WYNIKI XXIV BIEGU







Bieg Dyrektorów 400m
1. Radomski Zbigniew WORD Bielsko-Biała
2. Putek Mieczysław TG Sokół
3. Dziubczyk Michał v-ce szef TKKF


Bieg przedszkolaków na 50m - DZIEWCZYNKI
1. Glanowska Martyna Klecza G.
2. Dominika Kot Jaroszowice
3. Anna Burban Wadowice

Bieg przedszkolaków na 50m - CHŁOPCY
1. Gabriel Matowski Wadowice
2. Bartosz Graca Wadowice
3. Maciej Stopa Wadowice


Bieg klasa I na 100m - DZIEWCZYNKI
1. Karolina Kuligowska Wadowice Szk P. 2
2. Natalia Leń Wadowice Szk P. 1
3. Katarzyna Grzyb Wadowice Szk P. 2

Bieg klasa I na 100m - CHŁOPCY
1. Łukasz Konefa Wadowice Szk P. 4
2. Maciej Prymula Budzów Szk P. 1
3. Michał Skorupa Wadowice Szk P. 2


Bieg klasa II na 100m - DZIEWCZYNKI
1. Karolina Florek Jastrzębia
2. Julia Rzycka Wadowice Szk P. 4
3. Karolina Zadora Jaroszowice

Bieg klasa II na 100m - CHŁOPCY
1. Bartłomiej Jędrzejowski Wadowice Szk P 4
2. Bartłomiej Bukowski Budzów
3. Marcin Góralczyk Wadowice Szk P. 1


Bieg klasa III na 200m - DZIEWCZYNKI
1. Wiktoria Wiśniewska Klub Polonia Łańska Góra
2. Paulina Czarnik Czaniec
3. Katarzyna Chruszcz Kraków

Bieg klasa III na 200m - CHŁOPCY
1. Marcin Słodowski Wadowice Sz P. 4
2. Tomasz Śliwa Wadowice Sz P. 1
3. Mateusz Talarczyk Klub Polonia Łańska Góra


Bieg klasa IV na 400m - DZIEWCZYNKI
1. Kinga Żuk Jaroszowice
2. Izabela Rzepka Wysoka
3. Angelika Kot Wadowice

Bieg klasa IV na 400m - CHŁOPCY
1. Mikołaj Jasiński Mosir Jastrzębie
2. Kamil Spytkowski ZSZ nr 1 Wadowice
3. Piotr Chochół Kraków


Bieg klasa V na 400m - DZIEWCZYNKI
1. Michalina Mendecka Łańska Góra Klub Polonia
2. Małgorzata Jończyk Chocznia
3. Dagmara Maźlarka Przytkowice

Bieg klasa V na 400m - CHŁOPCY
1. Marcin Chorniak Wadowice SzP nr 2
2. Michał Zadora Jaroszowice
3. Damian Latko Kraków


Bieg klasa VI na 400m - DZIEWCZYNKI
1. Sabina Zawiła Klecza Zarębki
2. Karolina Wójciga Chocznia
3. Agnieszka Mirocha Lanckorona

Bieg klasa VI na 400m - CHŁOPCY
1. Paweł Wróbel MOSIR Czechowice
2. Andrzej Filawski KS Orły Chrzanów
3. Michał Ramęcla Jaroszowice


Bieg na dystansie 1,5 km - DZIEWCZYNKI
1. Iwona Kiszczak Rzyki
2. Agnieszka Kupiec Polanka
3. Żaneta Mola Czechowice Dziedzice

Bieg na dystansie 1,5 km - CHŁOPCY
1. Krystian Świerkosz Czechowice Dziedzice
2. Łukasz Damrat Zdzieszowice
3. Piotr Jedynak KS Orły Chrzanów






