WYNIKI XXIII BIEGU





Strona wygenerowana automatycznie z programu obsługi biegu: 2002-09-08 godz:15:45:55


Bieg Dyrektorów 400m
1. Radomski Zbigniew
2. Dziubczyk Michał
3. Kwartnik Marek



Bieg przedszkolaków na 50m - DZIEWCZYNKI
1. AKSAMIT URSZULA
2. KULIGOWSKA KAROLINA
3. LEŃ NATALIA


Bieg przedszkolaków na 50m - CHŁOPCY
1. KONEFAŁ ŁUKASZ
2. ULATOWSKI GABRIEL
3. GAJDA ADRJAN

Bieg klasa I na 100m - DZIEWCZYNKI
1. DYRCZ JOANNA - RADOCZA
2. ZADORA KAROLINA - JAROSZOWICE
3. FLOREK KAROLINA - JASTRZĘBIE


Bieg klasa I na 100m - CHŁOPCY
1. GRACA SŁAWOMIR - CHOCZNIA
2. KOSZARSKI ADRJAN
3. JĘDRZEJOWSKI BARTŁOMIEJ

Bieg klasa II na 100m - DZIEWCZYNKI
1. ZADORA MARIA - WADOWICE 1
2. BIELECKA JUSTYNA - WADOWICE 1
3. NOWAK ALEKSANDRA - MYSZKÓW


Bieg klasa II na 100m - CHŁOPCY
1. WALCZAK BARTŁOMIEJ - MYSZKÓW
2. SŁODOWSKI MARCIN, GŁOWACZ DARIUSZ
3. CZARNY DAMIAN WADOWICE 1

Bieg klasa III na 200m - DZIEWCZYNKI
1. DYRCZ JUSTYNA - RADOCZA
2. KUWIK KLAUDIA - WADOWICE 2
3. BURNIAJSKA AMANDA


Bieg klasa III na 200m - CHŁOPCY
1. SPYTKOWSKI KAMIL - WADOWICE 1
2. KNAPEK JAROSŁAW - WADOWICE 5
3. KOŹBIAŁ MARCIN - WADOWICE 1

Bieg klasa IV na 400m - DZIEWCZYNKI
1. MAZIARSKA DAGMARA - PRZYTKOWICE
2. FILEK MAŁGORZATA - BARWAŁD DOLNY
3. DYRCZ AGNIESZKA - RADOCZA


Bieg klasa IV na 400m - CHŁOPCY
1. CZAJKOWSKI BARTŁOMIEJ - MYSZKÓW
2. GIELAS DOMINIK - WADOWICE
3. LATKO DAMIAN, PIASKOWSKI PAWEŁ

Bieg klasa V na 400m - DZIEWCZYNKI
1. WIDLARZ NATALIA - CHOCZNIA
2. KARELUS JOANNA - LANCKORONA
3. ZAWIŁA SABINA - KLECZA D.


Bieg klasa V na 400m - CHŁOPCY
1. PAUTRZAK MATEUSZ - KROTOSZYN
2. DYRCZ DAMIAN - RADOCZA
3. KUBASIAK MACIEJ - WADOWICE 1

Bieg klasa VI na 400m - DZIEWCZYNKI
1. MAZUR ŻANETA - WADOWICE 2
2. KUBASIAK KATARZYNA - WADOWICE 1
3. ZAWIŁA SYLWIA - WADOWICE 1


Bieg klasa VI na 400m - CHŁOPCY
1. DAMRAT TOMASZ - ŹDZIESZOWICE
2. RADOŁA DAMIAN - RABA WYŻNA
3. ŁYSOŃ KRYSTIAN - JAROSZOWICE

Bieg na dystansie 1,5 km - DZIEWCZYNKI
1. KUPIEC AGNIESZKA
2. PAJĄK IZABELA
3. KALARUS EWA






Bieg na dystansie 1,5 km - CHŁOPCY
1. MIKOŁOWICZ DAMIAN
2. DZIURA GRZEGORZ
3. DAMRAT ŁUKASZ


