA, która sugeruje, że współpracuje z COMARCH OPT!MA. Najbardziej nowatorskim rozwiązaniem jest program do zarządzania flotą pojazdów samochodowych na terenie UE o nazwie NET. DYSP, w której zastosowaliśmy dynamiczne rozwiązania na wykresach GANT'a. Na stronie www.grafkom.pl/graftima można pobrać wersje demo. Na życzenie dostarczamy specjalistyczne  bazy z przykładmi.

 W roku 2003 zostaliśmy zauważeni i  wyróżnieni na ogólnopolskim forum w zakresie wdrażania pakietów OPT!MA otrzymując wyróżnienie i statuetkę.

  

 

 

 

 

 

 W roku 2004 nasze wdrożenie SQL 2000 w firmie produkcyjnej zostało zauważone przez Microsoft Polska, i zostało opublikowane na polskich stronach tego koncernu www.microsoft.com/poland/sql/rozwiazania/pacyga.aspx

kopia lokalna: PACYGA Import-Export - Rozwiązania - SQL Server 2000

    Współpracujemy z czołowymi dystrybutorami sprzętu i oprogramowania i przedstawicielami światowych producentów. Dla firm oferujemy produkty firm IBM, HP, Intel, Dell, Canon, D-Link, Cisco, NTT, ESET i innych. Jesteśmy Partnerem oraz Developerem Microsoft oraz Partnerem HP,

    Oczywiście w naszej ofercie znajdują się urządzenia fiskalne i ich peryferia, które instalujemy, szkolimy użytkowników i zapewniamy serwis. 

Archiwalny Ceryfikat

    Nie zapominany o klientach indywidualnych, którzy w naszej firmie otrzymują fachową poradę w n/t sprzętu i oprogramowania. Dla nich możemy tak skonfigurować indywidualnie zamawiane zestawy aby spełniły oczekiwania.

    Naszą dewizą jest profesjonalizm i jakość jaką zyskujemy poprzez głęboką wiedzę i doświadczenie naszych  inżynierów informatyków.

    Nasz serwis oprócz typowych awarii sprzętu i systemów operacyjnych realizuje naprawy pogwarancyjne drukarek atramentowych i laserowych HewlettPackard.

    Ponadto posiadamy firmowy sklep, który poza profilem komputerowym zaopatruje firmy reklamowe jak i indywidualnych odbiorców w folie ORACAL®, oraz oferujemy gamę produktów z serii Galeria Papieru® w postaci barwnych arkuszy, dyplomów wizytówek i innych.

   Realizujemy usługi wykonywane w technologii GRAWERTON©, ponadto wykonujemy pieczątki w technologii polimerowej.

 

 

 


Dane adresowe:

GRAFKOM Systemy Komputerowe

34-100 Wadowice

ul. Trybunalska 4

tel. /+48 prefix 33/ 8738869; 8733111; 8232360

ogólny: office@grafkom.pl

handlowy: malgorzata@grafkom.pl

serwis: serwis@grafkom.pl

strona firmowa: www.grafkom.pl

 

 

 

 Strona główna ]

Wyślij pocztę do webmaster@grafkom.pl z pytaniami i uwagami dotyczącymi tej witryny sieci web.
Copyright © 1992-2012 GRAFKOM Systemy Komputerowe