Wyniki biegu na 5 km
Miejsce Nr Startowy Nazwisko Imię Wiek Płeć Grupa Kraj Klub Czas
1 1541 MURZYN KAMIL 17 M 5KM2 POL SPRINT SPYTKOWICE 00:16:41
2 1559 MIŚKOWIEC TOMASZ 22 M 5KM3 POL 00:16:50
3 1542 PAŁCZYK JAROSŁAW 21 M 5KM3 POL 00:16:58
4 3127 PEWIŃSKI ROBERT 23 M 5KM3 POL ZARMEN ZDZIESZOWICE 00:17:25
5 1520 ŁUPIEŻOWIEC PIOTR 26 M 5KM3 POL MKS CENTRUM DZIĘGIELÓW 00:17:32
6 3122 BĄK KRZYSZTOF 22 M 5KM3 POL KS SPRINT 00:17:41
7 1547 JELEŃ SŁAWOMIR 31 M 5KM3 POL GWAREK BUKOWNO 00:17:47
8 1551 WÓJCIK JANUSZ 39 M 5KM3 POL RABA WYŻNA 00:18:02
9 1563 ZIMA PAWEŁ 19 M 5KM2 POL KKB MOSIR KROSNO 00:18:04
10 1504 SKUZA PAWEŁ 18 M 5KM2 POL KS SPRINT 00:18:20
11 1500 PISAREK GRZEGORZ 17 M 5KM2 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE 00:18:21
12 3120 GAŁUSZKA RAFAŁ 19 M 5KM2 POL KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 00:18:22
13 1536 MŁOCEK ANDRZEJ 17 M 5KM2 POL ZS NR1 ANDRYCHÓW 00:19:13
14 1507 KAWIK MAREK 14 M 5KM1 POL LKS POGÓRZE 00:19:15
15 3118 OŚLIZŁO ŁUKASZ 14 M 5KM1 POL KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 00:19:21
16 1501 SUTKOWSKI MARCIN 15 M 5KM1 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE 00:19:30
17 3126 DAMRAT ŁUKASZ 15 M 5KM1 POL LUKS CENTRUM ZDZIESZOWICE 00:19:42
18 3130 ZDZIEBŁO MARCIN 25 M 5KM3 POL S.A. PSP 00:19:48
19 1527 GOLA MARCIN 15 M 5KM1 POL MOSIR CZECHOWICE-DZIEDZICE 00:19:57
20 3128 ZIÓŁKOWSKI MARIUSZ 15 M 5KM1 POL LUKS CENTRUM ZDZIESZOWICE 00:20:00
21 3119 KOPIEC ROLAND 15 M 5KM1 POL KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 00:20:15
22 1562 CZUBSKA MARTA 22 K 5KM3 POL KKB MOSIR KROSNO 00:20:20
23 1505 SZWAJNOCH RAFAŁ 15 M 5KM1 POL JASTRZĘBIE ZDRÓJ 00:20:21
24 1525 AUGUSTYNIAK DAMIAN 18 M 5KM2 POL LKS ZATORZANKA 00:20:22
25 1523 ZAJĄC PIOTR 21 M 5KM3 POL 00:20:32
26 1540 PAJĄK RAFAŁ 19 M 5KM2 POL 00:20:39
27 3124 ZWARA RADOŁAW 20 M 5KM2 POL SZKOŁA ASPIRANTÓW PSP 00:20:42
28 1218 BUCKI ANDRZEJ 16 M 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:20:45
29 1407 JASKIERNIA ANDRZEJ 17 M 5KM2 POL ZESP.SZKÓŁ NR 3 WADOWICE 00:20:51
30 1550 SPIESZ MARCIN 20 M 5KM2 POL MKS TEMPO KĘTY 00:20:53
31 1519 MADYŚ RAFAŁ 19 M 5KM2 POL KLUB BIEGACZA RUDNIK 00:20:54
32 1132 GRZESIEK SEBASTIAN 16 M 5KM2 POL LO WADOWICE 00:20:57
33 1103 NIEWIDOK WOJCIECH 15 M 5KM1 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:21:04
34 1544 BALON MATEUSZ 19 M 5KM2 POL TEMPO- KĘTY 00:21:32
35 1150 GARLACZ MATEUSZ 14 M 5KM1 POL ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH KLECZ 00:21:46
36 1560 ŚWIRK ŁUKASZ 18 M 5KM2 POL LO WADOWICE 00:21:47
37 1112 SMAZA BARTOSZ 15 M 5KM1 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:21:51
38 1134 SUWAJ ANETA 17 K 5KM2 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE 00:21:54
39 1552 WÓJCIK PAWEŁ 27 M 5KM3 POL 00:21:57
40 1517 KANIA MONIKA 24 K 5KM3 POL AZS AWF KATOWICE 00:21:59
41 1515 APOSTOŁ ALEKSANDER 15 M 5KM1 POL UKS NOWY TARG 00:22:04
42 1004 SKIBA TOMASZ 18 M 5KM2 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:22:09
43 1512 FIDELUS SEBASTIAN 16 M 5KM2 POL LKS OLIMP BUCZKOWICE 00:22:10
44 3112 STANEK KRZYSZTOF 13 M 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:22:11
45 1209 ZARĘBA MARIUSZ 16 M 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:22:12
46 1001 TŁOMAK JAN 16 M 5KM2 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:22:44
47 1529 KOPIJASZ LEONARD 52 M 5KM3 POL 00:22:51
48 1201 DZIEDZIC TOMASZ 18 M 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:22:55
49 1247 KAWIAK JAROSŁAW 17 M 5KM2 POL ZS i PO Kalwaria Zebrz. 00:22:57
50 2368 PRZYBYŁ ZENON 56 M 5KM3 POL KS ORŁY 00:23:00
51 1230 KURDZIEL MICHAŁ 16 M 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:23:10
52 1549 JAROSZ KAMILA 19 K 5KM2 POL 00:23:11
53 3125 JADASZ ANNA 16 K 5KM2 POL LUKS CENTRUM ZDZIESZOWICE 00:23:15
