Lista Startowa Biegu na 5 km









Nr Startowy Nazwisko Imię Wiek Płeć Grupa Kraj Klub
790 ĆWIĘK ALEKSANDRA 13 K 5K12 POL GIMNAZJUM KLECZA DOLNA
792 KOWALCZYK MICHAŁ 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM KLECZA D
794 JABŁOŃSKA ANETA 15 K 5K12 POL GIMNAZJUM KLECZA D
858 ZMYSŁOWSKA ANNA 14 K 5K12 POL GIMNAZJUM KLECZA D
892 KSIĘŻARCZYK PRZEMYSŁAW 17 M 5M17 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE
893 SKIBA TOMASZ 17 M 5M17 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE
894 WAŃDZIORA RADOSŁAW 17 M 5M17 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE
895 PŁONKA MARIAN 16 M 5M12 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE
896 JAMRÓZ ROBERT 17 M 5M17 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE
897 MAŚLANKA MARIUSZ 18 M 5M17 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE
899 MEREK ANDRZEJ 17 M 5M17 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE
901 ŚLIZOWSKI MARCIN 16 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE
902 MATONÓG TOMASZ 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE
903 FRASUNEK ANDRZEJ 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE
904 SZCZĄBER SŁAWOMIR 14 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE
905 GRABYSA PAWEŁ 14 M 5M12 POL GIMNAZJUM ROKÓW
906 RADWAN PRZEMYSŁAW 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE
907 KORZENIOWSKI MICHAŁ 14 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE
908 KLACZAK PIOTR 14 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE
909 ZIOMKOWSKI JAN 14 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE
910 KRYSTIAN KONRAD 14 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE
911 STACHURSKI ADRIAN 14 M 5M12 POL WADOWICE
912 NIDECKI JAKUB 15 M 5M12 POL WADOWICE
913 WIKTOR MATEUSZ 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE
914 SIERKA PRZEMYSŁAW 14 M 5M12 POL WADOWICE
915 TATAR PIOTR 14 M 5M12 POL WADOWICE
916 MADEJ ŁUKASZ 16 M 5M12 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE
925 KASIARZ MAREK 14 M 5M12 POL ZESPÓŁ SZKÓŁ LANCKORONA
926 PALACZ SYLWESTER 15 M 5M12 POL ZESPÓŁ SZKÓŁ LANCKORONA
927 TRĄBKA MARIUSZ 15 M 5M12 POL ZESPÓŁ SZKÓŁ LANCKORONA
928 MATUŁA MARIUSZ 15 M 5M12 POL ZESPÓŁ SZKÓŁ LANCKORONA
929 MIROCHA ARKADIUSZ 22 M 5M17 POL SP ZAWADKA
930 FOKSIŃSKA SYLWIA 13 K 5K12 POL GIMNAZJUM FRYDRYCHOWICE
931 HOJDYS PATRYCJA 13 K 5K12 POL GIMNAZJUM FRYDRYCHOWICE
932 STANEK JOANNA 13 K 5K12 POL GIMNAZJUM FRYDRYCHOWICE
933 GRACJASZ ŁUKASZ 14 M 5M12 POL GIMNAZJUM FRYDRYCHOWICE
934 SOŁTYS DAMIAN 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM FRYDRYCHOWICE
935 DOMASIK GABRIEL 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM FRYDRYCHOWICE
936 BUŁAT JOANNA 16 K 5K12 POL ZESP.SZKÓŁ NR 3 WADOWICE
1001 DRABIK SZYMON 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1002 DZIWISZ BARTOSZ 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1004 MACIĘGA GRZEGORZ 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1006 PIWOWRSKI SŁAWOMIR 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1008 ŚWIRK KRZYSZTOF 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1009 GODZIK PIOTR 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE
1010 HANDZLIK MATEUSZ 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1011 TARGOSZ BARTOSZ 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM LANCKORONA
1012 KUROWSKI MATEUSZ 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1014 ŚLĘZAK PAWEŁ 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1015 ŁYSAK IRENEUSZ 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1016 NOSAL ŁUKASZ 16 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1017 ŻARSKI MARCIN 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1018 POCIĘGIEL PIOTR 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1019 ŁYSAK KRZYSZTOF 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1020 GŁÓD MACIEJ 14 M 5M12 POL GIMNAZJUM LANCKORONA
