WYNIKI XXI BIEGU

Wyniki biegu na 5 km

Miejsce Nr Startowy Nazwisko Imię Wiek Płeć Grupa Kraj Klub Czas
1 3615 WÓJCIK PAWEŁ 24 M 5_G6 PL INWADO 00:17:45
2 3698 MIŚKOWIEC TOMASZ 19 M 5_G5 PL KKS EKSPRES 00:17:46
3 3631 GACEK ŁUKASZ 22 M 5_G6 PL NAWOJOWA 00:18:05
4 3630 KLUZIK MAREK 20 M 5_G5 PL TKKF "LESKOWIEC" 00:18:16
5 1535 DŁUGOSZ ADAM 24 M 5_G6 PL AZS KROSNO 00:18:25
6 3656 GOŁOFIT KAMIL 15 M 5_G4 PL MOSIR 00:18:36
7 3657 KUBIAK KAMIL 19 M 5_G5 PL MOSIR 00:18:45
8 3646 BUBULA PAWEŁ 20 M 5_G5 PL 1UJ 00:18:55
9 3706 FRĄCZEK KAROL 19 M 5_G5 PL LKS MYSZKÓW 00:19:02
10 3709 MAGIERA PIOTR 18 M 5_G5 PL LKS MYSZKÓW 00:19:03
11 3616 WÓJCIK JERZY 32 M 5_G6 PL INWADO 00:19:09
12 3700 SZCZOTKA ARTUR 19 M 5_G5 PL LKS POGÓRZE 00:19:10
13 3695 SKUZA PAWEŁ 15 M 5_G4 PL LO BIELSKO-B. 00:19:13
14 3626 KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA 38 K 5_G3 PL EKSPRES KATOWICE 00:19:37
15 3690 POLKO MAGDALENA 18 K 5_G2 PL TYCHY 00:19:44
16 3701 WASZCZUK TOMASZ 20 M 5_G5 PL UN.SZCZECIŃSKI 00:19:55
17 3694 UCHER MAREK 17 M 5_G5 PL LKS SOKÓŁ 00:19:58
18 3652 BUCKI PIOTR 15 M 5_G4 PL MOSIR 00:20:01
19 3634 JAŚKOWIEC SYLWIA 14 K 5_G1 PL LKS WIŚNIOWA 00:20:34
20 3632 GACEK PIOTR 45 M 5_G6 PL NAWOJOWA 00:20:48
21 1533 PIĘTOŃ ANNA 18 M 5_G2 PL SMS RACIBÓRZ 00:20:59
22 3699 KARAŚ MARCIN 19 M 5_G5 PL KKS EKSPRES 00:21:00
23 3658 CZYŻ DAMIAN 15 M 5_G4 PL MOSIR 00:21:28
24 858 KLESZCZ BARTOSZ 17 M 5_G5 PL ZSM WADOWICE 00:21:44
25 3697 FOLGA ANDRZEJ 18 M 5_G5 PL LKS RADOCZA 00:21:46
26 3696 LEWIŃSKI ANDRZEJ 18 M 5_G5 PL LKS RADOCZA 00:21:48
27 3647 HUBA DAMIAN 16 M 5_G5 PL CIESZYN 00:22:14
28 1537 KOCZOT LUKASZ 16 M 5_G5 PL ZS BUDOWLANYCH 00:22:29
29 1235 PAJĄK RAFAŁ 16 M 5_G5 PL L.O. KALWARIA 00:22:37
30 1423 JASIEWICZ ŁUKASZ 15 M 5_G4 PL UKS OSEMKA 00:22:49
31 3648 GRZYBOWSKI PIOTR 17 M 5_G5 PL ZSZ NR 1 CIESZYN 00:22:50
32 3673 MATEJKO RADOSŁAW 21 M 5_G6 PL ZAGÓRNIK 00:23:01
33 1501 PRZYBYŁ ZENON 53 M 5_G6 PL CH.K.B "ORŁY" 00:23:03
34 3650 BARTNIK PIOTR 13 M 5_G4 PL SPYTKOWICE 00:23:06
35 3653 BURZYŃSKA MICHALINA 16 K 5_G2 PL MOSIR 00:23:13
36 3705 SZAREK DAMIAN 17 M 5_G5 PL SPYTKOWICE 00:23:16
37 3629 BONIARSKI DARIUSZ 23 M 5_G6 PL AWF KATOWICE 00:23:24
38 1041 KOŁDZIEJCZYK TOMASZ 17 M 5_G5 PL LO KARMEL 00:23:32
39 1534 ZIMNICKA MARTA 15 K 5_G1 PL MKS ŻYWIEC 00:23:39
40 3651 SKIBA TOMASZ 15 M 5_G4 PL ZSM WADOWICE 00:23:52
41 1401 MADEJ ANDRZEJ 31 M 5_G6 PL ŁĘKAWICA 00:23:58
42 3655 SOBEK PIOTR 15 M 5_G4 PL MOSIR 00:24:09
43 1045 PIWOWARCZYK KRYSTIAN 18 M 5_G5 PL LO KARMEL 00:24:15
44 850 PALECZNY JAKUB 18 M 5_G5 PL L.O. WADOWICE 00:24:22
45 816 WÓJCIK ŁUKASZ 18 M 5_G5 PL L.O. WADOWICE 00:24:33
46 3660 KUREK ANNA 29 K 5_G3 PL MOSIR 00:24:59
47 1200 ŻÓŁW MICHAŁ 17 M 5_G5 PL L.O. KALWARIA 00:25:19
48 3614 WÓJCIK TOMASZ 16 M 5_G5 PL RUDZE 00:25:20
49 3639 KLINK ROMAN 40 M 5_G6 PL TKKF LESKOWI 00:25:21
50 1257 GÓRALCZYK PIOTR 15 M 5_G4 PL L.O. KALWARIA 00:25:26
51 450 KLACZAK JAROSŁAW 15 M 5_G4 PL LUKS TRAMP W-CE 00:25:27
52 1513 KUBICA KRZYSZTOF 41 M 5_G6 PL MARATOŃCZYK 00:25:36
53 1042 MORAWSKI KRZYSZTOF 17 M 5_G5 PL LO KARMEL 00:25:40
54 1424 KOLONKO MARCIN 15 M 5_G4 PL UKS OSEMKA 00:25:53
55 1258 KOSOWSKI ARTUR 16 M 5_G5 PL L.O. KALWARIA 00:25:54
56 1219 KOWALCZYK PIOTR 18 M 5_G5 PL L.O. KALWARIA 00:26:26
57 1215 GŁOWACZ TADEUSZ 18 M 5_G5 PL L.O. KALWARIA 00:26:27
58 2218 NOWAK JAN 16 M 5_G5 PL S. P. FRYDRYCHOWICE 00:26:50
59 1404 MĄSIOR PIOTR 13 M 5_G4 PL JAWORZNA 00:27:05
60 1412 MATNÓG TOMASZ 13 M 5_G4 PL GIMN.1 WADOWICE 00:27:09
61 3710 SZAREK ANETA 14 K 5_G1 PL GIMNAZJUM SPYTKOWICE 00:27:23
62 62 ŚWIĘTEK KAMIL 14 M 5_G4 PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:27:33
63 2205 TATAR SŁAWOMIR 36 M 5_G6 PL UKS "TYGRYS" 00:27:35
64 3654 KOLP NATALIA 15 K 5_G1 PL MOSIR 00:27:39
65 1414 GÓROWSKI GRZEGORZ 14 M 5_G4 PL GIMN.1 WADOWICE 00:27:41
