Lista Startowa Biegu na 15 km









Nr Startowy Nazwisko Imię Wiek Płeć Grupa Kraj Klub
2003 WIDLARZ SEBASTIAN 18 M 15M19 POL ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH WADOW
2011 BANDOŁA ANDRZEJ 36 M 15M30 POL CHOCZNIA
2017 TARGOSZ GRZEGORZ 17 M 15M19 POL ZESP.SZKÓŁ NR 3 WADOWICE
2023 KLACZAK JAROSŁAW 17 M 15M19 POL ZESP.SZKÓŁ NR 3 WADOWICE
2026 FIELEK KRZYSZTOF 17 M 15M19 POL ZESP.SZKÓŁ NR 3 WADOWICE
2029 JARKOWSKA MAGDALENA 19 K 15K40 POL ZESP.SZKÓŁ NR 3 WADOWICE
2032 KLINK ROMAN 42 M 15M40 POL TKKF LESKOWIEC
2040 SPISAK JACEK 33 M 15M30 POL TKKF "LESKOWIEC"
2043 WESOŁOWSKI JANUSZ 42 M 15M40 POL OLKUSZ
2050 CZERWIŃSKI JAKUB 29 M 15M20 POL KRAKÓW
2053 STEFANIAK ZBIGNIEW 28 M 15M20 POL ŁKS ŁÓŹ
2055 WESOŁOWSKI KAMIL 16 M 15M19 POL MYSZKÓW
2065 NAPORA ŁUKASZ 17 M 15M19 POL LKS MYSZKÓW
2069 WACH MICHAŁ 16 M 15M19 POL LKS MYSZKÓW
2072 FERDYGAŁA ŁUKASZ 17 M 15M19 POL LKS MYSZKÓW
2074 MIGOŃ RAFAŁ 18 M 15M19 POL LKS MYSZKÓW
2077 ŚWITAŁA DAWID 16 M 15M19 POL LKS MYSZKÓW
2078 KARNICKI ANDRZEJ 37 M 15M30 POL LKS MYSZKÓW
2079 NOWAK TOMASZ 39 M 15M30 POL LKS MYSZKÓW
2081 CZYŻ BOGUMIŁA 41 K 15K_POW40 POL LKS MYSZKÓW
2083 KRETEK JACEK 37 M 15M30 POL 40 LATEK
2084 ZAWALSKI MACIEJ 28 M 15M20 POL ZABIERZÓW
2085 SIKORSKI IRENEUSZ 30 M 15M30 POL BIEGANIE.PL
2086 KOZIEŁ KRZYSZTOF 22 M 15M20 POL WADOWICE
2087 GÓRAK HENRYK 49 M 15M40 POL KWK PIAST RUCH 2
2088 KSIĄŻEK WIESŁAW 50 M 15M50 POL KWK PIAST RUCH 2
2090 CZERWIŃSKI JAKUB 29 M 15M20 POL KRAKÓW
2091 MROZIŃSKI WIESŁAW 51 M 15M50 POL MYSŁOWICE
2092 GODZISZKO MARIUSZ 27 M 15M20 POL KS ORŁY
2093 BRYZEK RAFAŁ 28 M 15M20 POL WADOWICE
2094 PASTERCZYK DARIUSZ 29 M 15M20 POL KKB MOSIR KROSNO
2096 KOWALEWSKI ZBIGNIEW 48 M 15M40 POL TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚL.
2097 GRZECH TADEUSZ 61 M 15M60 POL 40 LATEK
2099 CZAJKA EDWARD 44 M 15M40 POL CRIK FIAT AUTO POLAND
2104 MUKOID TADEUSZ 49 M 15M40 POL KWK PIAST RUCH 2
2113 JAŚKOWSKI JAN 55 M 15M50 POL 40 LATEK
2114 KUKULSKI SŁAWOMIR 28 M 15M20 POL KKB MOSIR KROSNO
2115 WIDYNA EUGENIUSZ 53 M 15M50 POL MAGNETI MARELLI CRIK
2117 PŁUCIENNIK HENRYK 49 M 15M40 POL MAGNETI MARELLI CRIK
2118 BUK RYSZARD 48 M 15M40 POL AKB SUPERMARATON 100
2119 KOWALIK TOMASZ 21 M 15M20 POL AKB SUPERMARATON 100
2121 BUK MARCIN 19 M 15M19 POL AKB SUPERMARATON 100
2124 MADEJ ZDZISŁAW 34 M 15M30 POL KĘTY
2127 CZYŻ DAMIAN 17 M 15M19 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE
2128 MATUSZEWSKI MARIUSZ 23 M 15M20 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE
2129 JASIŃSKI WIESŁAW 44 M 15M40 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE
2134 KUREK ANNA 31 K 15K40 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE
2138 KUREK EDWARD 63 M 15M60 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE
2139 LASKOWSKI SŁAWOMIR 28 M 15M20 POL KKB MOSIR KROSNO
2140 WAGNER EUGENIUSZ 49 M 15M40 POL KNURÓW
2142 LEWCZUK MAREK 51 M 15M50 POL KNURÓW
2144 SZYMURA GRZEGORZ 31 M 15M30 POL PRZEGĘDZA
