WYNIKI XXI BIEGU







Bieg Dyrektorów 400m
1. Radomski Zbigniew
2. Sławomir Mejza - Firma ABECADŁO Wadowice
3. Kozłowski Krzysztof -Senator Kraków



Bieg przedszkolaków na 50m - DZIEWCZYNKI
1. Joanna Dyrcz Radocza
2. Karolina Zadora Jaroszowice
3. Emilia Stanek Wadowice


Bieg przedszkolaków na 50m - CHŁOPCY
1. Mariusz Wasiuta Klecza
2. Sławomir Graca Chocznia
3. Wojciech Płonka Wadowice

Bieg klasa I na 100m - DZIEWCZYNKI
1. Amanda Burjańska - Wadowice 1
2. Maria Zadora - Wadowice 1
3. Paulina Czarnik - Czaniec


Bieg klasa I na 100m - CHŁOPCY
1. Paweł Graca - Wadowice
2. Mariusz Bobik - Frydrychowice
3. Marcin Słodowski - Tomice

Bieg klasa II na 100m - DZIEWCZYNKI
1. Justyna Dyrcz -Radocza
2. Angelika Kot - Wadowice
3. Klaudia Kuwik - Wadowice II


Bieg klasa II na 100m - CHŁOPCY
1. Piotr Krasa - Wadowice I
2. Jarosław Knapek - Wadowice 5
3. Rafał Pietruszka - Wadowice 1

Bieg klasa III na 200m - DZIEWCZYNKI
1. Dagmara Maziarka Przytkowice
2. Barbara Pawlik - Barwałd ¦redni
3. Agnieszka Dyrcz -Radocza


Bieg klasa III na 200m - CHŁOPCY
1. Dominik Gielas -Wadowice 2
2. Artur Dyrcz -Radocza
3. Paweł Piaskowski -Wadowice 4

Bieg klasa IV na 400m - DZIEWCZYNKI
1. Joanna Karelus - Lanckorona
2. Anna Gauszka - Wadowice SP 2
3. Karolina Kupiec - Polanka Wielka


Bieg klasa IV na 400m - CHŁOPCY
1. Maciej Kubasiak - Wadowice
2. Damian Dyrcz - Radocza
3. Dawid Rupa - Stanisław Górny

Bieg klasa V na 400m - DZIEWCZYNKI
1. Aleksandra Mikołajec - Tychy
2. Żaneta Mazur - Wadowice SP5
3. Halina Garlacz - Klecza Dolna


Bieg klasa V na 400m - CHŁOPCY
1. Krystian Łysoń - Jaroszowice
2. Kamil ¦lizowski - Wadowice SP 1
3. Adrian Wołek - Wadowice SP 1

Bieg klasa VI na 400m - DZIEWCZYNKI
1. Agnieszka Kupiec - Polanka Wielka
2. Natalia Markiel - Stara Wie¶
3. Agnieszka Piwowarczyk - Klecza Górna


Bieg klasa VI na 400m - CHŁOPCY
1. Michał Opyrchał - Wadowice Sp 5
2. Bogdan Ołdyński - Stronie
3. Twardowski Mateusz - Klecza Dolna

Bieg na dystansie 1,5 km - DZIEWCZYNKI
1. Aleksandra Burzyńska -Jastrzębie
2. Barbara Grzyb - Jastrzębie
3. Aneta Jabłońska - Klecza Dolna




Bieg na dystansie 1,5 km - CHŁOPCY
1. Damian Mikołowicz - Jastrzębie
2. Mariusz Surma - Zakrzów
3. Piotr Gwiżdż - Jastrzębie