66 20 JABŁOŃSKA ANETA 14 K 5_G1 PL Z.S.P. KLECZA 00:27:45
67 540 KONDZIŃSKA IZABELA 11 K 5_G1 PL Z.S.P. NR1 WADOWICE 00:27:47
68 2201 SROKOSZ MARIUSZ 12 M 5_G4 PL UKS "TYGRYS" 00:27:53
69 2204 ZABIEGŁO SŁAWOMIR 12 M 5_G4 PL UKS "TYGRYS" 00:27:56
70 3613 JARKOWSKI ŁUKASZ 18 M 5_G5 PL L.O. WADOWICE 00:27:58
71 2200 KWARTNIK MAREK 43 M 5_G6 PL UKS "TYGRYS" 00:28:02
72 2219 WOJTYŁA GRZEGORZ 16 M 5_G5 PL S. P. FRYDRYCHOWICE 00:28:16
73 3649 MRAWCZYŃSKI GRZEGORZ 15 M 5_G4 PL LO ANDRYCHÓW 00:28:17
74 3704 KSIĘŻARCZYK PRZEMYSŁAW 15 M 5_G4 PL SPYTKOWICE 00:28:44
75 2214 KOIM KRZYSZTOF 16 M 5_G5 PL S. P. FRYDRYCHOWICE 00:28:49
76 693 MISKA MAGDALENA 14 K 5_G1 PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:29:12
77 678 KLINK KAROLINA 14 K 5_G1 PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:29:17
78 1413 KURCMAN PIOTR 13 M 5_G4 PL GIMN.1 WADOWICE 00:29:51
79 3633 ŁACNA MARIOLA 14 M 5_G4 PL 2GIM 00:29:56
80 1044 KANIOWSKI MATEUSZ 15 M 5_G4 PL LO KARMEL 00:30:03
81 1213 WITCZAK AGNIESZKA 18 K 5_G2 PL L.O. KALWARIA 00:30:18
82 2215 MOLESZTAK MATEUSZ 16 M 5_G5 PL S. P. FRYDRYCHOWICE 00:30:19
83 1001 KUDŁACIK DANUTA 22 K 5_G3 PL ANDRYCHÓW 00:30:50
84 1207 WOŹNIAK JOANNA 17 K 5_G2 PL L.O. KALWARIA 00:31:04
85 1536 MĄSIORSKA DOROTA 20 K 5_G2 PL DREWEX TOMICE 00:31:05
86 1221 LESZCZYŃSKA ANETA 15 K 5_G1 PL L.O. KALWARIA 00:31:52
87 605 PŁONKA MARIAN 14 M 5_G4 PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:32:08
88 1256 POLANIAK AGNIESZKA 17 K 5_G2 PL L.O. KALWARIA 00:32:21
89 602 KOLBER MAGDALENA 13 K 5_G1 PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:33:52
90 3347 LABODNA OLA 13 K 5_G1 PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:33:52
91 3346 ŻWAWA DOROTA 13 K 5_G1 PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:33:52
92 1230 KOSOWSKA BARBARA 15 K 5_G1 PL L.O. KALWARIA 00:34:16
93 685 BEDNARCZYK AGATA 14 K 5_G1 PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:34:41
94 1223 JODŁOWSKA ALINA 15 K 5_G1 PL L.O. KALWARIA 00:34:52
95 1538 MADEJ ŁUKASZ 14 M 5_G4 PL Z.S.P. KLECZA 00:34:55
96 1233 GODULA IWONA 15 K 5_G1 PL L.O. KALWARIA 00:35:19
97 2217 WASZTYK WOJCIECH 16 M 5_G5 PL S. P. FRYDRYCHOWICE 00:35:24
98 670 SZPAK KATARZYNA 13 K 5_G1 PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:35:39
99 603 BRÓZDA BARBARA 14 K 5_G1 PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:36:07
100 3203 BRÓZDA URSZULA 14 K 5_G1 PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:36:08
101 1202 RADOMSKA KATARZYNA 18 K 5_G2 PL L.O. KALWARIA 00:36:13
102 76 RAMIAN DARIUSZ 14 M 5_G4 PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:36:25
103 1039 DROŻDŻ JERZY 17 M 5_G5 PL LO KARMEL 00:36:66
104 1410 GĘBALA MARYSIA 13 K 5_G1 PL MADIX 00:37:10
105 691 KULIG KAROLINA 13 K 5_G1 PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:37:15
106 1208 WICHER MAŁGORZTA 18 K 5_G2 PL L.O. KALWARIA 00:37:29
107 1228 GŁOWACZ KATARZYNA 15 K 5_G1 PL L.O. KALWARIA 00:37:33
108 1214 KWARTNIK KATARZYNA 18 K 5_G2 PL L.O. KALWARIA 00:37:35
109 3336 JAROSZ EWA 13 K 5_G1 PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:37:36
110 1209 ŁUCZAK JOANNA 17 K 5_G2 PL L.O. KALWARIA 00:38:09
111 1255 KUROWSKA BARABARA 16 K 5_G2 PL L.O. KALWARIA 00:38:31
112 1232 KOSEK KATARZYNA 15 K 5_G1 PL L.O. KALWARIA 00:38:33
113 263 ANTOSZ PRZEMYSŁAW 13 M 5_G4 PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:39:23
114 683 GŁUC WOJCIECH 13 M 5_G4 PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:39:55
115 1220 WRÓBLEWSKI MARCIN 18 M 5_G5 PL L.O. KALWARIA 00:39:55
116 1224 GĘBOŁYŚ NATALIA 15 K 5_G1 PL L.O. KALWARIA 00:40:22
117 1218 MARYON PAWEŁ 18 M 5_G5 PL L.O. KALWARIA 00:40:23
118 1411 ZAJĄC MONIKA 13 K 5_G1 PL GIMN.1 WADOWICE 00:40:43
119 1225 BIŁKA ELŻBIETA 15 K 5_G1 PL L.O. KALWARIA 00:40:44
120 2216 SABUDA SŁAWOMIR 16 M 5_G5 PL S. P. FRYDRYCHOWICE Dyskw.