Wyniki biegu na 5 km
Miejsce Nr Startowy Nazwisko Imię Wiek Płeć Grupa Kraj Klub Czas
1 3134 MIŚKOWIEC TOMASZ 21 M 5M21 POL EKSPRES KATOWICE 00:17:33
2 3112 KLISZ TOMASZ 21 M 5M21 POL AZS-AWF KATOWICE 00:17:40
3 3117 JAMIOŁ MICHAŁ 22 M 5M21 POL AKADEMIA ŚWIĘTOKRZYSKA 00:17:45
4 3153 TALAGA MICHAŁ 23 M 5M21 POL WOJAS NOWY TARG 00:17:47
5 3106 BARON ARKADIUSZ 15 M 5M12 POL MKS "BIEGACZ" ŁAZISKA 00:18:40
6 3142 KRZEMIEŃ RAFAŁ 32 M 5M21 POL 00:18:42
7 3127 BUBULA PAWEŁ 22 M 5M21 POL LKS WIŚNIOWA 00:18:58
8 3130 GARBIEŃ TOMASZ 17 M 5M17 POL 00:19:59
9 3118 DZIURA GRZEGORZ 15 M 5M12 POL ULKS STRAWCZYN 00:20:08
10 3154 HOŁY PAWEŁ 26 M 5M21 POL 00:20:09
11 3110 WÓJCIK MICHAŁ 24 M 5M21 POL ORŁY 00:20:14
12 3116 LASKOWSKI SŁAWOMIR 28 M 5M21 POL KKB MOSIR KROSNO 00:20:39
13 3126 ROSTOWSKI MARCIN 16 M 5M12 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE 00:20:42
14 3115 KUKULSKI SŁAWOMIR 28 M 5M21 POL KKB MOSIR KROSNO 00:20:45
15 3114 CZUBSKA MARTA 21 K 5K21 POL KKB MOSIR KROSNO 00:20:45
16 3113 KAWIK MAREK 13 M 5M12 POL LKS POGÓRZE 00:20:58
17 1223 PAJĄK RAFAŁ 18 M 5M17 POL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:21:04
18 926 PALACZ SYLWESTER 15 M 5M12 POL ZESPÓŁ SZKÓŁ LANCKORONA 00:21:15
19 3133 AUGUSTYNIAK DAMIAN 17 M 5M17 POL LKS ZATORZANKA 00:21:41
20 3108 OLEKSIEWICZ MICHAŁ 20 M 5M17 POL JANKOWICE 00:21:43
21 1213 CHORĄŻY ANTONI 16 M 5M12 POL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:21:46
22 3101 PSZCZÓŁKA JÓZEF 43 M 5M21 POL 00:21:48
23 1106 GRZESIEK SEBASTIAN 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE 00:21:54
24 3107 KOPIEC ROLAND 14 M 5M12 POL MKS "BIEGACZ" ŁAZISKA 00:21:55
25 3124 MIKRUT MICHAŁ 16 M 5M12 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE 00:22:01
26 3109 LEWIŃSKI ANDRZEJ 20 M 5M17 POL LKS- ORKAN- RADOCZA 00:22:27
27 897 MAŚLANKA MARIUSZ 18 M 5M17 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:22:33
28 3158 ZIÓŁKO PIOTR 19 M 5M17 POL 00:22:35
29 1108 SMAZA PIOTR 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE 00:22:40
30 3120 BALON MATEUSZ 18 M 5M17 POL TEMPO- KĘTY 00:22:44
31 3125 KRENTOSZ ŁUKASZ 17 M 5M17 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE 00:22:47
32 906 RADWAN PRZEMYSŁAW 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:22:55
33 3122 GRZELCZAK MAKSYMILIAN 16 M 5M12 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE 00:22:59
34 2015 RAMZA ARTUR 26 M 5M21 POL KS KRUSZYNKA 00:23:07
35 901 ŚLIZOWSKI MARCIN 16 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:23:16
36 1200 KOŁODZIEJ KAROL 17 M 5M17 POL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:23:23
37 3123 SUWAJ ANETA 16 K 5K12 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE 00:23:28
38 3104 PEPEL KATARZYNA 20 K 5K17 POL MKS "BIEGACZ" ŁAZISKA 00:23:39
39 3119 PASTERCZYK DARIUSZ 29 M 5M21 POL KKB MOSIR KROSNO 00:23:45
40 3152 STANKIEWICZ KAROLINA 15 K 5K12 POL PKS JADWIGA 00:24:19
41 1110 ŻYWCZAK MATEUSZ 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE 00:24:25
42 893 SKIBA TOMASZ 17 M 5M17 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:24:29
43 3105 LATUSEK AGATA 19 K 5K17 POL 00:24:43
44 1113 NIEWIDOK MICHAŁ 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE 00:24:51
45 1104 BRYZEK MICHAŁ 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE 00:24:53
46 1205 KAWA WOJCIECH 17 M 5M17 POL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:24:58
47 1232 TWARÓG TOMASZ 18 M 5M17 POL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:25:07
48 1201 PAWLUS PIOTR 17 M 5M17 POL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:25:08
49 1222 DZIEDZIC TOMASZ 17 M 5M17 POL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:25:09
50 3156 MORAWSKI MARIUSZ 36 M 5M21 POL 00:25:24
