WYNIKI XXVIII BIEGU

2007


 
 

Bieg dyrektorów i sponsorów 400m

1. Konik Grzegorz - Przeciszów
2. Szarek Józef - Bachowice
3. Kobędza Jacek - Czechowice
4. Jachimczyk Dariusz - Dyr. Gazeta Krakowska

 

Bieg przedszkolaków - 50m

Dziewczynki Chłopcy
1. Łukasik Julia - Wadowice 1. Bizoń Maciej - Chocznia
2. Korzeniowska Klaudia - Bachowice 2. Kwiatkowski Konrad - Wadowice
3. Jordan Justyna - Frydrychowice 3. Pawlik Jakub - Wadowice
 

 

Klasa I   100m
Dziewczynki Chłopcy
1. Stettner Karolina - Wadowice 1. Rajda Michał - Frydrychowice
2. Wodniak Jagoda - Kraków 2. Łączniak Tymon - Wadowice
3. Konarska Aleksandra - Chocznia 3. Wilk Mateusz - Wadowice

 

Klasa II  100m
Dziewczynki Chłopcy
1.  Płonka Agnieszka - Wadowice 1. Saletnik Szymon - Sucha Beskidzka
2. Kaputa Aleksandra - Kraków 2.  Łukasik Michał - Wadowice
3. Czuba Alicja - Wadowice 3.   Rajda Tomasz - Wadowice

 

Klasa III   200m
Dziewczynki Chłopcy
1. Grabowska Karolina - Sucha Beskidzka 1. Buda Krzysztof - Andrychów
2. Ogiegło Dominika - Wadowice 2.Szmyd Jan - Krościenko
3. Kościelniak Patrycja - Sucha Beskidzka 3.  Zacny Damian - Nidek

 

Klasa IV  400m
Dziewczynki Chłopcy
1. Grymek Anna - Kraków 1. Urbanek Sebastian - Jastrzębie
2. Świątek Marianna - Czechowice 2. Podsadecki Andrzej - Czechowice
3. Osoba Angelika - Wadowice 3. Kundziel Marcin - Bachowice

Klasa V   400m
Dziewczynki Chłopcy
1. Kuligowska Karolina 1. Bizoń Jakub - Chocznia
2. Przystał Ewalina - Bachowice 2. Rapacz Andrzej - Nowy Targ
3. Kłaput Julia - Wadowice 3.  Maziarka Wiktor - Przytkowice

 

Klasa VI   400m
Dziewczynki Chłopcy
1. Pazur Angelika - Czechowice 1. Kajstura Krzysztof - Czechowice
2. Ekiert Gabriela - Krościenko 2.Ostrowski Adrian - Nidek
3. Kopko Katarzyna - Czechowive 3.Banet Jakub - Zebrzydowice

 