121 3707 BURDA ZDZISŁAW 67 M 5_G6 PL LKS MYSZKÓW Dyskw.
122 2220 KLAJA BOGUSŁAW 16 M 5_G5 PL S. P. FRYDRYCHOWICE Dyskw.
123 1259 JUCHA MATEUSZ 15 M 5_G4 PL L.O. KALWARIA Dyskw.
124 1201 SIKORA WITOLD 17 M 5_G5 PL L.O. KALWARIA Dyskw.
125 1222 ŚLIWA ANNA 15 K 5_G1 PL L.O. KALWARIA Dyskw.
126 1234 KOZIOŁ SONIA 16 K 5_G2 PL L.O. KALWARIA Dyskw.
127 1229 POCZTOWSKA MONIKA 17 K 5_G2 PL L.O. KALWARIA Dyskw.
128 1205 GÓRSKA EWELINA 18 K 5_G2 PL L.O. KALWARIA Dyskw.
129 2202 OKRĄGLICKI PAWEŁ 12 M 5_G4 PL UKS "TYGRYS" Dyskw.
130 2203 WARCHOŁ MARIUSZ 12 M 5_G4 PL UKS "TYGRYS" Dyskw.
131 3644 KUREK EDWARD 61 M 5_G6 PL MOSIR Dyskw.
132 3627 WOŁOSZYN RYSZARD 34 M 5_G6 PL BIELSKO-B. Dyskw.
133 3628 GAWORCZYK MAREK 35 M 5_G6 PL BIELSKO-B. Dyskw.
134 3662 JACHYMEK PIOTR 38 M 5_G6 PL BIELSKO-B. Dyskw.
135 3663 SZYMURA GRZEGORZ 29 M 5_G6 PL PRZEGĘDZA Dyskw.
136 601 GURDEK GRZEGORZ 13 M 5_G4 PL Z.S.P. NR2 WADOWICE Dyskw.
137 3664 SITEK RYSZARD 46 M 5_G6 PL RADLINY Dyskw.
138 3209 MIKOŁAJCZYK RAFAŁ 13 M 5_G4 PL Z.S.P. NR2 WADOWICE Dyskw.
139 3661 LEŚKIEWICZ ZOFIA 48 K 5_G3 PL MOSIR Dyskw.
140 57 OCHMAN MICHAŁ 13 M 5_G4 PL Z.S.P. NR2 WADOWICE Dyskw.
141 47 KOWALCZYK MARCIN 13 M 5_G4 PL Z.S.P. NR2 WADOWICE Dyskw.
142 3670 FIJAŁKOWSKI ZBIGNIEW 38 M 5_G6 PL TKKF ŚWIĘTOCH. Dyskw.
143 3672 MATUŁA ZBIGNIEW 26 M 5_G6 PL PAGRES Dyskw.
144 3645 SIKORA TEODOR 59 M 5_G6 PL JASTRZĘBIE Dyskw.
145 35 SORDYL IWONA 13 K 5_G1 PL Z.S.P. NR2 WADOWICE Dyskw.
146 3666 LICHOŃ MAGDALENA 23 K 5_G3 PL DĄBROWA Dyskw.
147 3689 KOWALEWSKI ZBIGNIEW 46 M 5_G6 PL TKKF JASTRZĄB Dyskw.
148 1040 DUBNIEWICZ JAN 17 M 5_G5 PL LO KARMEL Dyskw.
149 815 LIBRANT PRZEMYSŁAW 18 M 5_G5 PL L.O. WADOWICE Dyskw.
150 3635 BUBULA ANNA 16 K 5_G2 PL 2LO Dyskw.
151 1043 PAŁYGA MARCIN 17 M 5_G5 PL LO KARMEL Dyskw.
152 21 WOJTUNIK ANNA 14 K 5_G1 PL Z.S.P. KLECZA Dyskw.
153 1046 SIKORSKI KAMIL 18 M 5_G5 PL LO KARMEL Dyskw.
154 785 KADELA DOMINIK 16 M 5_G5 PL ZSM WADOWICE Dyskw.
155 225 ZGUDA KINGA 14 K 5_G1 PL Z.S.P. NR1 WADOWICE Dyskw.
156 6372 PYLOWSKA PAULINA 14 K 5_G1 PL Z.S.P. NR1 WADOWICE Dyskw.
157 863 SMOLEŃ SANDRA 14 K 5_G1 PL Z.S.P. NR1 WADOWICE Dyskw.
158 3319 OKRUTA BARBARA 14 K 5_G1 PL Z.S.P. NR1 WADOWICE Dyskw.
159 191 WACŁAWSKA MAŁGORZATA 14 K 5_G1 PL Z.S.P. NR1 WADOWICE Dyskw.
160 539 KAMIŃSKA ANNA 14 K 5_G1 PL Z.S.P. NR1 WADOWICE Dyskw.
161 610 MAZURKIEWICZ MARIA 14 K 5_G1 PL Z.S.P. NR1 WADOWICE Dyskw.
162 3287 NOWAK DAWID 13 M 5_G4 PL Z.S.P. NR1 WADOWICE Dyskw.
163 1420 NIDECKI JAKUB 13 M 5_G4 PL GIMN.1 WADOWICE Dyskw.
164 1419 ŚLIZOWSKI MARCIN 14 M 5_G4 PL GIMN.1 WADOWICE Dyskw.
165 1418 TOMASIK MAGDA 14 K 5_G1 PL GIMN.1 WADOWICE Dyskw.
166 1415 BUŁAT JOANNA 14 K 5_G1 PL GIMN.1 WADOWICE Dyskw.
167 1417 KŁAPETA ANNA 14 K 5_G1 PL GIMN.1 WADOWICE Dyskw.
168 1416 NIŹIŃSKA KATARZYNA 14 K 5_G1 PL GIMN.1 WADOWICE Dyskw.