51 902 MATONÓG TOMASZ 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:25:28
52 3150 ZIÓŁKO ALICJA 17 K 5K17 POL PKS JADWIGA 00:25:39
53 910 KRYSTIAN KONRAD 14 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:25:42
54 3103 PAPAŁA SABINA 13 K 5K12 POL MKS BIEGACZ ŁAZISKA 00:25:43
55 1202 WILCZĘGA HUBERT 17 M 5M17 POL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:25:54
56 892 KSIĘŻARCZYK PRZEMYSŁAW 17 M 5M17 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:26:03
57 895 PŁONKA MARIAN 16 M 5M12 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:26:15
58 1107 PAWLIK DANIEL 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE 00:26:22
59 3144 KĄDZIOŁKA IZABELA 13 K 5K12 POL UKS ISKRA KLECZA 00:26:28
60 1006 PIWOWRSKI SŁAWOMIR 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:26:3
61 3128 JAMRÓZ MAŁGORZATA 15 K 5K12 POL GIMNAZJUM WIŚNIOWA 00:26:32
62 1109 BZDUŁA WOJCIECH 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE 00:26:35
63 1004 MACIĘGA GRZEGORZ 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:26:39
64 1010 HANDZLIK MATEUSZ 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:26:40
65 3146 TOMCZAK KRYSTIAN 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM CHOCZNIA 1 00:27:09
66 932 STANEK JOANNA 13 K 5K12 POL GIMNAZJUM FRYDRYCHOWICE 00:27:11
67 1224 BIEGUN MACIEJ 16 M 5M12 POL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:27:20
68 3129 BUBULA ANNA 18 K 5K17 POL LKS WIŚNIOWA 00:27:23
69 794 JABŁOŃSKA ANETA 15 K 5K12 POL GIMNAZJUM KLECZA D 00:27:30
70 3138 TATAR SŁAWOMIR 38 M 5M21 POL UKS TYGRYS 00:27:34
71 3102 SORNAT PAWEŁ 16 M 5M12 POL MKS BIEGACZ ŁAZISKA 00:27:38
72 3136 SZAREK ANETA 16 K 5K12 POL ZESP.SZKÓŁ NR 3 WADOWICE 00:27:44
73 1022 RAMENDA PRZEMYSŁAW 14 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:28:26
74 933 GRACJASZ ŁUKASZ 14 M 5M12 POL GIMNAZJUM FRYDRYCHOWICE 00:28:29
75 3111 KUREK ANNA 31 K 5K21 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE 00:28:30
76 1103 KAŁUŻA MATEUSZ 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE 00:28:36
77 1020 GŁÓD MACIEJ 14 M 5M12 POL GIMNAZJUM LANCKORONA 00:28:38
78 903 FRASUNEK ANDRZEJ 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:28:49
79 904 SZCZĄBER SŁAWOMIR 14 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:28:50
80 1112 MIKOŁAJCZYK RADOSŁAW 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE 00:29:01
81 929 MIROCHA ARKADIUSZ 22 M 5M21 POL SP ZAWADKA 00:29:07
82 1111 MIKOŁAJCZYK PIOTR 14 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE 00:29:12
83 914 SIERKA PRZEMYSŁAW 14 M 5M12 POL 00:29:15
84 925 KASIARZ MAREK 14 M 5M12 POL ZESPÓŁ SZKÓŁ LANCKORONA 00:29:16
85 1036 JAROSZ ARKADIUSZ 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:29:25
86 3151 ZIÓŁKO KINGA 18 K 5K17 POL PKS JADWIGA 00:29:26
87 1203 PĘPEK BARTŁOMIEJ 17 M 5M17 POL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:29:38
88 3139 KRUK SZYMON 12 M 5M12 POL UKS TYGRYS 00:29:40
89 913 WIKTOR MATEUSZ 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:29:43
90 899 MEREK ANDRZEJ 17 M 5M17 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:29:45
91 928 MATUŁA MARIUSZ 15 M 5M12 POL ZESPÓŁ SZKÓŁ LANCKORONA 00:30:04
92 927 TRĄBKA MARIUSZ 15 M 5M12 POL ZESPÓŁ SZKÓŁ LANCKORONA 00:30:08
93 3140 DZIDEK MARCIN 12 M 5M12 POL UKS TYGRYS 00:30:11
94 3141 PAWŁOWSKI DAWID 12 M 5M12 POL UKS TYGRYS 00:30:40
95 3137 KWARTNIK MAREK 45 M 5M21 POL UKS TYGRYS 00:30:47
96 911 STACHURSKI ADRIAN 14 M 5M12 POL 00:31:05
97 908 KLACZAK PIOTR 14 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:31:10
98 1018 POCIĘGIEL PIOTR 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:31:11
99 1101 WAJDZIK PRZEMYSŁAW 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE 00:31:12
100 1219 PĘCEK PATRYCJA 16 K 5K12 POL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:31:13