Wyniki biegu na 5 km
Miejsce Nr Startowy Nazwisko Imię Wiek Płeć Grupa Kraj Klub Czas
1 1006 MI¦KOWIEC TOMASZ 20 M 5M17 PL KKS EKSPRES 00:17:27
2 1001 KLISZ TOMASZ 20 M 5M17 PL MKS CENTRUM DZIĘGIELÓW 00:17:33
3 957 GNIEWEK JAROSŁAW 20 M 5M17 PL TRS SIŁA USTROŃ 00:17:39
4 998 BˇK KRZYSZTOF 20 M 5M17 PL SIŁA USTROŃ 00:18:04
5 959 MATUSZEWSKI MARIUSZ 22 M 5M21 PL MOSIR JASTRZĘBIE 00:18:08
6 964 KUBIAK KAMIL 20 M 5M17 PL KB MOSIR JASTRZĘBIE 00:18:26
7 960 GOŁOFIT KAMIL 16 M 5M12 PL KB MOSIR JASTRZĘBIE 00:18:59
8 977 SZELC MARCIN 19 M 5M17 PL KKB MOSIR KROSNO 00:19:24
9 961 KRENTOSZ ŁUKASZ 16 M 5M12 PL KB MOSIR JASTRZĘBIE 00:19:45
10 1010 CHORˇŻY LUCJAN 21 M 5M21 PL TKKF LESKOWIEC 00:19:55
11 975 CZUBSKA KATARZYNA 19 K 5K17 PL KKB MOSIR KROSNO 00:20:17
12 978 KATAN WACŁAW 46 M 5M21 PL KKB MOSIR KROSNO 00:20:23
13 952 KOCZOT ŁUKASZ 17 M 5M17 PL 00:20:37
14 976 CZUBSKA MARTA 20 K 5K17 PL KKB MOSIR KROSNO 00:20:43
15 919 PAJˇK RAFAŁ 17 M 5M17 PL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:21:14
16 955 LUPA PIOTR 14 M 5M12 PL MOK MSZANA DOLNA 00:21:18
17 974 BUDKA BORYS 23 M 5M21 PL UNIA WOLNO¦CI 00:21:36
18 2151 JASIEWICZ ŁUKASZ 16 M 5M12 PL MKS ŻYWIEC 00:21:38
19 953 SMOLEŃ SABINA 19 K 5K17 PL MOK MSZANA DOLNA 00:21:40
20 946 SABUDA SŁAWOMIR 15 M 5M12 PL GIMNAZJUM FRYDRYCHOWICE 00:21:41
21 1011 GÓRSKI ZYGMUNT 25 M 5M21 PL 00:22:07
22 965 PORADZISZ KAMIL 15 M 5M12 PL GIMNAZIUM NR1 MY¦LENICE 00:22:09
23 963 BURZYŃSKA MICHALINA 17 K 5K17 PL KB MOSIR JASTRZĘBIE 00:22:30
24 951 GRZYBOWSKI PIOTR 18 M 5M17 PL LZ CIESZYN 00:22:31
25 973 BANIA MARCIN 23 M 5M21 PL UNIA WOLNO¦CI 00:23:05
26 925 PALACZ SYLWESTER 14 M 5M12 PL GIMNAZJUM LANCKORONA 00:23:47
27 945 MACIEJCZYK ŁUKASZ 15 M 5M12 PL GIMNAZJUM FRYDRYCHOWICE 00:23:57
28 962 CZYŻ ANNA 15 K 5K12 PL KB MOSIR JASTRZĘBIE 00:24:11
29 913 GROMADA DARIUSZ 15 M 5M12 PL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:24:13
30 931 SZCZYGIELSKI PIOTR 13 M 5M12 PL ZSP KLECZA DOLNA 00:24:15
31 930 KLIMOWSKI PAWEŁ 13 M 5M12 PL ZSP KLECZA DOLNA 00:24:24
32 928 BRYNDZA KRZYSZTOF 13 M 5M12 PL ZSP KLECZA DOLNA 00:24:26
33 903 GÓRKOWSKI GRZEGORZ 15 M 5M12 PL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:24:32
34 958 KUREK ANNA 30 K 5K21 PL KB MOSIR JASTRZĘBIE 00:25:00
35 947 KOIM KRZYSZTOF 15 M 5M12 PL GIMNAZJUM FRYDRYCHOWICE 00:25:22
36 916 PIWOWARCZYK KRYSTIAN 19 M 5M17 PL WSD KRAKÓW 00:25:42
37 991 PASTERNAK JANUSZ 17 M 5M17 PL BUDZÓW 00:25:43
38 1009 SKIBA TOMASZ 16 M 5M12 PL ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH 00:25:52
39 982 GŁÓD MACIEJ 13 M 5M12 PL ZSP NR1 WADOWICE 00:26:11
40 899 ZIOMKOWSKI JAN 13 M 5M12 PL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:26:17
41 968 MAMCARCZYK BARTŁOMIEJ 12 M 5M12 PL LKS '' TYGRYS'' 00:26:31
42 985 RAMENDA PRZEMYSŁAW 13 M 5M12 PL ZSP NR 1 WADOWICE 00:26:32
43 907 ZAJˇC MARYSIA 14 K 5K12 PL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:26:52
44 994 KˇDZIOŁKA IZABELA 12 K 5K12 PL LKS ISKRA KLECZA 00:27:36
45 926 TRˇBKA MARIUSZ 14 M 5M12 PL GIMNAZJUM LANCKORONA 00:27:47