1021 MEUS FILIP 14 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1022 RAMENDA PRZEMYSŁAW 14 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1023 KRZEMIEŃ NINA 14 K 5K12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1024 RYBARZ KLAUDIA 14 K 5K12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1025 SPORYSZ ALEKSANDRA 14 K 5K12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1026 NIZIO MONIKA 14 K 5K12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1027 KRĘCIOCH IZABELA 14 K 5K12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1028 BUKOWIEC MARIA 14 K 5K12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1029 KIEPURA JUSTYNA 14 K 5K12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1030 PANEK ANNA 14 K 5K12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1032 DŁUGOPOLSKA AGNIESZKA 14 K 5K12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1034 ZAWIŁA WOJTEK 14 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1035 MRUGACZ KAMIL 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1036 JAROSZ ARKADIUSZ 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE
1100 KOWALCZYK DAMIAN 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE
1101 WAJDZIK PRZEMYSŁAW 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE
1102 SZCZYGIEŁ MICHAŁ 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE
1103 KAŁUŻA MATEUSZ 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE
1104 BRYZEK MICHAŁ 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE
1105 RZESZOWSKI MATEUSZ 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE
1106 GRZESIEK SEBASTIAN 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE
1107 PAWLIK DANIEL 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE
1108 SMAZA PIOTR 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE
1109 BZDUŁA WOJCIECH 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE
1110 ŻYWCZAK MATEUSZ 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE
1111 MIKOŁAJCZYK PIOTR 14 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE
1112 MIKOŁAJCZYK RADOSŁAW 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE
1113 NIEWIDOK MICHAŁ 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE
1115 RYCHLIK MARCIN 17 M 5M17 POL ZSE WADOWICE
1118 KOCZOT ŁUKASZ 18 M 5M17 POL ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH W-CE
1200 KOŁODZIEJ KAROL 17 M 5M17 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1201 PAWLUS PIOTR 17 M 5M17 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1202 WILCZĘGA HUBERT 17 M 5M17 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1203 PĘPEK BARTŁOMIEJ 17 M 5M17 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1205 KAWA WOJCIECH 17 M 5M17 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1207 MISKA MICHAŁ 17 M 5M17 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1208 MADEJ KATARZYNA 16 K 5K12 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1209 STAWOWY KSENIA 16 K 5K12 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1211 STAWOWY KINGA 16 K 5K12 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1213 CHORĄŻY ANTONI 16 M 5M12 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1214 GOŁBA KATARZYNA 16 K 5K12 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1215 KORCZ IZABELA 16 K 5K12 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1218 FIDELUS PIOTR 16 M 5M12 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1219 PĘCEK PATRYCJA 16 K 5K12 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1220 WIDLARZ MONIKA 16 K 5K12 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1221 JODŁOWSKA ALINA 17 K 5K17 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1222 DZIEDZIC TOMASZ 17 M 5M17 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1223 PAJĄK RAFAŁ 18 M 5M17 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1224 BIEGUN MACIEJ 16 M 5M12 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1225 CHEŁMECKI PIOTR 16 M 5M12 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1228 GÓRSKA SYLWIA 18 K 5K17 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1229 GOŁDA MAGDALENA 18 K 5K17 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1230 WCISŁO MAGDALENA 18 K 5K17 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1232 TWARÓG TOMASZ 18 M 5M17 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