Bieg na 5 km wg kategorii wiekowych

Kobiety do 15 lat
Miejsce Nr Startowy Nazwisko Imię Wiek Płeć Kraj Klub Czas
1 3634 JAŚKOWIEC SYLWIA 14 K PL LKS WIŚNIOWA 00:20:34
2 1534 ZIMNICKA MARTA 15 K PL MKS ŻYWIEC 00:23:39
3 3710 SZAREK ANETA 14 K PL GIMNAZJUM SPYTKOWICE 00:27:23
4 3654 KOLP NATALIA 15 K PL MOSIR 00:27:39
5 20 JABŁOŃSKA ANETA 14 K PL Z.S.P. KLECZA 00:27:45
6 540 KONDZIŃSKA IZABELA 11 K PL Z.S.P. NR1 WADOWICE 00:27:47
7 693 MISKA MAGDALENA 14 K PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:29:12
8 678 KLINK KAROLINA 14 K PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:29:17
9 1221 LESZCZYŃSKA ANETA 15 K PL L.O. KALWARIA 00:31:52
10 602 KOLBER MAGDALENA 13 K PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:33:52
11 3347 LABODNA OLA 13 K PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:33:52
12 3346 ŻWAWA DOROTA 13 K PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:33:52
13 1230 KOSOWSKA BARBARA 15 K PL L.O. KALWARIA 00:34:16
14 685 BEDNARCZYK AGATA 14 K PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:34:41
15 1223 JODŁOWSKA ALINA 15 K PL L.O. KALWARIA 00:34:52
16 1233 GODULA IWONA 15 K PL L.O. KALWARIA 00:35:19
17 670 SZPAK KATARZYNA 13 K PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:35:39
18 603 BRÓZDA BARBARA 14 K PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:36:07
19 3203 BRÓZDA URSZULA 14 K PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:36:08
20 1410 GĘBALA MARYSIA 13 K PL MADIX 00:37:10
21 691 KULIG KAROLINA 13 K PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:37:15
22 1228 GŁOWACZ KATARZYNA 15 K PL L.O. KALWARIA 00:37:33
23 3336 JAROSZ EWA 13 K PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:37:36
24 1232 KOSEK KATARZYNA 15 K PL L.O. KALWARIA 00:38:33
25 1224 GĘBOŁYŚ NATALIA 15 K PL L.O. KALWARIA 00:40:22
26 1411 ZAJĄC MONIKA 13 K PL GIMN.1 WADOWICE 00:40:43
27 1225 BIŁKA ELŻBIETA 15 K PL L.O. KALWARIA 00:40:44
Kobiety od 16 do 20 lat
1 3690 POLKO MAGDALENA 18 K PL TYCHY 00:19:44
2 1533 PIĘTOŃ ANNA 18 K PL SMS RACIBÓRZ 00:20:59
3 3653 BURZYŃSKA MICHALINA 16 K PL MOSIR 00:23:13
4 1213 WITCZAK AGNIESZKA 18 K PL L.O. KALWARIA 00:30:18
5 1207 WOŹNIAK JOANNA 17 K PL L.O. KALWARIA 00:31:04
6 1536 MĄSIORSKA DOROTA 20 K PL DREWEX TOMICE 00:31:05
7 1256 POLANIAK AGNIESZKA 17 K PL L.O. KALWARIA 00:32:21
8 1202 RADOMSKA KATARZYNA 18 K PL L.O. KALWARIA 00:36:13
9 1208 WICHER MAŁGORZTA 18 K PL L.O. KALWARIA 00:37:29
10 1214 KWARTNIK KATARZYNA 18 K PL L.O. KALWARIA 00:37:35
11 1209 ŁUCZAK JOANNA 17 K PL L.O. KALWARIA 00:38:09
12 1255 KUROWSKA BARABARA 16 K PL L.O. KALWARIA 00:38:31
Kobiety powyżej 20 lat
1 3626 KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA 38 K PL EKSPRES KATOWICE 00:19:37
2 3660 KUREK ANNA 29 K PL MOSIR 00:24:59
3 1001 KUDŁACIK DANUTA 22 K PL ANDRYCHÓW 00:30:50
Mężczyźni od 12 do 15 lat
1 3656 GOŁOFIT KAMIL 15 M PL MOSIR 00:18:36
2 3695 SKUZA PAWEŁ 15 M PL LO BIELSKO-B. 00:19:13
3 3652 BUCKI PIOTR 15 M PL MOSIR 00:20:01
4 3658 CZYŻ DAMIAN 15 M PL MOSIR 00:21:28
5 1423 JASIEWICZ ŁUKASZ 15 M PL UKS OSEMKA 00:22:49
6 3650 BARTNIK PIOTR 13 M PL SPYTKOWICE 00:23:06
7 3651 SKIBA TOMASZ 15 M PL ZSM WADOWICE 00:23:52
8 3655 SOBEK PIOTR 15 M PL MOSIR 00:24:09
9 1257 GÓRALCZYK PIOTR 15 M PL L.O. KALWARIA 00:25:26
10 450 KLACZAK JAROSŁAW 15 M PL LUKS TRAMP W-CE 00:25:27
11 1424 KOLONKO MARCIN 15 M PL UKS OSEMKA 00:25:53
12 1404 MĄSIOR PIOTR 13 M PL JAWORZNA 00:27:05
13 1412 MATNÓG TOMASZ 13 M PL GIMN.1 WADOWICE 00:27:09
14 62 ŚWIĘTEK KAMIL 14 M PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:27:33
15 1414 GÓROWSKI GRZEGORZ 14 M PL GIMN.1 WADOWICE 00:27:41
16 2201 SROKOSZ MARIUSZ 12 M PL UKS "TYGRYS" 00:27:53
17 2204 ZABIEGŁO SŁAWOMIR 12 M PL UKS "TYGRYS" 00:27:56
18 3649 MRAWCZYŃSKI GRZEGORZ 15 M PL LO ANDRYCHÓW 00:28:17