54 3129 KUREK JAROSŁAW 35 M 5KM3 POL SZKOŁA ASPIRANTÓW PSP 00:23:18
55 1535 MATONÓG TOMASZ 16 M 5KM2 POL 00:23:22
56 1131 NIEWIDOK MICHAŁ 16 M 5KM2 POL GIMNAZJUM NR 3 WADOWICE 00:23:24
57 1518 DAROS JOANNA 17 K 5KM2 POL 00:23:28
58 1514 WRÓBEL MATEUSZ 15 M 5KM1 POL UKS-1 NOWY TARG 00:23:31
59 1532 PONIKWIA ALEKSANDRA 18 K 5KM2 POL MOSIR CZECHOWICE-DZIEDZICE 00:23:37
60 3132 MARKIEL NATALIA 14 K 5KM1 POL MOSIR CZECHOWICE DZIEDZICE 00:23:38
61 1530 HODUREK BEATA 15 K 5KM1 POL ANDRUSY LIPNIK 00:23:39
62 1533 DENISZ EWELINA 15 K 5KM1 POL MOSIR CZECHOWICE-DZIEDZICE 00:23:40
63 1531 KUDELSKA ANETA 18 K 5KM2 POL KLUB BIEGACZA RUDNIK 00:24:04
64 1566 GLANOWSKI GRZEGORZ 16 M 5KM2 POL LO WADOWICE 00:24:10
65 1146 BABIŃSKI DAMIAN 14 M 5KM1 POL ZSS-FRYDRYCHOWICE 00:24:13
66 1402 WÓJCIK TOMASZ 19 M 5KM2 POL ZESP.SZKÓŁ NR 3 WADOWICE 00:24:16
67 1002 JAZOWSKI MATEUSZ 16 M 5KM2 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:24:20
68 1115 MIKOŁAJCZYK PIOTR 15 M 5KM1 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:24:21
69 1564 MYDLARZ MATEUSZ 16 M 5KM2 POL TECHNIKUM ROLNICZE RADOCZA 00:24:23
70 1120 WITCZAK MICHAŁ 16 M 5KM2 POL ZS i PO Kalwaria Zebrz. 00:24:30
71 1283 KRYSTIAN KONRAD 15 M 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:24:32
72 1545 MIKA KRYSTIAN 17 M 5KM2 POL MKS TEMPO KĘTY 00:24:33
73 1289 KORZENIOWSKI ADAM 13 M 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:24:48
74 1513 STOCH ANNA 17 K 5KM2 POL UKS-1 NOWY TARG 00:24:58
75 1248 SMAGŁO KRYSTIAN 17 M 5KM2 POL ZS i PO Kalwaria Zebrz. 00:25:00
76 1534 MOLA ILONA 16 K 5KM2 POL MOSIR CZECHOWICE-DZIEDZICE 00:25:19
77 1102 BIEL JAKUB 15 M 5KM1 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:25:22
78 1262 PŁONKA MARIAN 17 M 5KM2 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:25:25
79 3106 ŚWIRK KRZYSZTOF 14 M 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:25:31
80 3117 SZYMCZAK IWONA 16 K 5KM2 POL KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 00:25:33
81 1100 CHOLEWA TOMASZ 22 M 5KM3 POL 00:25:43
82 1279 PIETRASZEWSKI KAMIL 15 M 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:25:52
83 3115 PAPAŁA SABINA 14 K 5KM1 POL KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 00:26:02
84 1137 GRACJUSZ ŁUKASZ 15 M 5KM1 POL ZSS- FRYDRYCHOWICE 00:26:08
85 1148 PIWOWARCZYK AGNIESZKA 14 K 5KM1 POL UKS ISKRA KLECZA 00:26:11
86 1239 JASKIERNY GRZEGORZ 16 M 5KM2 POL ZS i Po Kalwaria Zebrz. 00:26:12
87 1278 SZCZĄBER SŁAWOMIR 15 M 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:26:13
88 1123 CZARNIAK MATEUSZ 16 M 5KM2 POL ZS i PO Kalwaria Zebrz 00:26:14
89 1111 RYNKIEWICZ MARIUSZ 14 M 5KM1 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:26:15
90 1162 GOŁUSZKA FLORIAN 19 K 5KM2 POL ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 WADOWICE 00:26:18
91 1516 GURDEK ZBIGNIEW 14 M 5KM1 POL 00:26:19
92 1565 HATALA ALEKSANDRA 13 K 5KM1 POL GIMNAZJUM NR.2 WADOWICE 00:26:21
93 3134 REMBIASZ JUSTYNA 21 K 5KM3 POL AZS PWSZ TARNÓW 00:27:10
94 1528 NIESYCZYŃSKI GRZEGORZ 16 M 5KM2 POL LO WADOWICE 00:27:11
95 1503 KURKOWSKA PATRYCJA 17 K 5KM2 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE 00:27:15
96 1009 PASIEKA ŁUKASZ 17 M 5KM2 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:27:30
97 1119 MISKA MICHAŁ 18 M 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:27:45
98 1246 PAWLUS PIOTR 18 M 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:27:53
99 1225 KAWA WOJCIECH 18 M 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:27:53
100 1010 TOMAŚKO RAFAŁ 16 M 5KM2 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:28:10
101 1110 KAŁUŻA MATEUSZ 14 M 5KM1 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:28:11
102 1205 GRZYB BARTOSZ 17 M 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:28:24