101 1017 ŻARSKI MARCIN 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:31:16
102 1019 ŁYSAK KRZYSZTOF 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:31:17
103 1016 NOSAL ŁUKASZ 16 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:31:18
104 907 KORZENIOWSKI MICHAŁ 14 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:31:51
105 1021 MEUS FILIP 14 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:32:49
106 915 TATAR PIOTR 14 M 5M12 POL 00:32:50
107 1211 STAWOWY KINGA 16 K 5K12 POL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:32:54
108 1034 ZAWIŁA WOJTEK 14 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:33:00
109 1214 GOŁBA KATARZYNA 16 K 5K12 POL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:33:07
110 905 GRABYSA PAWEŁ 14 M 5M12 POL GIMNAZJUM ROKÓW 00:33:08
111 792 KOWALCZYK MICHAŁ 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM KLECZA D 00:33:25
112 1008 ŚWIRK KRZYSZTOF 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:33:46
113 3148 SKIBA MAGDALENA 16 K 5K12 POL ZESP.SZKÓŁ NR 3 WADOWICE 00:33:52
114 1102 SZCZYGIEŁ MICHAŁ 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE 00:33:55
115 1009 GODZIK PIOTR 13 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE 00:34:24
116 1002 DZIWISZ BARTOSZ 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:34:38
117 3135 KOPIJASZ DAGMARA 45 K 5K21 POL 00:35:06
118 1035 MRUGACZ KAMIL 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:35:08
119 3157 PODWORSKI ŁUKASZ 18 M 5M17 POL 00:35:34
120 1105 RZESZOWSKI MATEUSZ 15 M 5M12 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE 00:35:36
121 1221 JODŁOWSKA ALINA 17 K 5K17 POL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:37:04
122 1218 FIDELUS PIOTR 16 M 5M12 POL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:37:08
123 931 HOJDYS PATRYCJA 13 K 5K12 POL GIMNAZJUM FRYDRYCHOWICE 00:37:09
124 930 FOKSIŃSKA SYLWIA 13 K 5K12 POL GIMNAZJUM FRYDRYCHOWICE 00:37:14
125 1220 WIDLARZ MONIKA 16 K 5K12 POL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:37:19
126 3132 PASTERNAK ANETA 15 K 5K12 POL GIMNAZJUM KALWARIA 00:37:24
127 3155 PIWOWARSKI PIOTR 15 M 5M12 POL 00:37:25
128 1228 GÓRSKA SYLWIA 18 K 5K17 POL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:37:45
129 3147 NOWOROL PIOTR 13 M 5M12 POL SP NR 1 00:40:18
130 936 BUŁAT JOANNA 16 K 5K12 POL ZESP.SZKÓŁ NR 3 WADOWICE 00:40:23
131 3149 ŻAK KATARZYNA 16 K 5K12 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:40:23
132 3145 PIWOWARCZYK AGNIESZKA 13 K 5K12 POL UKS ISKRA KLECZA 00:40:44
133 858 ZMYSŁOWSKA ANNA 14 K 5K12 POL GIMNAZJUM KLECZA D 00:40:44
134 790 ĆWIĘK ALEKSANDRA 13 K 5K12 POL GIMNAZJUM KLECZA DOLNA 00:40:44
135 1024 RYBARZ KLAUDIA 14 K 5K12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:42:11
136 1026 NIZIO MONIKA 14 K 5K12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:42:17
137 1029 KIEPURA JUSTYNA 14 K 5K12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:42:18
138 1030 PANEK ANNA 14 K 5K12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:42:18
139 1233 SZYDŁOWSKA PATRYCJA 18 K 5K17 POL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:45:59
140 1229 GOŁDA MAGDALENA 18 K 5K17 POL LO KALWARIA ZEBRZ. 00:45:59
141 1027 KRĘCIOCH IZABELA 14 K 5K12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:50:13
142 1028 BUKOWIEC MARIA 14 K 5K12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:50:15
143 1023 KRZEMIEŃ NINA 14 K 5K12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:51:40
144 1025 SPORYSZ ALEKSANDRA 14 K 5K12 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:51:44
5 KM KOBIET OD 12 DO 16 LAT
1. SUWAJ ANETA JASTRZĘBIE 00:23:28
2. STANKIEWICZ KAROLINA KRAKÓW 00:24:19
3. PAPAŁA SABINA ŁAZISKA GÓRNE 00:25:43