46 1002 MATUŁA MARIUSZ 23 M 5M21 PL GIMNAZJUM LANCKORONA 00:27:48
47 970 CEREMUGA MARIUSZ 12 M 5M12 PL LKS 'TYGRYS'' 00:27:50
48 971 RACZAK PIOTR 12 M 5M12 PL LKS ''TYGRYS'' 00:28:10
49 967 ADAMCZYK SYLWESTER 12 M 5M12 PL LKS ''TYGRYS'' 00:28:30
50 972 KWARTNIK MAREK 44 M 5M21 PL LKS '' TYGRYS'' 00:28:43
51 981 MACIĘGA GRZEGORZ 12 M 5M12 PL ZSP NR1 WADOWICE 00:29:00
52 989 PIWOWARSKI SŁAWOMIR 12 M 5M12 PL ZSP NR1 WADOWICE 00:29:01
53 902 SIERKA PRZEMYSŁAW 13 M 5M12 PL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:29:38
54 1004 STOLARCZYK ANNA 24 K 5K21 PL LKS ¦WIT CIĘCINA 00:29:40
55 966 KOWALCZYK MICHAŁ 12 M 5M12 PL LKS ''TYGRYS'' 00:30:17
56 1016 MISKA MAGDALENA 15 K 5K12 PL GIMNAZJUM LANCKORONA 00:30:32
57 1014 KLINK KAROLINA 15 K 5K12 PL GIMNAZIUM NR 3 WADOWICE 00:30:33
58 980 JAROSZ ARKADIUSZ 14 M 5M12 PL ZSP NR1 WADOWICE 00:30:51
59 983 ZAWIŁA WOJCIECH 13 M 5M12 PL ZSP NR 1 WADOWICE 00:31:05
60 944 MOLESZTEK MATEUSZ 15 M 5M12 PL GIMNAZJUM FRYDRYCHOWICE 00:31:20
61 920 WO¬NIAK JOANNA 18 K 5K17 PL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:31:21
62 950 HOJDYS PATRYCJA 13 K 5K12 PL SZKOLA PODSTAWOWA FRYDRYCHOWIC 00:32:17
63 927 ZMYSŁOWSKA ANNA 13 K 5K12 PL ISKRA KLECZA 00:33:24
64 929 MAZUR JOANNA 13 K 5K12 PL ZSP KLECZA DOLNA 00:33:27
65 896 KLACZAK PIOTR 13 M 5M12 PL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:33:40
66 912 MLECZKO PIOTR 15 M 5M12 PL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:33:42
67 924 KOSOWSKA BARBARA 16 K 5K12 PL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:34:09
68 969 STUDNICKI MARCIN 12 M 5M12 PL LKS ''TYGRYS'' 00:34:09
69 1017 BEDNARCZYK AGATA 15 K 5K12 PL GIMNAZJUM LANCKORONA 00:34:10
70 923 GODULA IWONA 16 K 5K12 PL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:34:12
71 904 TATAR PIOTR 13 M 5M12 PL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:34:21
72 1008 GUZDEK SYLWIA 16 K 5K12 PL ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH 00:34:29
73 914 JAMRÓZ NATALIA 15 K 5K12 PL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:34:38
74 915 BUŁAT JOANNA 15 K 5K12 PL 00:34:40
75 922 GÓRSKA SYLWIA 17 K 5K17 PL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:35:47
76 921 WOJTYCA MARTA 17 K 5K17 PL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:35:49
77 897 SIRKO BARTŁMIEJ 13 M 5M12 PL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:36:40
78 786 SZCZˇBER SŁAWOMIR 13 M 5M12 PL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:36:57
79 911 WO¬NIAK TOMEK 13 M 5M12 PL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:36:59
80 1015 KULIG KAROLINA 14 K 5K12 PL GIMNAZJUM LANCKORONA 00:38:15
81 1012 PŁONKA MARIAN 15 M 5M12 PL GIMNAZIUM NR 3 WADOWICE 00:38:16
82 901 STACHURSKI ADRIAN 13 M 5M12 PL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:38:17
83 905 SAWICKI MACIEJ 13 M 5M12 PL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:38:18
5 KM KOBIETY OD 12 DO 16 LAT
1. CZYŻ ANNA JASTRZĘBIE ZDRÓJ 00:24:11
2. ZAJˇC MARYSIA WADOWICE 00:26:52
3. KˇDZIOŁKA IZABELA WADOWICE 00:27:36