BIEG NA  1,5 km

Bieg na 1,5 km chłopcy
  1. Rapacz Artur – Nowy Targ – Gimnazjum nr 1.
  1. Hejmej Kamil – Kalwaria Zebrzydowska – ZS nr 1.
  1. Karpiel Kamil – Zakrzów – Gimnazjum.
  1. Łabędź Dawid – Zakrzów – Gimnazjum.
  1. Miodoński Wojciech – Żywiec – Gimnazjum nr 1.
  1. Bołdyzer Kamil – Nowy Targ – Gimnazjum nr 1.
  1. Kacprzak Krzysztof – Wadowice – ZSP nr 3 Gimnazjum nr 1.
  1. Orkisz Grzegorz – Tomice – Gimnazjum.
  1. Górecki Marcin – Stanisław Górny - SPSK.
  1.  Graca Sławomir – Chocznia – Gimnazjum.
  1.  Kardasz Maciej – Wadowice – ZSP nr 2 Gimnazjum nr 3.
  1.  Zieliński Michał – Targanice – ZSS.
  1.  Moskwik Adrian – Wadowice – ZSP nr 2 Gimnazjum nr 3.
  1.  Nędza Dawid – Kroczyce – Gimnazjum.
  1.  Janicki Aleksander – Wadowice –  ZSP nr 3 Gimnazjum nr 1.
  1.  Polaszek Kamil – Wadowice – ZSP nr 1 Gimnazjum nr 2.
  1.  Zawiła Paweł – Wadowice – ZSP nr 4.
  1.  Rybski Kamil – ZSP nr 3 Gimnazjum nr 1.
  1.  Karcz Dawid – Zakrzów – Gimnazjum.
  1.  Pamuła Dawid – Wadowice - ZSP nr 1 Gimnazjum nr 2.
  1.  Sikora Paweł – Wadowice – ZSP nr 1 Gimnazjum nr 2.
  1.  Guzdek Mateusz – Wadowice - ZSP nr 2 Gimnazjum nr 3.
  1.  Kosiec Krzysztof – Nidek – ZSP.
  1.  Tomczak Mikołaj – Wadowice – ZSP nr 1 Gimnazjum nr 2.
  1.  Talarczyk Mateusz – Łaziska Górne – Gimnazjum nr 1.
  1.  Stanek Kamil – Wadowice – ZSP nr 2 Gimnazjum nr 3.
  1.  Korzeniowski Adrian – Stanisław Górny – Gimnazjum.
  1.  Łochański Seweryn – Nidek – ZSP.
  1.  Fiałek Joachim – Wadowice – ZSP nr 3 Gimnazjum nr 1.
  1.  Skołyszewski Mateusz – Stanisław Górny – SPSK.
  1.  Skodowski Marcin – Wadowice – ZSP nr 1 Gimnazjum nr 2.
  1.  Erelis Mateusz – Wadowice – ZSP nr 3 Gimnazjum nr 1.
  1.  Obrzut Dominik – Wadowice – ZSP nr 3 Gimnazjum nr 1.
  1.  Koźbiał Marcin – Wadowice -  ZSP nr 2 Gimnazjum nr 3.
  1.  Opyrchał Jakub – Stanisław Górny – SPSK.
  1.  Frydrych Arkadiusz – Krościenko Wyżne – KB „Luks – Wisłok”.
  1.  Porzycki Grzegorz – Roków – Gimnazjum.
  1.  Harańczyk Krystian – Frydrychowice – ZSP.
  1.  Potoczny Daniel – Wadowice – ZSP nr 3 Gimnazjum nr 1.
  1.  Pacek Michał – Wadowice – ZSP nr 2 Gimnazjum nr 3.
  1.  Dybał Damian – Wadowice – ZSP nr 1 Gimnazjum nr 2.
  1.  Gibas Mateusz – Stanisław Górny – SPSK.
  1.  Kasiarz Dawid – Stanisław Górny – SPSK.
  1.  Kuzio Marek – Wadowice – ZSP nr 2 Gimnazjum nr 3.
  1.  Nowak Karol – Frydrychowice – ZSP.
  1.  Tomczyk Rafał – Wadowice – ZSP nr 1 Gimnazjum nr 2.
  1.  Dyniszuk Dawid – Wadowice – ZSP nr 2 Gimnazjum nr 3.
  1.  Zajda Dawid – Wadowice – ZSP nr 3 Gimnazjum nr 1.
  1.  Świdergoł Piotr – Bachowice – ZS.
  1.  Fortuna Daniel – Wadowice – ZSP nr 2 Gimnazjum nr 3.
  1.  Dziadosz Michał – Wadowice – ZSP nr 1 Gimnazjum nr 2.
  1.  Kuzia Sławomir – Wadowice – ZS Gorzeń.
  1.  Krawczyk Artur – Wadowice – ZSP nr 1 Gimnazjum nr 2.
  1.  Kulisz Michał – Wadowice – ZSP nr 3 Gimnazjum nr 1.
  1.  Porzycki Tomasz – Roków – ZSP.
  1.  Wiktor Grzegorz – Wadowice – ZSP nr 3 Gimnazjum nr 1.
  1.  Grabyca Piotr – Wadowice – ZSP nr 2 Gimnazjum nr 3.
  1.  Ceremuga Artur – Wadowice – ZSP nr 2 Gimnazjum nr 3.
  1.  Bogunia Waldemar – Nidek – ZSP.
  1.  Studnicki Dawid – Nidek – ZSP.
  1.  Talik Andrzej – Roczyny – Gimnazjum.
  1.  Wolanin Grzegorz – ZSP nr 2 Gimnazjum nr 3.