103 1141 BRÓZDA KRZYSZTOF 13 M 5KM1 POL ZSS-FRYDRYCHOWICE 00:28:33
104 1145 KRASKA MATEUSZ 13 M 5KM1 POL ZSS-FRYDRYCHOWICE 00:28:49
105 1506 HEINRICH MAŁGORZATA 17 K 5KM2 POL LKS POGÓRZE 00:28:50
106 3123 GOLEŃ JUSTYNA 23 K 5KM3 POL SZKOŁA ASPIRANTÓW PSP 00:29:00
107 1537 PAPLA PIOTR 31 M 5KM3 POL 00:29:01
108 1502 ZMUDA KATARZYNA 17 K 5KM2 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE 00:29:07
109 1149 CHOWANIEC JUREK 16 M 5KM2 POL ZSP KLECZA D 00:29:09
110 1219 BROCKA MARTA 16 K 5KM2 POL Zs i PO Kalwaria Zebrz. 00:29:15
111 1567 GŁÓD MACIEJ 15 M 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:29:17
112 1109 SZCZYGIEŁ MICHAŁ 14 M 5KM1 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:29:20
113 3102 CHOLEWKA ADRIANNA 12 K 5KM1 POL UKS TYGRYS 00:29:23
114 921 PĘCEK PATRYCJA 17 K 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:29:27
115 919 GUSTAB EWELINA 16 K 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:29:29
116 1220 KOŁODZIEJ MICHAŁ 16 M 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:30:02
117 1293 MIROCHA ARKADIUSZ 23 M 5KM3 POL SP ZAWADKA 00:30:09
118 923 PACUT PAWEŁ 17 M 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:30:12
119 1214 PASTERNAK ANETA 16 K 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:30:13
120 1221 MUSZYŃSKI PIOTR 17 M 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:30:15
121 1128 PIECZONKA IZABELA 18 K 5KM2 POL LO WADOWICE 00:30:17
122 3111 ZAWIŁA WOJTEK 15 M 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:30:28
123 1553 JARGUZ RENATA 24 K 5KM3 POL 00:30:41
124 1548 DYRDA KAMILA 16 K 5KM2 POL TPD TARNÓW 00:30:45
125 1117 JUREK ALEKSANDRA 16 K 5KM2 POL ZS i PO Kalwaria Zebrz. 00:30:51
126 1126 JODŁOWSKA ALINA 18 K 5KM2 POL ZS i PO Kalwaria Zebrz. 00:30:52
127 1555 SZCZYGIEŁ ANNA 18 K 5KM2 POL SZKOŁA ROLNICZA CENTRUM RADOCZ 00:30:53
128 1223 FIDELUS PIOTR 17 M 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:31:01
129 918 OLEKSY KAMIL 17 M 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:31:02
130 1292 SUMERA ANDRZEJ 13 M 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:31:08
131 1288 ŁUKASIK RAFAŁ 14 M 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:31:10
132 1277 WIKTOR MATEUSZ 14 M 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:31:11
133 1127 BIALIK KATARZYNA 18 K 5KM2 POL LO WADOWICE 00:31:18
134 1151 MOSKAŁA ILONA 14 K 5KM1 POL GIMNAZJUM KLECZA DOLNA 00:31:19
135 1156 GÓRECKA RENATA 15 K 5KM1 POL GIMNAZJUM KLECZA DOLNA 00:31:20
136 1157 ZMYSŁOWSKA ANNA 15 K 5KM1 POL UKS ISKRA KLECZA DOLNA 00:31:21
137 1122 JARGUZ MARIUSZ 16 M 5KM2 POL ZS i PO im.M. Kopernika Kalwar 00:31:22
138 1284 STAWOWY KRZYSZTOF 15 M 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:31:39
139 1108 ŚWIECA SZYMON 14 M 5KM1 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:31:42
140 1152 MERAK ANNA 14 K 5KM1 POL GIMNAZJUM KLECZA DOLNA 00:31:43
141 1139 PŁONKA SŁAWOMIR 15 M 5KM1 POL ZSS-FRYDRYCHOWICE 00:31:58
142 1140 OGIEGŁO DAMIAN 15 M 5KM1 POL ZSS-FRYDRYCHOWICE 00:31:58
143 1153 TATAR MARTA 14 K 5KM1 POL GIMNAZJUM KLECZA DOLNA 00:31:58
144 1256 GOŁBA KATARZYNA 17 K 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:31:59
145 1006 JAROSZ ARKADIUSZ 16 M 5KM2 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:31:59
146 1121 MOSKAŁA KAMIL 16 M 5KM2 POL ZS i PO Kalwaria Zebrz. 00:32:11
147 1409 SKIBA MAGDALENA 17 K 5KM2 POL ZESP.SZKÓŁ NR 3 WADOWICE 00:32:13
148 1282 HUBER MATEUSZ 15 M 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:33:18
149 1526 WEŁNA JOANNA 15 K 5KM1 POL SZKOŁA GIMNAZJALNA 00:33:28
150 1508 AUGUSTYNIAK JOANNA 15 K 5KM1 POL SZKOŁA GIMNAZJALNA ZATOR 00:33:29
151 1136 NYCZ PIOTR 15 M 5KM1 POL ZSS- FRYDRYCHOWICE 00:34:17
152 1143 OGIEGŁO SEBASTIAN 14 M 5KM1 POL ZSS-FRYDRYCHOWICE 00:34:22