5 KM KOBIET OD 17 DO 20 LAT
1. PEPEL KATARZYNA ŁAZISKA GÓRNE 00:23:39
2. LATUSEK AGATA ŁAZISKA GÓRNE 00:24:43
3. ZIÓŁKO ALICJA KRAKÓW 00:25:39


5 KM KOBIET POWYŻEJ 20 LAT
1. CZUBSKA MARTA KROSNO 00:20:45
2. KUREK ANNA KATOWICE 00:28:30
3. KOPIJASZ DAGMARA BRZESZCZE 00:35:06


5 KM MĘŻCZYZN OD 12 DO 16 LAT
1. BARON ARKADIUSZ ŁAZISKA GÓRNE 00:18:40
2. DZIURA GRZEGORZ STRAWCZYN 00:20:08
3. ROSTOWSKI MARCIN JASTRZĘBIE 00:20:42


5 KM MĘŻCZYZN OD 17 DO 20 LAT
1. GARBIEŃ TOMASZ LEŃCZE 00:19:59
2. PAJĄK RAFAŁ KALWARIA ZEBRZ. 00:21:04
3. AUGUSTYNIAK DAMIAN ZATOR 00:21:41


5 KM MĘŻCZYZN POWYŻEJ 20 LAT
1. MIŚKOWIEC TOMASZ SUCHA BESKIDZKA 00:17:33
2. KLISZ TOMASZ BIELSKO-BIAŁA 00:17:40
3. JAMIOŁ MICHAŁ KIELCE 00:17:45