5 KM KOBIETY OD 17 DO 20 LAT
1. CZUBSKA KATARZYNA KRO¦CIENKO WYŻNE 00:20:17
2. CZUBSKA MARTA KRO¦CIENKO WYŻNE 00:20:43
3. SMOLEŃ SABINA JURKÓW 00:21:40


5 KM KOBIETY POWYŻEJ 20 LAT
1. KUREK ANNA KATOWICE 00:25:00
2. STOLARCZYK ANNA WĘGIERSKA GÓRKA 00:29:40


5 KM MĘŻCZYZNI OD 12 DO 16 LAT
1. GOŁOFIT KAMIL JASTRZĘBIE ZDRÓJ 00:18:59
2. KRENTOSZ ŁUKASZ JASTRZĘBIE ZDRÓJ 00:19:45
3. LUPA PIOTR MZSANA DOLNA 00:21:18


5 KM MĘŻCZYZNI DO 17 DO 20 LAT
1. MI¦KOWIEC TOMASZ SUCHA BESKIDZKA 00:17:27
2. KLISZ TOMASZ BIELSKO-BIAŁA 00:17:33
3. GNIEWEK JAROSŁAW BIELSKO-BIAŁA 00:17:39


5 KM MĘŻCZYZNI POWYŻEJ 21 LAT
1. MATUSZEWSKI MARIUSZ PAWŁOWICE ¦LˇSKIE 00:18:08
2. CHORˇŻY LUCJAN LANCKORONA 00:19:55
3. KATAN WACŁAW KROSNO 00:20:23