2146 KWIATEK WOJCIECH 30 M 15M30 POL KRAKÓW
2148 SOWIŹRAŁ ZDZISŁAW 66 M 15M60 POL SOKÓŁ TARNÓW
2149 KUCZYŃSKI GRZEGORZ 44 M 15M40 POL TYCHY
2150 MENDYK JANUSZ 57 M 15M50 POL MASTER
2151 JAROSZ ŁUKASZ 23 M 15M20 POL TKKF "LESKOWIEC"
2152 SUCHY FRANCISZEK 50 M 15M50 POL TKKF BESKIDEK
2153 RADOŃSKI ZBIGNIEW 51 M 15M50 POL TKKF BESKIDEK
2154 JACHYMEK PIOTR 40 M 15M40 POL BIELSKO-BIAŁA
2155 PACZYŃSKI STANISŁAW 53 M 15M50 POL SOLIDARNOŚĆ KWK SICESIA
2156 WILLMAN JERZY 68 M 15M60 POL KRAKÓW
2157 WALCZAK ZYGMUNT 38 M 15M30 ANDRYCHÓW
2158 STARONIEWICZ JANUSZ 48 M 15M40 POL RABKA
2159 GRACA JAROSŁAW 17 M 15M19 POL ANDRYCHÓW
2160 FIJAK ANDRZEJ 35 M 15M30 POL OAZA RODZIN ŻYWIECKICH
2161 FIJAK KRYSTYNA 33 K 15K40 POL OAZA RODZIN ŻYWIECKICH
2162 KACHEL ZDZISŁAW 52 M 15M50 POL ŻYWIEC
2163 KRUCZYŃSKI MARIAN 49 M 15M40 POL LESNA
2164 PAWLIK EMIL 51 M 15M50 POL OAZA RODZIN ŻYWIECKICH
2165 MOCZEK ANDRZEJ 42 M 15M40 POL START DOMENA BIELSKO-BIAŁA
2166 MIELEC PAWEŁ 23 M 15M20 POL AZS AWF KRAKÓW
2168 MOICZEK JAN 60 M 15M60 POL CIESZYN
2169 SZAREK JÓZEF 43 M 15M40 POL AWF
2170 MIROCHA ZBIGNIEW 39 M 15M30 POL LANCKORONA
2171 KOCH HERALD 44 M 15M40 POL "OLIMP" ZABRZE
2172 KOPIJASZ LEONARD 51 M 15M50 POL BRZESZCZE
2173 KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA 40 K 15K_POW40 POL EKSPRES KATOWICE
2174 JELEŃ SŁAWOMIR 30 M 15M30 POL GWAREK BUKOWNO
2175 ZAJEGA WALDEMAR 34 M 15M30 POL OL- NAR OLKUSZ
2176 KALINOWSKI KAZIMIERZ 38 M 15M30 POL KRAKÓW
2177 CHORĄŻY LUCJAN 22 M 15M20 POL TKKF "LESKOWIEC"
2178 DOBOSZ KRZYSZTOF 32 M 15M30 POL KCZ PĘDZIWIATR GLIWICE
2179 NIEDBAŁA SŁAWOMIR 26 M 15M20 POL KCZ PĘDZIWIATR GLIWICE
2180 MITTMANN MAREK 26 M 15M20 POL KLUB CZŁAPAKA PĘDZIWIATR
2181 CEPIL MAREK 34 M 15M30 POL KCZ PĘDZIWIATR GLIWICE
2182 MIODOŃSKI JAN 46 M 15M40 POL CIESZYN
2183 OLSZOWIK GRZEGORZ 36 M 15M30 POL ZIELONKI
2184 CZYŻ KATARZYNA 25 K 15K40 POL AKS CHORZÓW
2185 PAPAŁA LESZEK 40 M 15M40 POL ŁAZISKA
2186 BROŃKA TADEUSZ 35 M 15M30 POL WADOWICE
2187 STROŃSKI FRANCISZEK 41 M 15M40 POL EKSPRES KATOWICE
2188 KNAPIK JERZY 56 M 15M50 POL KRAKÓW
2189 ZIELIŃSKA BEATA 24 K 15K40 POL DĄBROWA GÓRNICZA
2190 KALWAT MAREK 39 M 15M30 POL AKWEDUKT- KIELCE
2191 WÓJCIK JANUSZ 38 M 15M30 POL RABA WYŻNA
2192 ZWONEK PAWEŁ 33 M 15M30 POL YMCA KRAKÓW
2193 PRZYSTAŁ RYSZARD 55 M 15M50 POL OŚWIĘCIM
2194 MIKRUTA ARTUR 36 M 15M30 POL UKS SP 27 KATOWICE
2195 NIKIEL BARTŁOMIEJ 25 M 15M20 POL TKKF "LESKOWIEC"
2196 OBSZARNY AUGUSTYN 68 M 15M60 POL JADWIGA KRAKÓW
2197 ZIÓŁKO JAN 50 M 15M50 POL PKS JADWIGA
2198 ORLICKI STANISŁAW 43 M 15M40 POL RUDZE
2199 CEREK ANDRZEJ 21 M 15M20 POL S.A. PSP
2206 BREGUŁA WOJCIECH 23 M 15M20 POL S.A. PSP
2207 NOWAK TOMASZ 21 M 15M20 POL S.A. PSP
2208 ZDZIEBŁO MARCIN 24 M 15M20 POL S.A. PSP
2209 KOWALCZYK ZBIGNIEW 38 M 15M30 POL KIELCE
2210 DĄBROWSKI ROBERT 30 M 15M30 POL RYBNIK
3156 MORAWSKI MARIUSZ 36 M 15M30 POL KRAKÓW





Program obsługi biegów  © 2002 GRAFKOM Systemy Komputerowe