Wyniki biegu na 15 km
Miejsce Nr Startowy Nazwisko Imię Wiek Płeć Grupa Kraj Klub Czas
1 2183 OLSZOWIK GRZEGORZ 36 M 15M30 POL 00:50:58
2 2190 KALWAT MAREK 39 M 15M30 POL AKWEDUKT- KIELCE 00:51:14
3 2175 ZAJEGA WALDEMAR 34 M 15M30 POL OL- NAR OLKUSZ 00:52:18
4 2174 JELEŃ SŁAWOMIR 30 M 15M30 POL GWAREK BUKOWNO 00:52:36
5 2191 WÓJCIK JANUSZ 38 M 15M30 POL RABA WYŻNA 00:54:18
6 2187 STROŃSKI FRANCISZEK 41 M 15M40 POL EKSPRES KATOWICE 00:55:12
7 2195 NIKIEL BARTŁOMIEJ 25 M 15M20 POL TKKF "LESKOWIEC" 00:55:43
8 2078 KARNICKI ANDRZEJ 37 M 15M30 POL LKS MYSZKÓW 00:56:02
9 2128 MATUSZEWSKI MARIUSZ 23 M 15M20 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE 00:56:16
10 2177 CHORĄŻY LUCJAN 22 M 15M20 POL TKKF "LESKOWIEC" 00:58:54
11 2096 KOWALEWSKI ZBIGNIEW 48 M 15M40 POL TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚL. 00:59:01
12 2198 ORLICKI STANISŁAW 43 M 15M40 POL 00:59:01
13 2176 KALINOWSKI KAZIMIERZ 38 M 15M30 POL 00:59:07
14 2092 GODZISZKO MARIUSZ 27 M 15M20 POL KS ORŁY 00:59:53
15 2166 MIELEC PAWEŁ 23 M 15M20 POL AZS AWF KRAKÓW 01:00:39
16 2088 KSIĄŻEK WIESŁAW 50 M 15M50 POL KWK PIAST RUCH 2 01:01:28
17 2087 GÓRAK HENRYK 49 M 15M40 POL KWK PIAST RUCH 2 01:01:29
18 2127 CZYŻ DAMIAN 17 M 15M19 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE 01:01:42
19 2114 KUKULSKI SŁAWOMIR 28 M 15M20 POL KKB MOSIR KROSNO 01:01:54
20 2144 SZYMURA GRZEGORZ 31 M 15M30 POL 01:01:59
21 2165 MOCZEK ANDRZEJ 42 M 15M40 POL START DOMENA BIELSKO-BIAŁA 01:02:14
22 2079 NOWAK TOMASZ 39 M 15M30 POL LKS MYSZKÓW 01:02:43
23 2154 JACHYMEK PIOTR 40 M 15M40 POL 01:02:59
24 2104 MUKOID TADEUSZ 49 M 15M40 POL KWK PIAST RUCH 2 01:03:22
25 2129 JASIŃSKI WIESŁAW 44 M 15M40 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE 01:03:25
26 2208 ZDZIEBŁO MARCIN 24 M 15M20 POL S.A. PSP 01:03:28
27 2197 ZIÓŁKO JAN 50 M 15M50 POL PKS JADWIGA 01:03:41
28 2162 KACHEL ZDZISŁAW 52 M 15M50 POL ŻYWIEC 01:03:47
29 2155 PACZYŃSKI STANISŁAW 53 M 15M50 POL SOLIDARNOŚĆ KWK SICESIA 01:04:05
30 2146 KWIATEK WOJCIECH 30 M 15M30 POL 01:04:24
31 2069 WACH MICHAŁ 16 M 15M19 POL LKS MYSZKÓW 01:05:04
32 2192 ZWONEK PAWEŁ 33 M 15M30 POL YMCA KRAKÓW 01:05:21
33 2085 SIKORSKI IRENEUSZ 30 M 15M30 POL BIEGANIE.PL 01:05:22
34 2091 MROZIŃSKI WIESŁAW 51 M 15M50 POL 01:05:52
35 2139 LASKOWSKI SŁAWOMIR 28 M 15M20 POL KKB MOSIR KROSNO 01:06:09
36 2169 SZAREK JÓZEF 43 M 15M40 POL AWF 01:06:09
37 2199 CEREK ANDRZEJ 21 M 15M20 POL S.A. PSP 01:06:10
38 2065 NAPORA ŁUKASZ 17 M 15M19 POL LKS MYSZKÓW 01:06:11
39 2194 MIKRUTA ARTUR 36 M 15M30 POL UKS SP 27 KATOWICE 01:06:13
40 2186 BROŃKA TADEUSZ 35 M 15M30 POL 01:06:21
41 2172 KOPIJASZ LEONARD 51 M 15M50 POL 01:06:27
42 2206 BREGUŁA WOJCIECH 23 M 15M20 POL S.A. PSP 01:06:28
43 2084 ZAWALSKI MACIEJ 28 M 15M20 POL 01:06:33
44 2160 FIJAK ANDRZEJ 35 M 15M30 POL OAZA RODZIN ŻYWIECKICH 01:06:48
45 2142 LEWCZUK MAREK 51 M 15M50 POL KNURÓW 01:07:07
46 2171 KOCH HERALD 44 M 15M40 POL "OLIMP" ZABRZE 01:07:11
47 2185 PAPAŁA LESZEK 40 M 15M40 POL 01:07:28
48 2163 KRUCZYŃSKI MARIAN 49 M 15M40 POL 01:07:45
49 2003 WIDLARZ SEBASTIAN 18 M 15M19 POL ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH WADOW 01:07:57
50 2193 PRZYSTAŁ RYSZARD 55 M 15M50 POL 01:08:03
51 2157 WALCZAK ZYGMUNT 38 M 15M30 ANDRYCHÓW 01:08:42