19 3704 KSIĘŻARCZYK PRZEMYSŁAW 15 M PL SPYTKOWICE 00:28:44
20 1413 KURCMAN PIOTR 13 M PL GIMN.1 WADOWICE 00:29:51
21 3633 ŁACNA MARIOLA 14 M PL 2GIM 00:29:56
22 1044 KANIOWSKI MATEUSZ 15 M PL LO KARMEL 00:30:03
23 605 PŁONKA MARIAN 14 M PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:32:08
24 1538 MADEJ ŁUKASZ 14 M PL Z.S.P. KLECZA 00:34:55
25 76 RAMIAN DARIUSZ 14 M PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:36:25
26 263 ANTOSZ PRZEMYSŁAW 13 M PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:39:23
27 683 GŁUC WOJCIECH 13 M PL Z.S.P. NR2 WADOWICE 00:39:55
Mężczyźni od 16 do 20 lat
1 3698 MIŚKOWIEC TOMASZ 19 M PL KKS EKSPRES 00:17:46
2 3630 KLUZIK MAREK 20 M PL TKKF "LESKOWIEC" 00:18:16
3 3657 KUBIAK KAMIL 19 M PL MOSIR 00:18:45
4 3646 BUBULA PAWEŁ 20 M PL 1UJ 00:18:55
5 3706 FRĄCZEK KAROL 19 M PL LKS MYSZKÓW 00:19:02
6 3709 MAGIERA PIOTR 18 M PL LKS MYSZKÓW 00:19:03
7 3700 SZCZOTKA ARTUR 19 M PL LKS POGÓRZE 00:19:10
8 3701 WASZCZUK TOMASZ 20 M PL UN.SZCZECIŃSKI 00:19:55
9 3694 UCHER MAREK 17 M PL LKS SOKÓŁ 00:19:58
10 3699 KARAŚ MARCIN 19 M PL KKS EKSPRES 00:21:00
11 858 KLESZCZ BARTOSZ 17 M PL ZSM WADOWICE 00:21:44
12 3697 FOLGA ANDRZEJ 18 M PL LKS RADOCZA 00:21:46
13 3696 LEWIŃSKI ANDRZEJ 18 M PL LKS RADOCZA 00:21:48
14 3647 HUBA DAMIAN 16 M PL CIESZYN 00:22:14
15 1537 KOCZOT LUKASZ 16 M PL ZS BUDOWLANYCH 00:22:29
16 1235 PAJĄK RAFAŁ 16 M PL L.O. KALWARIA 00:22:37
17 3648 GRZYBOWSKI PIOTR 17 M PL ZSZ NR 1 CIESZYN 00:22:50
18 3705 SZAREK DAMIAN 17 M PL SPYTKOWICE 00:23:16
19 1041 KOŁDZIEJCZYK TOMASZ 17 M PL LO KARMEL 00:23:32
20 1045 PIWOWARCZYK KRYSTIAN 18 M PL LO KARMEL 00:24:15
21 850 PALECZNY JAKUB 18 M PL L.O. WADOWICE 00:24:22
22 816 WÓJCIK ŁUKASZ 18 M PL L.O. WADOWICE 00:24:33
23 1200 ŻÓŁW MICHAŁ 17 M PL L.O. KALWARIA 00:25:19
24 3614 WÓJCIK TOMASZ 16 M PL RUDZE 00:25:20
25 1042 MORAWSKI KRZYSZTOF 17 M PL LO KARMEL 00:25:40
26 1258 KOSOWSKI ARTUR 16 M PL L.O. KALWARIA 00:25:54
27 1219 KOWALCZYK PIOTR 18 M PL L.O. KALWARIA 00:26:26
28 1215 GŁOWACZ TADEUSZ 18 M PL L.O. KALWARIA 00:26:27
29 2218 NOWAK JAN 16 M PL S. P. FRYDRYCHOWICE 00:26:50
30 3613 JARKOWSKI ŁUKASZ 18 M PL L.O. WADOWICE 00:27:58
31 2219 WOJTYŁA GRZEGORZ 16 M PL S. P. FRYDRYCHOWICE 00:28:16
32 2214 KOIM KRZYSZTOF 16 M PL S. P. FRYDRYCHOWICE 00:28:49
33 2215 MOLESZTAK MATEUSZ 16 M PL S. P. FRYDRYCHOWICE 00:30:19
34 2217 WASZTYK WOJCIECH 16 M PL S. P. FRYDRYCHOWICE 00:35:24
35 1039 DROŻDŻ JERZY 17 M PL LO KARMEL 00:36:66
36 1220 WRÓBLEWSKI MARCIN 18 M PL L.O. KALWARIA 00:39:55
37 1218 MARYON PAWEŁ 18 M PL L.O. KALWARIA 00:40:23
Mężczyźni pow. 20 lat
1 3615 WÓJCIK PAWEŁ 24 M PL INWADO 00:17:45
2 3631 GACEK ŁUKASZ 22 M PL NAWOJOWA 00:18:05
3 1535 DŁUGOSZ ADAM 24 M PL AZS KROSNO 00:18:25
4 3616 WÓJCIK JERZY 32 M PL INWADO 00:19:09
5 3632 GACEK PIOTR 45 M PL NAWOJOWA 00:20:48
6 3673 MATEJKO RADOSŁAW 21 M PL ZAGÓRNIK 00:23:01
7 1501 PRZYBYŁ ZENON 53 M PL CH.K.B "ORŁY" 00:23:03
8 3629 BONIARSKI DARIUSZ 23 M PL AWF KATOWICE 00:23:24
9 1401 MADEJ ANDRZEJ 31 M PL ŁĘKAWICA 00:23:58
10 3639 KLINK ROMAN 40 M PL TKKF LESKOWI 00:25:21
11 1513 KUBICA KRZYSZTOF 41 M PL MARATOŃCZYK 00:25:36
12 2205 TATAR SŁAWOMIR 36 M PL UKS "TYGRYS" 00:27:35
13 2200 KWARTNIK MAREK 43 M PL UKS "TYGRYS" 00:28:02

Wyniki biegu na 15 km

Miejsce Nr Startowy Nazwisko Imię Wiek Płeć Grupa Kraj Klub Czas
1 3636 SUKIENNIK MAREK 30 M 15_G4 PL WKS WAWEL 00:48:47
2 1425 CEMBRZYŃSKI STANISŁAW 38 M 15_G4 PL MCKIS JAWORZNO 00:49:21
3 3682 SARNICKI JANUSZ 34 M 15_G4 PL KKS EKSPRES 00:49:44
4 3679 OBOZ PAWEŁ 19 M 15_G3 PL MKS-MOS "PŁOMIEŃ" 00:49:56
5 1405 DŁUGOSZ ANDRZEJ 22 M 15_G3 PL NOWY SĄCZ 00:51:10
6 3641 WÓJCIK JANUSZ 36 M 15_G4 PL KKS EKSPRES 00:54:29
7 1502 NIKIEL BARTŁOMIEJ 23 M 15_G3 PL TKKF "LESKOWIEC" 00:54:32