1233 SZYDŁOWSKA PATRYCJA 18 K 5K17 POL LO KALWARIA ZEBRZ.
2015 RAMZA ARTUR 26 M 5M21 POL KS KRUSZYNKA
2029 JARKOWSKA MAGDALENA 19 K 5K17 POL ZESP.SZKÓŁ NR 3 WADOWICE
3101 PSZCZÓŁKA JÓZEF 43 M 5M21 POL KĘTY
3102 SORNAT PAWEŁ 16 M 5M12 POL MKS BIEGACZ ŁAZISKA
3103 PAPAŁA SABINA 13 K 5K12 POL MKS BIEGACZ ŁAZISKA
3104 PEPEL KATARZYNA 20 K 5K17 POL MKS "BIEGACZ" ŁAZISKA
3105 LATUSEK AGATA 19 K 5K17 POL ŁAZISKA GÓRNE
3106 BARON ARKADIUSZ 15 M 5M12 POL MKS "BIEGACZ" ŁAZISKA
3107 KOPIEC ROLAND 14 M 5M12 POL MKS "BIEGACZ" ŁAZISKA
3108 OLEKSIEWICZ MICHAŁ 20 M 5M17 POL JANKOWICE
3109 LEWIŃSKI ANDRZEJ 20 M 5M17 POL LKS- ORKAN- RADOCZA
3110 WÓJCIK MICHAŁ 24 M 5M21 POL ORŁY
3111 KUREK ANNA 31 K 5K21 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE
3112 KLISZ TOMASZ 21 M 5M21 POL AZS-AWF KATOWICE
3113 KAWIK MAREK 13 M 5M12 POL LKS POGÓRZE
3114 CZUBSKA MARTA 21 K 5K21 POL KKB MOSIR KROSNO
3115 KUKULSKI SŁAWOMIR 28 M 5M21 POL KKB MOSIR KROSNO
3116 LASKOWSKI SŁAWOMIR 28 M 5M21 POL KKB MOSIR KROSNO
3117 JAMIOŁ MICHAŁ 22 M 5M21 POL AKADEMIA ŚWIĘTOKRZYSKA
3118 DZIURA GRZEGORZ 15 M 5M12 POL ULKS STRAWCZYN
3119 PASTERCZYK DARIUSZ 29 M 5M21 POL KKB MOSIR KROSNO
3120 BALON MATEUSZ 18 M 5M17 POL TEMPO- KĘTY
3122 GRZELCZAK MAKSYMILIAN 16 M 5M12 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE
3123 SUWAJ ANETA 16 K 5K12 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE
3124 MIKRUT MICHAŁ 16 M 5M12 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE
3125 KRENTOSZ ŁUKASZ 17 M 5M17 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE
3126 ROSTOWSKI MARCIN 16 M 5M12 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE
3127 BUBULA PAWEŁ 22 M 5M21 POL LKS WIŚNIOWA
3128 JAMRÓZ MAŁGORZATA 15 K 5K12 POL GIMNAZJUM WIŚNIOWA
3129 BUBULA ANNA 18 K 5K17 POL LKS WIŚNIOWA
3130 GARBIEŃ TOMASZ 17 M 5M17 POL LEŃCZE
3131 MICHTA MARIA 16 K 5K12 POL BRZESZCZE
3132 PASTERNAK ANETA 15 K 5K12 POL GIMNAZJUM KALWARIA
3133 AUGUSTYNIAK DAMIAN 17 M 5M17 POL LKS ZATORZANKA
3134 MIŚKOWIEC TOMASZ 21 M 5M21 POL EKSPRES KATOWICE
3135 KOPIJASZ DAGMARA 45 K 5K21 POL BRZESZCZE
3136 SZAREK ANETA 16 K 5K12 POL ZESP.SZKÓŁ NR 3 WADOWICE
3137 KWARTNIK MAREK 45 M 5M21 POL UKS TYGRYS
3138 TATAR SŁAWOMIR 38 M 5M21 POL UKS TYGRYS
3139 KRUK SZYMON 12 M 5M12 POL UKS TYGRYS
3140 DZIDEK MARCIN 12 M 5M12 POL UKS TYGRYS
3141 PAWŁOWSKI DAWID 12 M 5M12 POL UKS TYGRYS
3142 KRZEMIEŃ RAFAŁ 32 M 5M21 POL WIELICZKA
3144 KĄDZIOŁKA IZABELA 13 K 5K12 POL UKS ISKRA KLECZA
3145 PIWOWARCZYK AGNIESZKA 13 K 5K12 POL UKS ISKRA KLECZA
3146 TOMCZAK KRYSTIAN 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM CHOCZNIA 1
3147 NOWOROL PIOTR 13 M 5M12 POL SP NR 1
3148 SKIBA MAGDALENA 16 K 5K12 POL ZESP.SZKÓŁ NR 3 WADOWICE
3149 ŻAK KATARZYNA 16 K 5K12 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE
3150 ZIÓŁKO ALICJA 17 K 5K17 POL PKS JADWIGA
3151 ZIÓŁKO KINGA 18 K 5K17 POL PKS JADWIGA
3152 STANKIEWICZ KAROLINA 15 K 5K12 POL PKS JADWIGA
3153 TALAGA MICHAŁ 23 M 5M21 POL WOJAS NOWY TARG
3154 HOŁY PAWEŁ 26 M 5M21 POL RABA WYŻNA
3155 PIWOWARSKI PIOTR 15 M 5M12 POL PRZYBRADZ
3156 MORAWSKI MARIUSZ 36 M 5M21 POL KRAKÓW
3157 PODWORSKI ŁUKASZ 18 M 5M17 POL KĘTY
3158 ZIÓŁKO PIOTR 19 M 5M17 POL KRAKÓW





Program obsługi biegów  © 2002 GRAFKOM Systemy Komputerowe