153 1291 GANCARCZYK ARIEL 13 M 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:34:42
154 1138 NOWAK KRZYSZTOF 15 M 5KM1 POL ZSS-FRYDRYCHOWICE 00:35:09
155 1144 FOKSIŃSKA SYLWIA 14 K 5KM1 POL GIMNAZJUM FRYDRYCHOWICE 00:35:14
156 1280 MATUŁA PAWEŁ 15 M 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:35:29
157 1281 SADKOWSKI WOJCIECH 15 M 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:35:32
158 1113 GRACJUSZ KRZYSZTOF 13 M 5KM1 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:35:33
159 1114 CURZYDŁO ŁUKASZ 13 M 5KM1 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:35:34
160 1276 JOŃCZYK SYLWIA 15 K 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:35:35
161 1275 UNIWERSAŁ AGNIESZKA 15 K 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:35:36
162 917 MAKÓWKA CELINA 17 K 5KM2 POL Zs i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:35:37
163 1261 BIŁKA MACIEJ 13 M 5KM1 POL 00:36:05
164 1163 BIŁKA DOROTA 34 K 5KM3 POL 00:36:06
165 1253 SABAŁA KATARZYNA 18 K 5KM2 POL ZS i PO Kalwaria Zebrz. 00:36:07
166 1211 SKRZYPEK PAULINA 17 K 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:36:07
167 1232 WOŹNICKA ANNA 17 K 5KM2 POL ZS iPO KALWARIA ZEBRZ. 00:36:08
168 1202 DZIENIS BEATA 17 K 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:36:38
169 1233 ZIĘBA EWELINA 17 K 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:36:42
170 3101 RYBA MARTA 12 K 5KM1 POL UKS TYGRYS 00:36:43
171 1287 STACHURSKI ADRIAN 15 M 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:36:44
172 3113 GARB DAWID 15 M 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:36:51
173 924 GOLONKA RENATA 16 K 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:36:52
174 1208 GUSTAB AGNIESZKA 16 K 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:36:53
175 1238 MADEJ ANNA 16 K 5KM2 POL ZS i PO Kalwaria Zebrz. 00:36:54
176 1561 ZADORA IWONA 18 K 5KM2 POL 00:36:55
177 1106 POLAK MACIEJ 15 M 5KM1 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:37:01
178 1104 BANAŚ LUKASZ 15 M 5KM1 POL ZESP. SZKÓŁ NR 2 WADOWICE 00:37:02
179 1259 STOKŁOSA BARTŁOMIEJ 18 M 5KM2 POL ZS i PO Kalwaria Zebrz. 00:37:03
180 1116 BANDURA ŁUKASZ 18 M 5KM2 POL ZS i PO Kalwaria Zebrz. 00:37:28
181 1257 BURLIGA JAKUB 18 M 5KM2 POL ZS i PO Kalwaria Zebrz. 00:37:29
182 922 ADAMCZYK ANNA 17 K 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:37:30
183 1250 ROMAŃCZYK MONIKA 18 K 5KM2 POL ZS i PO Kalwaria Zebrz. 00:37:38
184 1286 KLACZAK PIOTR 15 M 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:37:50
185 1124 DELSAL JOANNA 18 K 5KM2 POL ZS i Po Kalwaria Zebrz. 00:37:55
186 920 LEJA KATARZYNA 17 K 5KM2 POL ZS i Po KALWARIA ZEBRZ. 00:37:56
187 1125 SZCZEPANIEC ANNA 18 K 5KM2 POL ZS i Po Kalwaria Zebrz. 00:38:18
188 1236 JARGUZ ANNA 16 K 5KM2 POL ZS i PO Kalwaria Zebrz. 00:38:21
189 1222 DRAGAN AGNIESZKA 16 K 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:38:43
190 1130 GODZIK MONIKA 18 K 5KM2 POL LO WADOWICE 00:38:47
191 1129 TUSIŃSKA IGA 17 K 5KM2 POL LO WADOWICE 00:38:48
192 1558 PANEK ANNA 15 K 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 2 WADOWICE 00:38:51
193 1224 KAPŁAN MATEUSZ 16 M 5KM2 POL ZS i PO KALWARIA ZEBRZ. 00:38:52
194 1251 PASTERAK MARTA 18 K 5KM2 POL ZS i PO Kalwaria Zebrz. 00:38:53
195 1252 ZUBRZYCKA RENATA 18 K 5KM2 POL ZS i PO Kalwaria Zebrz. 00:39:
196 1524 BYRSKI ADRIAN 14 M 5KM1 POL 00:39:01
197 1299 KSIĄŻEK ANNA 14 K 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:40:55
198 1298 UDAŁA ANNA 14 K 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:40:56
199 1297 FELDY KAROLINA 14 K 5KM1 POL GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE 00:40:57
5 KM OD 12 DO 15 LAT
1. KAWIK MAREK BRENNA 00:19:15
2. OŚLIZŁO ŁUKASZ CHELMCE 00:19:21
3. SUTKOWSKI MARCIN JASTRZĘBIE 00:19:30