52 2181 CEPIL MAREK 34 M 15M30 POL KCZ PĘDZIWIATR GLIWICE 01:09:08
53 2178 DOBOSZ KRZYSZTOF 32 M 15M30 POL KCZ PĘDZIWIATR GLIWICE 01:09:09
54 2159 GRACA JAROSŁAW 17 M 15M19 POL 01:09:29
55 2164 PAWLIK EMIL 51 M 15M50 POL OAZA RODZIN ŻYWIECKICH 01:09:30
56 2151 JAROSZ ŁUKASZ 23 M 15M20 POL TKKF "LESKOWIEC" 01:09:44
57 2152 SUCHY FRANCISZEK 50 M 15M50 POL TKKF BESKIDEK 01:09:53
58 2168 MOICZEK JAN 60 M 15M60 POL 01:09:59
59 2118 BUK RYSZARD 48 M 15M40 POL AKB SUPERMARATON 100 01:10:04
60 2072 FERDYGAŁA ŁUKASZ 17 M 15M19 POL LKS MYSZKÓW 01:10:27
61 2184 CZYŻ KATARZYNA 25 K 15K40 POL AKS CHORZÓW 01:10:32
62 2173 KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA 40 K 15K_POW40 POL EKSPRES KATOWICE 01:10:41
63 2043 WESOŁOWSKI JANUSZ 42 M 15M40 POL 01:11:02
64 2180 MITTMANN MAREK 26 M 15M20 POL KLUB CZŁAPAKA PĘDZIWIATR 01:11:22
65 2083 KRETEK JACEK 37 M 15M30 POL 40 LATEK 01:11:32
66 2209 KOWALCZYK ZBIGNIEW 38 M 15M30 POL 01:11:35
67 2150 MENDYK JANUSZ 57 M 15M50 POL MASTER 01:11:48
68 2153 RADOŃSKI ZBIGNIEW 51 M 15M50 POL TKKF BESKIDEK 01:12:14
69 2032 KLINK ROMAN 42 M 15M40 POL TKKF LESKOWIEC 01:12:36
70 2117 PŁUCIENNIK HENRYK 49 M 15M40 POL MAGNETI MARELLI CRIK 01:13:08
71 2077 ŚWITAŁA DAWID 16 M 15M19 POL LKS MYSZKÓW 01:13:15
72 2161 FIJAK KRYSTYNA 33 K 15K40 POL OAZA RODZIN ŻYWIECKICH 01:13:19
73 2207 NOWAK TOMASZ 21 M 15M20 POL S.A. PSP 01:13:19
74 2094 PASTERCZYK DARIUSZ 29 M 15M20 POL KKB MOSIR KROSNO 01:14:09
75 2097 GRZECH TADEUSZ 61 M 15M60 POL 40 LATEK 01:15:24
76 2099 CZAJKA EDWARD 44 M 15M40 POL CRIK FIAT AUTO POLAND 01:15:40
77 2113 JAŚKOWSKI JAN 55 M 15M50 POL 40 LATEK 01:15:47
78 2023 KLACZAK JAROSŁAW 17 M 15M19 POL ZESP.SZKÓŁ NR 3 WADOWICE 01:16:26
79 2158 STARONIEWICZ JANUSZ 48 M 15M40 POL RABKA 01:16:57
80 2170 MIROCHA ZBIGNIEW 39 M 15M30 POL 01:17:33
81 2196 OBSZARNY AUGUSTYN 67 M 15M60 POL JADWIGA KRAKÓW 01:17:39
82 2074 MIGOŃ RAFAŁ 18 M 15M19 POL LKS MYSZKÓW 01:17:43
83 2179 NIEDBAŁA SŁAWOMIR 26 M 15M20 POL KCZ PĘDZIWIATR GLIWICE 01:17:58
84 2189 ZIELIŃSKA BEATA 24 K 15K40 POL 01:18:10
85 2086 KOZIEŁ KRZYSZTOF 22 M 15M20 POL 01:18:34
86 2090 CZERWIŃSKI JAKUB 29 M 15M20 POL 01:18:39
87 2148 SOWIŹRAŁ ZDZISŁAW 66 M 15M60 POL SOKÓŁ TARNÓW 01:18:46
88 2124 MADEJ ZDZISŁAW 34 M 15M30 POL 01:19:15
89 2011 BANDOŁA ANDRZEJ 36 M 15M30 POL 01:19:25
90 2040 SPISAK JACEK 33 M 15M30 POL TKKF "LESKOWIEC" 01:19:53
91 2115 WIDYNA EUGENIUSZ 53 M 15M50 POL MAGNETI MARELLI CRIK 01:20:20
92 2188 KNAPIK JERZY 56 M 15M50 POL 01:21:37
93 2210 DĄBROWSKI ROBERT 30 M 15M30 POL 01:24:51
94 2140 WAGNER EUGENIUSZ 49 M 15M40 POL 01:25:39
95 2055 WESOŁOWSKI KAMIL 16 M 15M19 POL 01:27:16
96 2182 MIODOŃSKI JAN 46 M 15M40 POL 01:27:25
97 2138 KUREK EDWARD 63 M 15M60 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE 01:28:34
98 2119 KOWALIK TOMASZ 21 M 15M20 POL AKB SUPERMARATON 100 01:30:40
99 2149 KUCZYŃSKI GRZEGORZ 44 M 15M40 POL 01:32:29
100 2156 WILLMAN JERZY 68 M 15M60 POL 01:35:47
101 2093 BRYZEK RAFAŁ 28 M 15M20 POL 01:36:05
102 2121 BUK MARCIN 19 M 15M19 POL AKB SUPERMARATON 100 01:43:18
103 2081 CZYŻ BOGUMIŁA 41 K 15K_POW40 POL LKS MYSZKÓW 01:52:59
15 KM MĘŻCZYZN DO 19 LAT
1. CZYŻ DAMIAN JASTRZĘBIE ZDRÓJ 01:01:42
2. WACH MICHAŁ MYSZKÓW 01:05:04
3. NAPORA ŁUKASZ MYSZKÓW 01:06:11