8 3670 FIJAŁKOWSKI ZBIGNIEW 38 M 15_G4 PL TKKF ŚWIĘTOCH. 00:54:39
9 3702 NOWAK ROMAN 37 M 15_G4 PL LKS MYSZKÓW 00:55:07
10 3680 SŁABOŃ GRZEGORZ 18 M 15_G3 PL GIMNAZJUM SPYTKOWICE 00:55:37
11 1499 PELC CZESŁAW 43 M 15_G5 PL "RYFAMA" 00:56:01
12 3620 KLUZIK MAREK 20 M 15_G3 PL TKKF "LESKOWIEC" 00:57:22
13 3677 KOŻUSZNIK LESZEK 44 M 15_G5 PL "REKORD LIPNIK" 00:57:45
14 1514 JOŃCZYK ANDRZEJ 33 M 15_G4 PL GDYNIA 00:57:55
15 3689 KOWALEWSKI ZBIGNIEW 46 M 15_G5 PL TKKF JASTRZĄB 00:58:08
16 1 MIELEC PAWEŁ 21 M 15_G3 PL TKKF LESKOWIEC 00:58:22
17 3683 CAPIK PIOTR 43 M 15_G5 PL KKS EKSPRES 00:58:40
18 1515 MOCZEK ANDRZEJ 40 M 15_G5 PL START DOMENA 00:58:48
19 3643 MACHERZYŃSKI CZESŁAW 45 M 15_G5 PL PKPZ KRAKÓW 00:59:02
20 2 JAROSZ ŁUKASZ 21 M 15_G3 PL TKKF LESKOWIEC 00:59:09
21 1527 MUKOID TADEUSZ 47 M 15_G5 PL MARATON WOLA 00:59:22
22 3674 PRUŚ PRZEMYSŁAW 22 M 15_G3 PL ŻYWIEC 01:00:16
23 3642 SIWCZYK ANDRZEJ 43 M 15_G5 PL ENERGETYK RYBNIK 01:00:32
24 1498 CZARNETA ARTUR 30 M 15_G4 PL ENERGETYK RYBNIK 01:00:49
25 3669 SIKORA STEFAN 51 M 15_G6 PL BIELSKO-BIAŁA 01:00:52
26 3640 BUKOWIEC WINCENTY 49 M 15_G5 PL BUDOSTAL 01:01:18
27 3681 PACZYŃSKI STANISŁAW 51 M 15_G6 PL SOLIDARNOŚĆ KWK SILESIA 01:01:26
28 3664 SITEK RYSZARD 46 M 15_G5 PL RADLINY 01:01:36
29 1523 KALETA JAN 40 M 15_G5 PL CIĘCINA 01:01:44
30 1517 KACHEL ZDZISŁAW 50 M 15_G6 PL ŻYWIEC 01:02:05
31 3663 SZYMURA GRZEGORZ 29 M 15_G3 PL PRZEGĘDZA 01:02:20
32 1507 KOPIJASZ LEONARD 49 M 15_G5 PL BRZESZCZE 01:02:28
33 3624 HUBA CZESŁAW 44 M 15_G5 PL CIESZYN 01:02:39
34 3662 JACHYMEK PIOTR 38 M 15_G4 PL BIELSKO-B. 01:02:57
35 1505 BŁASIAK LESZEK 35 M 15_G4 PL KĘTY 01:03:28
36 3685 SZAREK JÓZEF 41 M 15_G5 PL SPYTKOWICE 01:03:51
37 3619 CHORĄŻY LUCJAN 20 M 15_G3 PL TKKF "LESKOWIEC" 01:03:51
38 3637 KRUCZEK STANISŁAW 52 M 15_G6 PL SKI-KRAKÓW 01:04:17
39 1513 KUBICA KRZYSZTOF 41 M 15_G5 PL MARATOŃCZYK 01:04:27
40 3692 SUCHY FRANCISZEK 48 M 15_G5 PL TKKF "BESKIDEK" 01:04:32
41 1518 MARSZAŁEK WŁADYSŁAW 40 M 15_G5 PL OAZA RODZIN 01:04:36
42 3625 DUDEK EDWARD 46 M 15_G5 PL RKB "BACA" RADZIECHOWY 01:04:44
43 1511 DOMAŃSKI WOJCIECH 20 M 15_G3 PL NOWY TARG 01:04:54
44 3691 RADOMSKI ZBIGNIEW 49 M 15_G5 PL TKKF "BESKIDEK" 01:05:29
45 3667 PRZYSTAŁ RYSZARD 53 M 15_G6 PL OŚWIĘCIM 01:05:42
46 1516 PAWLIK EMIL 49 M 15_G5 PL OAZA RODZIN 01:05:53
47 3672 MATUŁA ZBIGNIEW 26 M 15_G3 PL PAGRES 01:06:14
48 1524 ROPIAK RYSZARD 56 M 15_G6 PL LKS KURPIE 01:06:15
49 3693 ŻYDEK DARIUSZ 17 M 15_G3 PL TKKF "BESKIDEK" 01:06:28
50 1506 MRÓZ ANDRZEJ 62 M 15_G7 PL MKS TEMPO 01:06:43
51 1503 HODUR PIOTR 19 M 15_G3 PL TKKF "LESKOWIEC" 01:07:05
52 3617 KOŁCON PIOTR 31 M 15_G4 PL ANDRYCHÓW 01:07:07
53 1427 MROZIŃSKI BOLESŁAW 70 M 15_G7 PL RKB "BACA" RADZIECHOWY 01:07:23
54 3626 KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA 38 K 15_G2 PL EKSPRES KATOWICE 01:08:18
55 1501 PRZYBYŁ ZENON 53 M 15_G6 PL CH.K.B "ORŁY" 01:08:18
56 457 PUŁKA ŁUKASZ 19 M 15_G3 PL LUKS TRAMP W-CE 01:08:29
57 1510 DOMAŃSKI TADEUSZ 55 M 15_G6 PL NOWY TARG 01:08:48
58 3661 LEŚKIEWICZ ZOFIA 48 K 15_G2 PL MOSIR 01:08:51
59 3645 SIKORA TEODOR 59 M 15_G6 PL JASTRZĘBIE 01:08:56
60 1512 PILUCH MAREK 47 M 15_G5 PL NOWY SĄCZ 01:09:14
61 3678 SZYLLER JERZY 51 M 15_G6 PL SUPERMARATON-100KM BIELSK 01:09:19
62 1422 FIJAK ANDRZEJ 33 M 15_G4 PL OAZA RODZIN 01:09:23
63 1421 FIJAK KRYSTYNA 31 K 15_G1 PL OAZA RODZIN 01:09:34
64 1520 TYKA EDWARD 57 M 15_G6 PL ŚWIĘTOCHŁOWICE 01:10:26
65 3668 BANASIAK ALICJA 48 K 15_G2 PL BIELSKO-B. 01:10:51
66 3618 SPISAK JACEK 31 M 15_G4 PL TKKF LESKOWIEC 01:11:50
67 1426 FIGURA ANDRZEJ 49 M 15_G5 PL RKB "BACA" RADZIECHOWY 01:12:07
68 3666 LICHOŃ MAGDALENA 23 K 15_G1 PL DĄBROWA 01:12:14
69 3621 KOWALCZYK ZBIGNIEW 38 M 15_G4 PL TKKF "LESKOWIEC" 01:12:22
70 3638 KRZYSZTONEK ZENON 47 M 15_G5 PL OKNOPLUS 01:12:28