5 KM OD 16 DO 20 LAT
1. MURZYN KAMIL SPYTKOWICE 00:16:41
2. ZIMA PAWEŁ LUBATOWA 00:18:04
3. SKUZA PAWEŁ BUCZKOWICE 00:18:20


5 KM POWYŻEJ 20 LAT
1. MIŚKOWIEC TOMASZ SUCHA BESKIDZKA 00:16:50
2. PAŁCZYK JAROSŁAW KATOWICE 00:16:58
3. PEWIŃSKI ROBERT ZDZIESZOWICE 00:17:25






Wyniki biegu na 15 km
Miejsce Nr Startowy Nazwisko Imię Wiek Płeć Grupa Kraj Klub Czas
1 2327 FISKOWICZ SIERGIEJ 23 M 15KM_M20 UKR 00:49:48
2 2225 OLSZOWIK GRZEGORZ 37 M 15KM_M30 POL WAWEL KRAKÓW 00:51:12
3 2329 CEMBRZYŃSKI STANISŁAW 41 M 15KM_M40 POL KB MCKIS JAWORZNO 00:51:19
4 2359 KRZEMIEŃ RAFAŁ 33 M 15KM_M30 POL 00:53:24
5 2215 WÓJCIK JANUSZ 39 M 15KM_M30 POL RABA WYŻNA 00:53:46
6 2358 KOWALSKI KRZYSZTOF 28 M 15KM_M20 POL MARATON WIELICZKA 00:53:58
7 2387 DŁUGOSZ ADAM 27 M 15KM_M20 POL MKN MUSZYNA 00:54:22
8 2224 MAGIERA PIOTR 21 M 15KM_M20 POL LKS MYSZKÓW 00:54:27
9 2372 HOMA BOGUSŁAW 17 M 15KM_M16 POL MOSiR CZECHOWICE- DZIEDZICE 00:54:55
10 2335 STACH KRYSTIAN 18 M 15KM_M16 POL KS OLKUSZ 00:55:09
11 2226 STROŃSKI FRANCISZEK 42 M 15KM_M40 POL EKSPRES KATOWICE 00:55:25
12 2330 REMBIASZ KONRAD 19 M 15KM_M16 POL UKS BUDOWLANI NS 00:55:41
13 2353 MIELEC PAWEŁ 24 M 15KM_M20 POL AZS AWF KRAKÓW 00:57:01
14 2221 KAROŃ BOGUSŁAW 19 M 15KM_M16 POL WAWEL KRAKÓW 00:57:13
15 2216 KOŚ ADAM 21 M 15KM_M20 POL KKB MOSIR KROSNO 00:57:15
16 2354 CHORĄŻY LUCJAN 23 M 15KM_M20 POL TKKF "LESKOWIEC" 00:57:32
17 2219 NIKIEL BARTŁOMIEJ 26 M 15KM_M20 POL TKKF "LESKOWIEC" 00:58:14
18 2366 BOBA TOMASZ 24 M 15KM_M20 POL KS "ORŁY" CHRZANÓW 00:58:25
19 2323 BIENIASZEWSKI KRZYSZTOF 23 M 15KM_M20 POL MOSIR JASTRZĘBIE 00:58:36
20 2320 ZAWALSKI MACIEJ 29 M 15KM_M20 POL 00:58:40
21 2341 HELENIAK EDWARD 48 M 15KM_M40 POL MOSIR MYSŁOWICE 00:58:41
22 2319 SZYMURA GRZEGORZ 32 M 15KM_M30 POL "POLONIA" ŁAZISKA GÓRNE 00:58:44
23 2223 FERDYGAŁA ŁUKASZ 18 M 15KM_M16 POL LKS MYSZKÓW 00:59:02
24 2370 STANOCH MATEUSZ 16 M 15KM_M16 POL MOSiR CZECHOWICE- DZIEDZICE 00:59:07
25 2311 ĆWIKLIŃSKI WALDEMAR 51 M 15KM_M50 POL KB HUTA KATOWICE 00:59:14
26 2222 NAPORA ŁUKASZ 18 M 15KM_M16 POL LKS MYSZKÓW 00:59:31
27 2324 CZYŻ DAMIAN 18 M 15KM_M16 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE 00:59:51
28 2314 SOBOŃ GRZEGORZ 33 M 15KM_M30 POL KB HUTA KATOWICE 00:59:59
29 2217 MUKOID TADEUSZ 50 M 15KM_M50 POL 01:00:04
30 2344 DUDEK SYLWESTER 40 M 15KM_M40 POL KLUB BIEGACZA RUDNIK 01:00:31
31 2331 GURGUL RYSZARD 48 M 15KM_M40 POL KWK PIAST 01:00:36
32 2343 JAGIEŁO MICHAŁ 17 M 15KM_M16 POL KLUB BIEGACZA RUDNIK 01:00:47
33 2342 DUDEK MATEUSZ 16 M 15KM_M16 POL KLUB BIEGACZA RUDNIK 01:00:47
34 2349 PSZCZÓŁKA JÓZEF 44 M 15KM_M40 POL MKS TEMPO KĘTY 01:01:05
35 2357 GODZISZKO MARIUSZ 28 M 15KM_M20 POL KS ORŁY 01:01:22
36 2328 JAŁOWIEC RYSZARD 53 M 15KM_M50 POL 01:01:36
37 2346 ZGLICZYŃSKI PIOTR 39 M 15KM_M30 POL 01:02:00
38 2373 KRYWULT MIROSŁAW 44 M 15KM_M40 POL 01:02:17
39 2229 AUGUSTYNIAK DAMIAN 18 M 15KM_M16 POL LKS ZATORZANKA 01:02:26
40 2364 PRĘDKI MIROSŁAW 23 M 15KM_M20 POL TPD AUGUSTIAŃSKA KRAKÓW 01:02:32
41 2361 ŻELICHOWSKI ARTUR 30 M 15KM_M30 POL 01:02:42
42 2334 PIASZCZYK STANISŁAW 41 M 15KM_M40 POL GÓRKI WIELKIE 01:02:44
43 2367 JEDYNAK MICHAŁ 16 M 15KM_M16 POL KS "ORŁY" CHRZANÓW 01:02:46
44 2392 WOLSKI WIESŁAW 55 M 15KM_M50 POL 01:02:57
45 2399 GRACA JAROSŁAW 18 M 15KM_M16 POL LO ANDRYCHÓW 01:03:03
46 2384 PRZYSTAŁ RYSZARD 56 M 15KM_M50 POL 01:03:07
47 2312 JURCZAK RYSZARD 50 M 15KM_M50 POL HUTA KATOWICE-REMIS 01:03:10
48 2306 WIDLARZ SEBASTIAN 19 M 15KM_M16 POL ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 WADOWICE 01:03:17
49 2337 STANA ZENON 42 M 15KM_M40 POL 01:03:20
50 2139 SPISAK JACEK 34 M 15KM_M30 POL TKKF "LESKOWIEC" 01:03:28
51 2379 TORZEWSKI ANDRZEJ 44 M 15KM_M40 POL 01:03:37
52 2214 WALCZUK ARTUR 29 M 15KM_M20 POL UKS BRENNA 01:03:39
53 2376 ZWONEK PAWEŁ 34 M 15KM_M30 POL YMCA KRAKÓW 01:03:41
54 2347 RADOŃSKI ZBIGNIEW 52 M 15KM_M50 POL 01:04:05
55 2340 HELENIAK ŁUKASZ 18 M 15KM_M16 POL OS R MYSŁOWICE 01:04:07
56 2393 PAJDA HENRYK 48 M 15KM_M40 POL OSIR SKAŁKA ŚWIĘTOCHŁOWICE 01:04:54
57 2315 DYRDA WŁADYSŁAW 56 M 15KM_M50 POL KB HUTA KATOWICE 01:05:03