Wyniki biegu na 15 km
Miejsce Nr Startowy Nazwisko Imię Wiek Płeć Grupa Kraj Klub Czas
1 2172 GÓRA WIESŁAW 33 M 15M30 PL WAWEL 00:47:21
2 2148 OBOZ PAWEŁ 20 M 15M20 PL MKS-MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC 00:47:48
3 2163 SARNICKI JANUSZ 35 M 15M30 PL KKS EKSPRES-KATOWICE 00:49:19
4 2168 WÓJCIK JANUSZ 37 M 15M30 PL KS EKSPRES KATOWICE 00:50:43
5 2069 WYDRA JAN 26 M 15M20 PL MOK MSZANA DOLNA 00:52:33
6 2079 ZIEMIANIN DAMIAN 17 M 15M19 PL MOK MSZANA DOLNA 00:52:34
7 2083 STEFAŃSKI MARIAN 36 M 15M30 PL TKKF ''JASTRZˇB'' 00:52:54
8 2134 NIKIEL BARTŁOMIEJ 24 M 15M20 PL TKKF LESKOWIEC WADOWICE 00:52:59
9 2173 ORLICKI STANISŁAW 42 M 15M40 PL INWADO-WADOWICE 00:53:34
10 2081 PINDEL PIOTR 36 M 15M30 PL TKKF ''JASTRZˇB'' 00:53:36
11 2026 MIELEC PAWEŁ 22 M 15M20 PL AZS AWF KRAKOW 00:53:40
12 2053 PUTEK MARCIN 24 M 15M20 PL 00:54:46
13 2138 NIKIEL ANIELA 36 K 15K36 PL SPRINT BIELSKO-BIAŁA 00:55:16
14 2088 GODZISZKO MARIUSZ 26 M 15M20 PL ORŁY CHRZANÓW 00:55:47
15 956 FLIEGERT EWA 36 K 15K36 PL MLKS GO¦WINOWICE- NYSA 00:56:03
16 2029 GRABOWSKI MARCIN 25 M 15M20 PL AGH KRAKÓW 00:56:08
17 2166 DANIŁ ADAM 37 M 15M30 PL AKB KNURÓW 00:56:13
18 2099 ŁOŃSKI SEBASTIAN 25 M 15M20 PL YMLA KRAKÓW 00:56:52
19 2149 SŁABOŃ GRZEGORZ 19 M 15M19 PL MKS-MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC 00:56:53
20 2128 SIKORA STEFAN 52 M 15M50 PL TKKF BESKIDEK 00:57:26
21 2055 GURGUL RYSZARD 46 M 15M40 PL KWK ''PIAST'' 00:57:32
22 2074 ŁAZARCZYK PIOTR 19 M 15M19 PL MOK MSZANA DOLNA 00:57:41
23 2171 MUKOID TADEUSZ 48 M 15M40 PL RUCH II PIAST KWK 00:58:00
24 2142 CZYŻ DAMIAN 16 M 15M19 PL KB MOSIR JASTRZĘBIE 00:58:04
25 2169 KOPIJASZ LEONARD 50 M 15M50 PL 00:58:16
26 2115 SZYMURA GRZEGORZ 30 M 15M30 PL 00:58:22
27 2114 JACHYMEK PIOTR 39 M 15M30 PL 00:58:32
28 2157 KACHEL ZDZISŁAW 51 M 15M50 PL 00:58:41
29 2077 NADKAŃSKI MAREK 39 M 15M30 PL MOK MSZANA DOLNA 00:59:11
30 2078 ŁYŻNICKI ZYGMUNT 50 M 15M50 PL MOK MSZANA DOLNA 00:59:25
31 2096 MAZURKIEWICZ MAREK 35 M 15M30 PL YMCA KRAKÓW 01:00:16
32 2154 MOJŻYSZEK MACIEJ 55 M 15M50 PL 01:00:40
33 2140 JASIŃSKI WIESŁAW 43 M 15M40 PL KB.MOSIR JASTRZĘBIE ZDRÓJ 01:01:05
34 2158 MARSZAŁEK WŁADYSŁAW 41 M 15M40 PL OAZA RODZIN ŻYWIEC 01:02:05
35 2104 PRZYBYŁ ZENNON 54 M 15M50 PL ORŁY CHRZANÓW 01:02:21
36 2107 RADOMSKI ZBIGNIEW 50 M 15M50 PL TKKF BESKIDEK 01:02:40
37 2162 KALETA JAN 41 M 15M40 PL LKS ¦WIT CIĘCINA 01:02:46