15KM MĘŻCZYZN OD 20 - 29 LAT
1. NIKIEL BARTŁOMIEJ MIĘDZYBRODZIE-BIELSK 00:55:43
2. MATUSZEWSKI MARIUSZ PAWŁOWICE ŚL. 00:56:16
3. CHORĄŻY LUCJAN LANCKORONA 00:58:54


15KM MEŻCZYZN OD 30 - 39 LAT
1. OLSZOWIK GRZEGORZ ZIELONKI 00:50:58
2. KALWAT MAREK KIELCE 00:51:14
3. ZAJEGA WALDEMAR OLKUSZ 00:52:18


15KM MĘŻCZYZN OD 40 - 49 LAT
1. STROŃSKI FRANCISZEK KRAKÓW 00:55:12
2. KOWALEWSKI ZBIGNIEW RUDA ŚLĄSKA 00:59:01
3. ORLICKI STANISŁAW RUDZE 00:59:01


15KM MĘŻCZYZN OD 50 - 59
1. KSIĄŻEK WIESŁAW TYCHY 01:01:28
2. ZIÓŁKO JAN KRAKÓW 01:03:41
3. KACHEL ZDZISŁAW ŻYWIEC 01:03:47


15 KM MĘŻCZYZN OD 60 - 69 LAT
1. MOICZEK JAN CIESZYN 01:09:59
2. GRZECH TADEUSZ TYCHY 01:15:24
3. OBSZARNY AUGUSTYN KRAKÓW 01:17:39


15 KM KOBIET DO 40 LAT
1. CZYŻ KATARZYNA RUDA SLĄSKA 01:10:32
2. FIJAK KRYSTYNA ŻYWIEC 01:13:19
3. ZIELIŃSKA BEATA DĄBROWA GÓRNICZA 01:18:10


15 KM KOBIET POWYŻEJ 40 LAT
1. KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA BUKOWNO 01:10:41
2. CZYŻ BOGUMIŁA MYSZKÓW 01:52:59




Najstarszy uczestnik biegu
1. WILLMAN JERZY KRAKÓW 01:35:47 68

Najlepszy zawodnik z Wadowic
1. MIELEC PAWEŁ WADOWICE 01:00:39 23

Najlepsza zawodniczka z Wadowic
1.

Sprawni inaczej
1. STEFANIAK ZBIGNIEW ŁKS LÓDŹ 104
2.
3.


Program obsługi biegów  © 2002 GRAFKOM Systemy Komputerowe