71 3665 KUBIK STANISŁAW 38 M 15_G4 PL UKS ÓSEMKA 01:12:35
72 2011 BANDOŁA ANDRZEJ 34 M 15_G4 PL CHOCZNIA 01:13:10
73 3639 KLINK ROMAN 40 M 15_G5 PL TKKF "LESKOWIEC" 01:13:41
74 3622 GABOR TOMASZ 20 M 15_G3 PL TKKF "LESKOWIEC" 01:14:08
75 1409 STARONIEWICZ JANUSZ 46 M 15_G5 PL RABKA 01:15:16
76 3628 GAWORCZYK MAREK 35 M 15_G4 PL BIELSKO-B. 01:15:48
77 3659 LUSZCZYMAK TADEUSZ 49 M 15_G5 PL MOSIR 01:15:51
78 3627 WOŁOSZYN RYSZARD 34 M 15_G4 PL BIELSKO-B. 01:15:53
79 3644 KUREK EDWARD 61 M 15_G7 PL MOSIR 01:16:00
80 1500 MATUSZEWSKI ROMAN 48 M 15_G5 PL CH.K.B "ORŁY" 01:17:21
81 3708 PLAGO ARTUR 40 M 15_G5 PL KNK ŚLĄSK 01:17:36
82 1525 STOLARCZYK STANISŁAW 50 M 15_G6 PL CIĘCINA 01:18:14
83 3707 BURDA ZDZISŁAW 67 M 15_G7 PL LKS MYSZKÓW 01:18:43
84 1504 BYSINA JANUSZ 42 M 15_G5 PL KRAKÓW 01:19:23
85 3684 WALCZAK ZYGMUNT 36 M 15_G4 PL INWAŁD 01:19:45
86 2213 TŁOMAK MARIAN 51 M 15_G6 PL TKKF LESKOWIEC 01:20:00
87 1406 GRYGIEL BOLESŁAW 53 M 15_G6 PL KB KĘDZ.KOŻ 01:20:18
88 1508 MARCIAK CZESŁAW 71 M 15_G7 PL TKKF "SATURN" 01:20:21
89 1509 KRAUSZEWSKI MICHAŁ 18 M 15_G3 PL NOWY TARG 01:20:33
90 1519 NIEMIEC HENRYK 62 M 15_G7 PL MOSIR ŻYWIEC 01:21:18
91 3688 SZAJDA ADAM 54 M 15_G6 PL WITAR 01:22:05
92 3660 KUREK ANNA 29 K 15_G1 PL MOSIR 01:22:25
93 3671 MIODOŃSKI JAN 44 M 15_G5 PL CIESZYN 01:22:59
94 3676 BISKUPIAK HENRYK 64 M 15_G7 PL AKS-MIKOŁÓW 01:24:36
95 1528 LASEK WERONIKA 21 M 15_G3 PL WADOWICE 01:25:05
96 3623 KONTNY PAWEŁ 56 M 15_G6 PL SOŚNICA 01:25:15
97 1407 WAWRZYNIAK KAZIMIERZ 59 M 15_G6 PL NOWY SĄCZ 01:26:44
98 3703 ŁABZA ZYGMUNT 64 M 15_G7 PL TKKF FABLOK 01:27:31
99 3686 ZEMCZAK JÓZEF 61 M 15_G7 PL CRIK FIAT AUTO POLAND 01:28:56
100 3687 FRĄCZEK ANTONI 65 M 15_G7 PL LKS MYSZKÓW 01:29:54
101 1402 LASAK TADEUSZ 43 M 15_G5 PL KL NIEPEŁNOSPR 01:47:08
102 3675 WIECZOREK RENATA 27 K 15_G1 PL WADOWICE Dyskw.
103 1522 ZAJĄC ANDRZEJ 43 M 15_G5 PL CHOCZNIA Dyskw.
104 1526 SZCZEPAŃSKI JAKUB 28 M 15_G3 PL KRAKÓW Dyskw.

Bieg na 15 km wg kategorii wiekowych

Kobiety do 36 lat
Miejsce Nr Startowy Nazwisko Imię Wiek Płeć Kraj Klub Czas
1 1421 FIJAK KRYSTYNA 31 K PL OAZA RODZIN 01:09:34
2 3666 LICHOŃ MAGDALENA 23 K PL DĄBROWA 01:12:14
3 3660 KUREK ANNA 29 K PL MOSIR 01:22:25
Kobiety pow. 36 lat
1 3626 KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA 38 K PL EKSPRES KATOWICE 01:08:18
2 3661 LEŚKIEWICZ ZOFIA 48 K PL MOSIR 01:08:51
3 3668 BANASIAK ALICJA 48 K PL BIELSKO-B. 01:10:51
Mężczyźni do 29 lat
1 3679 OBOZ PAWEŁ 19 M PL MKS-MOS "PŁOMIEŃ" 00:49:56
2 1405 DŁUGOSZ ANDRZEJ 22 M PL NOWY SĄCZ 00:51:10
3 1502 NIKIEL BARTŁOMIEJ 23 M PL TKKF "LESKOWIEC" 00:54:32
4 3680 SŁABOŃ GRZEGORZ 18 M PL GIMNAZJUM SPYTKOWICE 00:55:37
5 3620 KLUZIK MAREK 20 M PL TKKF "LESKOWIEC" 00:57:22
6 1 MIELEC PAWEŁ 21 M PL TKKF LESKOWIEC 00:58:22
7 2 JAROSZ ŁUKASZ 21 M PL TKKF LESKOWIEC 00:59:09
8 3674 PRUŚ PRZEMYSŁAW 22 M PL ŻYWIEC 01:00:16
9 3663 SZYMURA GRZEGORZ 29 M PL PRZEGĘDZA 01:02:20
10 3619 CHORĄŻY LUCJAN 20 M PL TKKF "LESKOWIEC" 01:03:51
11 1511 DOMAŃSKI WOJCIECH 20 M PL NOWY TARG 01:04:54
12 3672 MATUŁA ZBIGNIEW 26 M PL PAGRES 01:06:14
13 3693 ŻYDEK DARIUSZ 17 M PL TKKF "BESKIDEK" 01:06:28
14 1503 HODUR PIOTR 19 M PL TKKF "LESKOWIEC" 01:07:05
15 457 PUŁKA ŁUKASZ 19 M PL LUKS TRAMP W-CE 01:08:29
16 3622 GABOR TOMASZ 20 M PL TKKF "LESKOWIEC" 01:14:08
17 1509 KRAUSZEWSKI MICHAŁ 18 M PL NOWY TARG 01:20:33
18 1528 LASEK WERONIKA 21 M PL WADOWICE 01:25:05
Mężczyźni od 30 do 39 lat
1 3636 SUKIENNIK MAREK 30 M PL WKS WAWEL 00:48:47
2 1425 CEMBRZYŃSKI STANISŁAW 38 M PL MCKIS JAWORZNO 00:49:21
3 3682 SARNICKI JANUSZ 34 M PL KKS EKSPRES 00:49:44
4 3641 WÓJCIK JANUSZ 36 M PL KKS EKSPRES 00:54:29
5 3670 FIJAŁKOWSKI ZBIGNIEW 38 M PL TKKF ŚWIĘTOCH. 00:54:39
6 3702 NOWAK ROMAN 37 M PL LKS MYSZKÓW 00:55:07
7 1514 JOŃCZYK ANDRZEJ 33 M PL GDYNIA 00:57:55