38 2156 MROZIŃSKI BOLESŁAW 71 M 15M70 PL SIŁA USTROŃ 01:03:36
39 2164 NOWAKOWSKI JERZY 45 M 15M40 PL 01:03:38
40 2155 KRUCZYŃSKI MARIAN 48 M 15M40 PL 01:03:51
41 2160 PAWLIK EMIL 50 M 15M50 PL OAZA RODZIN 01:03:54
42 2045 JANIK JANUSZ 38 M 15M30 PL 01:04:16
43 2015 BROŃKA TADEUSZ 34 M 15M30 PL 01:04:31
44 2072 TALAGA MICHAŁ 22 M 15M20 PL MOK MSZANA DOLNA 01:04:32
45 2153 BANDOŁA ANDRZEJ 35 M 15M30 PL 01:04:33
46 2090 JAROSZ ŁUKASZ 22 M 15M20 PL 01:04:42
47 2152 MRÓZ ANDRZEJ 63 M 15M60 PL MKS TEMPO KĘTY 01:05:09
48 2113 SUCHY FRANCISZEK 49 M 15M40 PL TKKF BESKIDEK 01:05:28
49 2023 SPISAK JACEK 32 M 15M30 PL TKKF LESKOWIEC 01:05:55
50 2159 TRELA RAFAŁ 33 M 15M30 PL OAZA RODZIN 01:06:26
51 2054 SZYLLER JERZY 52 M 15M50 PL SUPERMARATON 100KM 01:07:15
52 2017 KLINK ROMAN 41 M 15M40 PL TKKF LESKOWIEC 01:07:28
53 2043 JANIK JERZY 47 M 15M40 PL OSIR STRZELCE OPOLSKIE 01:07:51
54 2094 SZURA HENRYK 45 M 15M40 PL 01:08:20
55 2124 ¦WIĘTEK TOMASZ 27 M 15M20 PL 01:08:21
56 2040 BˇK KRZYSZTOF 27 M 15M20 PL 01:08:38
57 2086 STAROSTKA ANDRZEJ 53 M 15M50 PL MMKS-KĘDZIERZYN-KO¬LE 01:09:36
58 2167 WOŁOSZYN RYSZARD 35 M 15M30 PL WIEZ 01:10:16
59 2097 FICEK JOANNA 24 K 15K35 PL 01:10:17
60 2118 LE¦KIEWICZ ZOFIA 49 K 15K36 PL 01:10:32
61 2121 KOWALSKI RAFAŁ 24 M 15M20 PL 01:10:47
62 2161 FIGURA ANDRZEJ 50 M 15M50 PL ¦WIT 01:10:48
63 2129 KULESZ ANDRZEJ 49 M 15M40 PL 01:11:13
64 2092 KOZIEŁ KRZYSZTOF 21 M 15M20 PL AR KRAKÓW 01:11:14
65 2127 BANASIAK ALICJA 49 K 15K36 PL TKKF BESKIDEK 01:11:54
66 2085 KUCZYŃSKI GRZEGORZ 43 M 15M40 PL 01:12:01
67 2117 MADEO ZDZISŁAW 33 M 15M30 PL 01:12:49
68 2139 LUSZCZYMAK TADEUSZ 50 M 15M50 PL 01:13:20
69 2084 KUBICA KAZIMIERZ 47 M 15M40 PL 01:15:15
70 2119 BYSINA JANUSZ 43 M 15M40 PL 01:15:27
71 2170 ORLICKI JÓZEF 54 M 15M50 PL ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH 01:15:44
72 2003 WALCZAK ZYGMUNT 37 M 15M30 PL 01:19:16
73 2146 KUREK ANNA 30 K 15M30 PL MOSIR JASTRZĘBIE 01:19:52
74 2087 GRYGIEL BOLESŁAW 54 M 15M50 PL MMKS-KĘDZIERZYN-KO¬LE 01:20:00
75 2174 SZCZEPAŃSKI JAKUB 29 M 15M20 PL 01:20:59
76 2144 KUREK EDWARD 62 M 15M60 PL KB.MOSIR JASTRZĘBIE 01:21:21
77 2065 ZEMCZAK JÓZEF 62 M 15M60 PL 01:21:39
78 2093 LASEK WERONIKA 22 K 15K35 PL 01:24:46
79 2091 LASEK WIESŁAW 58 M 15M50 PL TKKF LESKOWIEC 01:24:47
80 2013 TŁOMAK MARIAN 52 M 15M50 PL 01:27:59
81 2150 SAPETA ALEKSANDER 46 M 15M40 PL 01:28:48


