WYNIKI XXVI BIEGU





 
Wyniki na 15km w PDF
 
Wyniki na 5km w PDF
 

Bieg dyrektorów i sponsorów 400m

1. Edmund Załęga
2. Michał Dziubczyk
3. Jerzy Mejsztowicz

 

Bieg przedszkolaków - 50m

Dziewczynki Chłopcy
1. Klaudia Kacprzak 1. Szymon Bernat W-ce
2. Agnieszka Płonka W-ce 2. Marcin Guzdek W-ce
3. Jagoda Wodniak Kalwaria 3. Jakub Spytkowski W-ce
 
Klasa I   100m
Dziewczynki Chłopcy
1. Dominika Ogiegło W-ce SP4 1. Bartosz Spytkowski W-ce SP4
2. Natalia Zygmunt W-ce SP4 2. Jakub Wilk W-ce SP1
3. Aleksandra Warpacha Frydrychowice 3. Konrad Nowak W-ce SP1

 

Klasa II  100m
Dziewczynki Chłopcy
1.  Anna Grymek Kraków 1. Gabriel Ulatowski W-ce SP1 
2. Angelika Osoba W-ce SP1 2. Bartosz Graca W-ce SP4
3. Martyna Glanowska W-ce 3. Bartłomiej Zawiła Klecza 

 

Klasa III   200m
Dziewczynki Chłopcy
1. Karolina Kuligowska W-ce SP2  1. Paweł Srajny Dąbrówka
2. Ewelina Przystał Bachowice 2. Piotr Leszczyński Zator
3. Julia Kłaput W-ce SP1 3. Adrian Leszczyński Jaroszowice

 

Klasa IV  400m
Dziewczynki Chłopcy
1. Joanna Dyrcz  Radocza  1. Michał Łęźniak W-ce Szk 2 
2. Karolina Zadora Jaroszowice 2. Adrian Ostrowski Nidek
3. Małgorzata Hoła Włosiennice 3. Aleksander Wrona Kraków

Klasa V   400m
Dziewczynki Chłopcy
1. Agnieszka Matuszyk (Sucha B.) 1. Marcin Słodowski (Tomice)
2. Aleksandra Antkiewicz (Kraków) 2. Mateusz Talarczyk (Łańska G.)
3. Karolina Dębska (Bachowice) 3. Tomasz Śliwa W-ce (SP1)

 

Klasa VI   400m
Dziewczynki Chłopcy
1. Justyna Dyrcz (Radocza) 1. Kamil Spytkowski (W-ce SP4)
2. Izabela Długopolska (Wysoka) 2. Łukasz Gurtkiewicz (Czechowice)
3.  Wioletta Zawiła (Klecza) 3. Mateusz Łęźniak (W-ce SP4)

 

Bieg na 1,5 km Gimnazjum
Dziewczęta Chłopcy
1. Dąbrowska Irena (Nowy Targ) 1. Ślizowski Kamil (Wadowice)
2. Łaskawiec Marta (Bukowno) 2. Strojny Mateusz (Bukowno)
3. Sobota Żaneta (Knurów) 3. Brożek Kamil (Jastrzębie Zdrój)

 

Bieg na 5 km

Bieg na 5km OPEN
Mężczyźni Kobiety
1. Krystian Stach  (Olkusz) 1. Natalia Markiel (Stara Wieś)
2. Łukasz Stanoch (Czechowice) 2. Monika Szczygielska (Czechowice-D.)
3. Robert Czerwiński (Jastrzębie) 3.Bernadetta Berger (Czechowice-D.)

 

Kategoria wiekowa od 12-15lat /1993-1990/
Chłopcy Dziewczynki
1. Patryk Świstek (Bukowno) 1. Sylwia Smaza (Frydrychowice)
2. Andrzej Moskała (Babica) 2. Ewelina Domanik (Frydrychowice)
3. Dawid Pawłowski (Łękawica) 3. Marta Ryba (Łękawica)

 

Kategoria wiekowa od 16-20lat /1989-1985/
Mężczyźni Kobiety
1. Krystian Stach (Olkusz) 1. Natalia Markiel (Stara Wieś) 
2. Łukasz Stanoch (Czechowice) 2. Monika Szczygielska (Czechowice)
3. Robert Czerwiński (Jastrzębie) 3. Bernadetta Berger (Czechowice)

 

Kategoria wiekowa od 20lat /1984 i starsi/
Mężczyźni Kobiety
1. Rafał Gałuszka (Łańska G.) 1. Monika Neudek 
2. Tomasz Wójcik (Zator) 2. Grażyna Kowina- Świderek (Bukowno)
3. Rafał Linder (Rybnik) 3. Agnieszka Mrózek (Łańska G.)

Bieg na 15 km OPEN

Bieg na 15 km OPEN
Kobiety Mężczyźni
1. Patrycja Włodarczyk (Katowice) 1. Abel Kirui (Kenia)
2. Mariola Konowalska (Częstochowa) 2. Krzysztof Przybua (Lawelno)
3. Grażyna Kowińska-Świderek (Bukowno) 3. Waldemar Zajega (Olkusz)

 

Kategoria wiekowa K-16 (1989+1970)
1. Patrycja Włodarczyk
2. Mariola Konowalska
3. Katarzyna Pępek

 

Kategoria wiekowa K-35 (1969 i starsze)
1. Grażyna Korwińska-Świderek
2. Ewa Węglarz (Kraków)
3. Jolanta Brandys (Oświęcim)

 

Najstarszy uczestnik biegu

Jan Stachoń

 

Najlepszy zawodnik z Wadowic

Sebastian Widlarz

 

 

Uwaga:

Wyniki w tabelkach wprowadzone na "gorąco"z odręcznego protokołu ( może są przekłamania w nazwiskach)

Końcowe opublikujemy po otrzymaniu  protokołów końcowych




  © 2005 GRAFKOM Systemy Komputerowe