8 1498 CZARNETA ARTUR 30 M PL ENERGETYK RYBNIK 01:00:49
9 3662 JACHYMEK PIOTR 38 M PL BIELSKO-B. 01:02:57
10 1505 BŁASIAK LESZEK 35 M PL KĘTY 01:03:28
11 3617 KOŁCON PIOTR 31 M PL ANDRYCHÓW 01:07:07
12 1422 FIJAK ANDRZEJ 33 M PL OAZA RODZIN 01:09:23
13 3618 SPISAK JACEK 31 M PL TKKF LESKOWIEC 01:11:50
14 3621 KOWALCZYK ZBIGNIEW 38 M PL TKKF "LESKOWIEC" 01:12:22
15 3665 KUBIK STANISŁAW 38 M PL UKS ÓSEMKA 01:12:35
16 2011 BANDOŁA ANDRZEJ 34 M PL CHOCZNIA 01:13:10
17 3628 GAWORCZYK MAREK 35 M PL BIELSKO-B. 01:15:48
18 3627 WOŁOSZYN RYSZARD 34 M PL BIELSKO-B. 01:15:53
19 3684 WALCZAK ZYGMUNT 36 M PL BIELSKO-B. 01:19:45
Mężczyźni od 40 do 49 lat
1 1499 PELC CZESŁAW 43 M PL "RYFAMA" 00:56:01
2 3677 KOŻUSZNIK LESZEK 44 M PL "REKORD LIPNIK" 00:57:45
3 3689 KOWALEWSKI ZBIGNIEW 46 M PL TKKF JASTRZĄB 00:58:08
4 3683 CAPIK PIOTR 43 M PL KKS EKSPRES 00:58:40
5 1515 MOCZEK ANDRZEJ 40 M PL START DOMENA 00:58:48
6 3643 MACHERZYŃSKI CZESŁAW 45 M PL PKPZ KRAKÓW 00:59:02
7 1527 MUKOID TADEUSZ 47 M PL MARATON WOLA 00:59:22
8 3642 SIWCZYK ANDRZEJ 43 M PL ENERGETYK RYBNIK 01:00:32
9 3640 BUKOWIEC WINCENTY 49 M PL BUDOSTAL 01:01:18
10 3664 SITEK RYSZARD 46 M PL RADLINY 01:01:36
11 1523 KALETA JAN 40 M PL CIĘCINA 01:01:44
12 1507 KOPIJASZ LEONARD 49 M PL BRZESZCZE 01:02:28
13 3624 HUBA CZESŁAW 44 M PL CIESZYN 01:02:39
14 3685 SZAREK JÓZEF 41 M PL SPYTKOWICE 01:03:51
15 1513 KUBICA KRZYSZTOF 41 M PL MARATOŃCZYK 01:04:27
16 3692 SUCHY FRANCISZEK 48 M PL TKKF "BESKIDEK" 01:04:32
17 1518 MARSZAŁEK WŁADYSŁAW 40 M PL OAZA RODZIN 01:04:36
18 3625 DUDEK EDWARD 46 M PL RKB "BACA" RADZIECHOWY 01:04:44
19 3691 RADOMSKI ZBIGNIEW 49 M PL TKKF "BESKIDEK" 01:05:29
20 1516 PAWLIK EMIL 49 M PL OAZA RODZIN 01:05:53
21 1512 PILUCH MAREK 47 M PL NOWY SĄCZ 01:09:14
22 1426 FIGURA ANDRZEJ 49 M PL RKB "BACA" RADZIECHOWY 01:12:07
23 3638 KRZYSZTONEK ZENON 47 M PL OKNOPLUS 01:12:28
24 3639 KLINK ROMAN 40 M PL TKKF "LESKOWIEC" 01:13:41
25 1409 STARONIEWICZ JANUSZ 46 M PL RABKA 01:15:16
26 3659 LUSZCZYMAK TADEUSZ 49 M PL MOSIR 01:15:51
27 1500 MATUSZEWSKI ROMAN 48 M PL CH.K.B "ORŁY" 01:17:21
28 3708 PLAGO ARTUR 40 M PL KNK ŚLĄSK 01:17:36
29 1504 BYSINA JANUSZ 42 M PL KRAKÓW 01:19:23
30 3671 MIODOŃSKI JAN 44 M PL CIESYN 01:22:59
31 1402 LASAK TADEUSZ 43 M PL KL NIEPEŁNOSPR 01:47:08
Mężczyźni od 50 do 59 lat
32 3669 SIKORA STEFAN 51 M PL BIELSKO-B. 01:00:52
33 3681 PACZYŃSKI STANISŁAW 51 M PL SOLIDARNOŚĆ KWK SILESIA 01:01:26
34 1517 KACHEL ZDZISŁAW 50 M PL ŻYWIEC 01:02:05
35 3637 KRUCZEK STANISŁAW 52 M PL SKI-KRAKÓW 01:04:17
36 3667 PRZYSTAŁ RYSZARD 53 M PL OŚWIĘCIM 01:05:42
37 1524 ROPIAK RYSZARD 56 M PL LKS KURPIE 01:06:15
38 1501 PRZYBYŁ ZENON 53 M PL CH.K.B "ORŁY" 01:08:18
39 1510 DOMAŃSKI TADEUSZ 55 M PL NOWY TARG 01:08:48
40 3645 SIKORA TEODOR 59 M PL JASTRZĘBIE 01:08:56
41 3678 SZYLLER JERZY 51 M PL SUPERMARATON-100KM BIELSK 01:09:19
42 1520 TYKA EDWARD 57 M PL ŚWIĘTOCHŁOWICE 01:10:26
43 1525 STOLARCZYK STANISŁAW 50 M PL CIĘCINA 01:18:14
44 2213 TŁOMAK MARIAN 51 M PL TKKF LESKOWIEC 01:20:00
45 1406 GRYGIEL BOLESŁAW 53 M PL KB KĘDZ.KOŻ 01:20:18
46 3688 SZAJDA ADAM 54 M PL WITAR 01:22:05
47 3623 KONTNY PAWEŁ 56 M PL SOŚNICA 01:25:15
48 1407 WAWRZYNIAK KAZIMIERZ 59 M PL NOWY SĄCZ 01:26:44
Mężczyźni pow. 60
49 1506 MRÓZ ANDRZEJ 62 M PL MKS TEMPO 01:06:43
50 1427 MROZIŃSKI BOLESŁAW 70 M PL RKB "BACA" RADZIECHOWY 01:07:23
51 3644 KUREK EDWARD 61 M PL MOSIR 01:16:00
52 3707 BURDA ZDZISŁAW 67 M PL LKS MYSZKÓW 01:18:43
53 1508 MARCIAK CZESŁAW 71 M PL TKKF "SATURN" 01:20:21
54 1519 NIEMIEC HENRYK 62 M PL MOSIR ŻYWIEC 01:21:18
55 3676 BISKUPIAK HENRYK 64 M PL AKS-MIKOŁÓW 01:24:36
56 3703 ŁABZA ZYGMUNT 64 M PL TKKF FABLOK 01:27:31
57 3686 ZEMCZAK JÓZEF 61 M PL CRIK FIAT AUTO POLAND 01:28:56
58 3687 FRĄCZEK ANTONI 65 M PL LKS MYSZKÓW 01:29:54