 

Bieg na 1,5 km dziewczęta

1.     Antkiewicz Aleksandra – Kraków – Gimnazjum nr 47.

2.     Łaskawiec Marta – MOSiR Bukowno.

3.     Mendecka Michalina – Łaziska Górne – KB „Polonia”.

4.     Kłobuch Agnieszka – Zakrzów – Gimnazjum.

5.     Dyrcz Justyna – Wadowice - ZSP nr 1 Gimnazjum nr 2.

6.     Kozłowska Joanna – Klecza Dolna – ZSP.

7.     Karasińska Elżbieta – Zakrzów – Gimnazjum.

8.     Bielecka Justyna – Wadowice – ZSP nr 2 Gimnazjum nr 3.

9.     Malata Elżbieta – Wadowice – ZSP nr 1 Gimnazjum nr 2.

10.   Stodulska Klaudia – Wadowice – ZSP nr 2 Gimnazjum nr 3.

11.  Dyrcz Agnieszka – Tomice – Gimnazjum.

12.  Kieloch Kornelia – MOSiR Czechowice Dziedzice.

13.  Rapacz Kinga – Nowy Targ – Gimnazjum nr 1.

14.  Pawlik Justyna – Wadowice – ZSP nr 3 Gimnazjum nr 1.

15.  Polak Sabina – Wadowice –  ZSP nr 3 Gimnazjum nr 1.

16.  Mrowiec Magdalena – Wadowice – ZSP nr 3 Gimnazjum nr 1.

17.  Kościelniak Katarzyna – Sucha Beskidzka – Gimnazjum nr 1.

18.  Rogóż Oliwia – MOSiR – Bukowno.

19.  Ćwiertka Anna – Targanice - ZSS.

20.  Kolasa Angelika – Zator – ZSO.

21.  Bernat Paulina – Klecza Dolna – ZSP.

22.  Wiśniewska Weronika – KB MOSiR Jastrzębie.

23.  Bernat Sylwia – Klecza Dolna – ZSP.

24.  Bar Patrycja – Krościenko Wyżne – KB „Luks – Wisłok”.

25.  Ekiert Karolina – Krościenko Wyżne – KB „Luks – Wisłok”.

26.  Grajny Anna – Zakrzów – Gimnazjum.

27.  Kłobuch Angelika – Zakrzów – Gimnazjum.

28.  Rogóż Patrycja – MOSiR – Bukowno.

29.  Szyjka Anna – Wadowice – ZSP nr 3 Gimnazjum nr 1.

30.  Czubała Monika – Nidek – ZSP.

31.  Pawłowska Sylwia – Wadowice – ZSP nr 3 Gimnazjum nr 1.

32.  Wybituła Anna – Nidek ZSP.

33.  Sitarz Justyna – Wadowice – ZSP nr 3 Gimnazjum nr 1.

34.  Jenejowa Gabriela – Wadowice – ZSP nr 1 Gimnazjum nr 2.

35.  Piela Barbara – Laskowa – ZSZ.

36.  Kot Marta – Wadowice – ZSP nr 3 Gimnazjum nr 1.

37.  Warchał Kinga – Tomice – Gimnazjum.

38.  Damijan Paulina – Wadowice – ZSP nr 3 Gimnazjum nr 1.

39.  Tuszer Aleksandra – Wadowice – ZSP nr 3 Gimnazjum nr 1.

Ponadto ukończyły bieg

Sarnecka Aleksandra – Wadowice – Gimnazjum nr 1.
Burak Aleksandra – Wadowice – ZSP nr 1.

 

BIEG NA  5 km

Wyniki Oficjalne 5km open.pdf

Wyniki Oficjalne 5km grupy.pdf


BIEG NA 15 km

Wyniki Oficjalne 15km OPEN.pdf

Wyniki Oficjalne 15km grupy.pdf

Najstarszy uczestnik biegu

Stachow Jan - Kraków

 

Najlepszy zawodnik z Wadowic

Górski Zygmunt - Wadowice

 

Sędzia Główny
 
Kierownik Zawodów
Michał Ogiegło Halina Kulbacka

 


  © 1998-2007 GRAFKOM Systemy Komputerowe