58 2377 OLEKSIEWICZ MICHAŁ 21 M 15KM_M20 POL JANKOWICE 01:05:06
59 2378 LEWIŃSKI ANDRZEJ 21 M 15KM_M20 POL LKS- ORKAN- RADOCZA 01:06:06
60 2209 CZYŻ KATARZYNA 26 K 15KM_K16 POL AZS-AWF KATOWICE 01:06:18
61 2350 ZELICHOWSKI MAREK 45 M 15KM_M40 POL HUTA KATOWICE 01:06:27
62 2317 BRDYNKIEWICZ KAZIMIERZ 55 M 15KM_M50 POL K.B.H. "KATOWICE" DĄBROWA GÓRN 01:06:29
63 2208 KOWINA- ŚWIDEREK GRAŻYNA 41 K 15KM_K35 POL BASO OLKUSZ EKSPRES KATOWICE 01:06:30
64 2381 CZAJKA EDWARD 45 M 15KM_M40 POL CRIK FIAT COMAK POLAND 01:06:31
65 2383 GÓRECKI WŁADYSŁAW 48 M 15KM_M40 POL 01:06:52
66 2386 GACEK ANDRZEJ 50 M 15KM_M50 POL MKN MUSZYNA 01:07:11
67 2369 BIGOSZEWSKI TOMASZ 30 M 15KM_M30 POL UKS JEDYNKA 01:07:15
68 2371 KRAUZOWICZ JACEK 45 M 15KM_M40 POL UKS JEDYNKA 01:07:18
69 2356 KANIA MONIKA 24 K 15KM_K16 POL AZS AWF KATOWICE 01:07:27
70 2389 WOŁOSZYN RYSZARD 37 M 15KM_M30 POL BIELSKO BIAŁA 01:07:38
71 2313 GAWEŁ TADEUSZ 51 M 15KM_M50 POL KB HUTA KATOWICE 01:07:59
72 2316 KOPEĆ IRENA 46 K 15KM_K35 POL KB HUTA KATOWICE 01:08:29
73 2227 GRABKA STANISŁAW 60 M 15KM_M60 POL 01:08:30
74 2388 SURÓWKA JAN 51 M 15KM_M50 POL 01:09:09
75 2011 BANDOŁA ANDRZEJ 37 M 15KM_M30 POL 01:09:15
76 2374 LEŚKIEWICZ ZOFIA 51 M 15KM_M50 POL 01:09:36
77 2318 PEPEL KATARZYNA 21 K 15KM_K16 POL KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 01:10:01
78 2375 ZWONEK WŁODZIMIERZ 38 M 15KM_M30 POL 01:10:10
79 2228 DOMAŃSKI TADEUSZ 58 M 15KM_M50 POL 01:11:38
80 2138 KLINK ROMAN 43 M 15KM_M40 POL TKKF LESKOWIEC 01:11:45
81 2368 PRZYBYŁ ZENON 56 M 15KM_M50 POL KS ORŁY 01:12:08
82 2211 TYKA EDWARD 60 M 15KM_M60 POL UKS BRENNA 01:12:32
83 2394 KAPUŚCIŃSKA ANNA 51 K 15KM_K35 POL OSIR SKAŁKA ŚWIĘTOCHŁOWICE 01:13:16
84 2385 WCISŁO STANISŁAW 45 M 15KM_M40 POL 01:13:20
85 2382 WIDYNA EUGENIUSZ 54 M 15KM_M50 POL 01:13:29
86 2345 SOWIŹRAŁ ZDZISŁAW 67 M 15KM_M60 POL SOKÓŁ TARNÓW 01:14:00
87 2336 PIĄTEK MAŁGORZATA 45 K 15KM_K35 POL 01:14:22
88 2360 ŻELICHOWSKI RYSZARD 28 M 15KM_M20 POL 01:14:40
89 2322 KOWALCZYK ZBIGNIEW 41 M 15KM_M40 POL 01:14:49
90 2310 WOJTUNIK ANNA 16 K 15KM_K16 POL ZS i PO im. M. Kopernika Kalwa 01:14:52
91 2309 STUDNICKA JOLANTA 16 K 15KM_K16 POL ZS i PO im.M. Kopernika Kalwar 01:14:52
92 2212 GARBIEŃ MIECZYSŁAW 56 M 15KM_M50 POL 01:15:27
93 2391 KUBICA KAZIMIERZ 49 M 15KM_M40 POL CRIK FIAT AUTO POLAND 01:16:16
94 2365 KOWALÓWKA JACEK 40 M 15KM_M40 POL 01:16:29
95 2397 MATUSZ ŁUKASZ 18 M 15KM_M16 POL LO ANDRYCHÓW 01:17:17
96 2352 ROKOWSKI GRZEGORZ 42 M 15KM_M40 POL TTKF WADOWICE 01:18:23
97 2332 KOŁOSIŃSKI HENRYK 51 M 15KM_M50 POL 01:18:34
98 2326 KUREK ANNA 32 K 15KM_K16 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE 01:19:12
99 2206 TATAR SŁAWOMIR 39 M 15KM_M30 POL UKS TYGRYS 01:19:42
100 2398 SZMIEL KRZYSZTOF 18 M 15KM_M16 POL LO ANDRYCHÓW 01:20:05
101 2395 ZAJDA KRZYSZTOF 33 M 15KM_M30 POL 01:20:49
102 2305 KĄDZIOŁKA IZABELA 14 K 15KM_K16 POL UKS ISKRA KLECZA 01:21:48
103 2207 KWARTNIK MAREK 46 M 15KM_M40 POL UKS TYGRYS 01:22:05
104 2355 MASŁOCHA KAZIMIERA 42 K 15KM_K35 POL 01:22:11
105 2325 KUREK EDWARD 64 M 15KM_M60 POL KB MOSIR JASTRZĘBIE 01:22:30
106 2210 PISZCZEK ARTUR 25 M 15KM_M20 POL 01:23:05
107 2338 SZCZOTKA ARKADIUSZ 29 M 15KM_M20 POL LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 01:23:12
108 2390 PABIS LESŁAW 51 M 15KM_M50 POL CRIK FIAT AUTO POLAND 01:23:21
109 2348 GRYGIEL BOLESŁAW 56 M 15KM_M50 POL MMKS "KĘDZIERZYN- KOŹLE" 01:24:00
110 2220 DYRDA TERESA 54 K 15KM_K35 POL KB HUTA KATOWICE SKOK 01:24:48
111 2321 LASEK WERONIKA 24 K 15KM_K16 POL 01:25:37
112 2307 CHOLEWA AGNIESZKA 23 K 15KM_K16 POL 01:26:51
113 2339 MARCIAK CZESŁAW 74 M 15KM_M70 POL BIELAWIANKA 01:29:35
114 2304 ĆWIĘK ALEKSANDRA 14 K 15KM_K16 POL GIMNAZJUM KLECZA DOLNA 01:30:09
115 2396 JĘDRZEJCZYK MARCIN 19 M 15KM_M16 POL 01:31:37
116 2351 DZIEDZIC DOMINIK 19 M 15KM_M16 POL 01:32:53
117 2013 TŁOMAK MARIAN 54 M 15KM_M50 POL TKKF "LESKOWIEC" 01:33:11
15 KM KOBIET DO 35 LAT
1. CZYŻ KATARZYNA RUDA SLĄSKA 01:06:18
2. KANIA MONIKA GOSTYŃ 01:07:27
3. PEPEL KATARZYNA ŁAZISKA GÓRNE 01:10:01