ZAWODNIK NIEPEŁNOSPRAWNY BIĘGNˇCY O KULACH
Nr Start Nazwisko Imię Wiek Płeć Grupa Kraj Klub Czas
2032 Stefaniak Zbigniew 27

M

15M20

PL

GASIOROW WOJ. ŁÓDZKIE

2:38:00


15 KM MĘŻCZYZN DO 19 LAT
1. ZIEMIANIN DAMIAN DOBRA 00:52:34
2. SŁABOŃ GRZEGORZ SOSNOWIEC 00:56:53
3. ŁAZARCZYK PIOTR TENCZYN 00:57:41


15KM MĘŻCZYZN OD 20 - 29 LAT
1. OBOZ PAWEŁ SOSNOWIEC 00:47:48
2. WYDRA JAN MZSANA 00:52:33
3. NIKIEL BARTŁOMIEJ MIĘDZYBRODZIE 00:52:59


15KM MEŻCZYZN OD 30 - 39 LAT
1. GÓRA WIESŁAW KRAKÓW 00:47:21
2. SARNICKI JANUSZ MAKÓW PODH 00:49:19
3. WÓJCIK JANUSZ RABA WYŻNA 00:50:43


15KM MĘŻCZYZN OD 40 - 49 LAT
1. ORLICKI STANISŁAW ZATOR 00:53:34
2. GURGUL RYSZARD BIELSKO-BIAŁA 00:57:32
3. MUKOID TADEUSZ WOLA 00:58:00


15KM MĘŻCZYZN OD 50 - 59
1. SIKORA STEFAN BIELSKO-BIAŁA 00:57:26
2. KOPIJASZ LEONARD BRZESZCZE 00:58:16
3. KACHEL ZDZISŁAW ŻYWIEC 00:58:41


15 KM MĘŻCZYZN OD 60 - 69 LAT
1. MRÓZ ANDRZEJ KĘTY 01:05:09
2. KUREK EDWARD KATOWICE 01:21:21
3. ZEMCZAK JÓZEF BIELSKO-BIAŁA 01:21:39


15 KM MĘŻCZYZN POWYŻEJ 70 LAT
1. MROZIŃSKI BOLESŁAW WĘGIERSKA GÓRKA 01:03:36


15 KM KOBIET DO 35 LAT
1. FICEK JOANNA KRAKÓW 01:10:17
2. KUREK ANNA KATOWICE 01:19:52
3. LASEK WERONIKA WADOWICE 01:24:46


15 KM KOBIET POWYŻEJ 35 LAT
1. NIKIEL ANIELA MIĘDZYBRODZIE 00:55:16
2. FLIEGERT EWA RYBNIK 00:56:03
3. LE¦KIEWICZ ZOFIA BIELSKO-BIAŁA 01:10:32




Najstarszy uczestnik biegu
1. MROZIŃSKI BOLESŁAW WĘGIERSKA GÓRKA 01:03:36 71

Najlepszy zawodnik z Wadowic
1. TŁOMAK MARIAN WADOWICE 01:27:59 52

Najlepsza zawodniczka z Wadowic
1. LASEK WERONIKA WADOWICE 01:24:46 22



Program obsługi biegów  (c) 2001 GRAFKOM Systemy Komputerowe