15 KM KOBIET POWYŻEJ 35 LAT
1. KOWINA- ŚWIDEREK GRAŻYNA BUKOWNO 01:06:30
2. KOPEĆ IRENA CZELADŹ 01:08:29
3. KAPUŚCIŃSKA ANNA ŚWIĘTOCHŁOWICE 01:13:16


15 KM MĘŻCZYZN OD 16 DO 19 LAT
1. HOMA BOGUSŁAW CZECHOWICE-DZIEDZICE 00:54:55
2. STACH KRYSTIAN OLKUSZ 00:55:09
3. REMBIASZ KONRAD NOWY SĄCZ 00:55:41


15 KM MĘŻCZYZN OD 20 DO 29 LAT
1. FISKOWICZ SIERGIEJ NOWOVOLYNSK 00:49:48
2. KOWALSKI KRZYSZTOF KRAKÓW 00:53:58
3. DŁUGOSZ ADAM RYTRO 00:54:22


15 KM MĘŻCZYZN OD 30 DO 39 LAT
1. OLSZOWIK GRZEGORZ ZIELONKI 00:51:12
2. KRZEMIEŃ RAFAŁ WIELICZKA 00:53:24
3. WÓJCIK JANUSZ RABA WYŻNA 00:53:46


15 KM MĘŻCZYZN OD 40 DO 49 LAT
1. CEMBRZYŃSKI STANISŁAW OLKUSZ 00:51:19
2. STROŃSKI FRANCISZEK KRAKÓW 00:55:25
3. HELENIAK EDWARD MYSŁOWICE 00:58:41


15 KM MĘŻCZYZN OD 50 DO 59 LAT
1. ĆWIKLIŃSKI WALDEMAR SOSNOWIEC 00:59:14
2. MUKOID TADEUSZ WOLA 01:00:04
3. JAŁOWIEC RYSZARD OLKUSZ 01:01:36


15 KM MĘŻCZYZN OD 60 DO 69 LAT
1. GRABKA STANISŁAW KRAKÓW 01:08:30
2. TYKA EDWARD ŚWIĘTOCHŁOWICE 01:12:32
3. SOWIŹRAŁ ZDZISŁAW TARNÓW 01:14:00


15 KM MĘŻCZYZN POWYŻEJ 70 LAT
1. MARCIAK CZESŁAW BIELAWA 01:29:35




Najstarszy uczestnik biegu
1. MARCIAK CZESŁAW BIELAWA 01:29:35 74

Najlepszy zawodnik z Wadowic
1. MIELEC PAWEŁ WADOWICE 00:57:01 24

Najlepsza zawodniczka z Wadowic
1. ĆWIĘK ALEKSANDRA WADOWICE 01:30:09 14



Program obsługi biegów  © 2003 GRAFKOM Systemy Komputerowe