WYNIKI XXIX BIEGU

2008


 
 

Bieg dyrektorów i sponsorów 400m

1. Jan Ziółko - Kraków Trener Sekcji RINGO
2. Bogusław Brandyn - Dyrektor d/s tech. energetyka Dwory- Oświęcim
3. Paweł Kram - Polska Gazeta Krakowska
4. Jacek Wójcik- TKKF LESKOWIEC

 

 

Bieg przedszkolaków - 50m

Dziewczynki Chłopcy
1. Ilona Dębska Bachowice 1. Piotr Pena Wadowice
2. Gabriela Herbut Kalwaria Zebrzyd. 2. Kacper Molesztak Wadowice
3. Paulina Zalejska Przedszkole nr 5 Wadowice 3. Kacper Kozioł Klecza Dolna
 

 

Klasa I   100m
Dziewczynki Chłopcy
1. Julia Łukasik SP 1 Wadowice 1. Michał Tumulik SP 1 Wadowice
2. Alicja Kozieł SP 5 Wadowice 2. Maciej Bizoń SP Chocznia
3. Justyna Jordan Frydrychowice 3. Wojciech Pająk SP Wysoka

 

Klasa II  100m
Dziewczynki Chłopcy
1.  Karolina Słettner SP 26 Bielsko- Biała 1. Michał Rajda Frydrychowice
2. Jagoda Wodniak SP 26 Kraków 2. Michał Zadora SP 2 Wadowice
3. Aleksandra Koniarska Frydrychowice 3. Kacper Polak Brzezinka

 

Klasa III   200m
Dziewczynki Chłopcy
1. Agnieszka Płonka SP 4 Wadowice   1. Szymon Saletnik SP 2 Sucha Beskidzka
2. Monika Hyrlik SP 20 Bielsko-Biała 2. Tomasz Rajda SP 4 Wadowice
3. Adrianna Szatan SP 37 Bielsko Biała  3.  Damian Kołek SP 1 Zarąbki

 

Klasa IV  400m
Dziewczynki Chłopcy
1. Dominika Ogiegło SP 1 Wadowice 1. Damian Zacny SP Nidek
2. Natalia Kruk SP 2. Bartosz Spytkowski SP 4 Wadowice
3. Monika Banaś SP 2 Wadowice 3. Dawid Banaś SP Wadowice

Klasa V   400m
Dziewczynki Chłopcy
1. Edyta Ćwiertka SP Targanice  1. Gabriel Matowski SP 1 Wadowice
2. Angelika Osoba SP 1 Wadowice 2. Mateusz Naglik Międzybrodzie B. PTG Sokół
3. Aleksandra Trzmielowska SP 2 Wadowice 3. Sebastian Urbanek Jastrzębie Zdrój MOSIR

 

Klasa VI   400m
Dziewczynki Chłopcy
1. Karolina Kuligowska SP 2 Wadowice 1. Wiktor Maziarka ZS 3 Przytkowice
2. Anna Błachut Klecza Dolna LSP 2. Kamil Frączek Osiek
3. Agata Sordyl ZSS Targanice 3. Mateusz Gołba Bachowice

 

BIEG NA  1,5 km

 

WYNIKI KOŃCOWE – DYSTANS 1,5 KM CHŁOPCY.

Miejsce.

Imię i nazwisko.

Szkoła, organizacja, miejscowość.

1.

Bartosz Duda.

MOSiR Bukowno.

2.

Michał Kencki.

Gimnazjum Chocznia.

3.

Kamil Karpiel.

Gimnazjum Zakrzów.

4.

Dawid Król.

ZS nr 3 Przytkowice.

5.

Krzysztof Studnicki.

Gimnazjum Kalwaria Zebrzydow.

6.

Krzysztof Paluch.

Gimnazjum nr 3 Przytkowice.

7.

Bartłomiej Słupski.

ZSP nr 3 Wadowice.

8.

Przemysław Sanderski.

Gimnazjum nr 3 Przytkowice.

9.

Patryk Zarzycki.

Gimnazjum nr 2 Wadowice.

10.

Marcin Górecki.

Gimnazjum Barwałd Górny.

11.

Adrian Korzeniowski.

Gimnazjum Barwałd Górny.

12.

Jakub Paluch.

ZS nr 3 Przytkowice.

 13.

Michał Tomczak.

Gimnazjum nr 2 Wadowice.

14.

Maciej Zając.

ZS Jaroszowice.

15.

Kajetan Baca.

ZSP Przybradz.

16.

Kamil Polaszek.

ZSP nr 1 Wadowice.

17.

Mateusz Kowalski.

Gimnazjum nr 3 Przytkowice.

18.

Artur Krzykowski.

ZS Jaroszowice.

19.

Paweł Filek.

ZS Barwałd Górny.

20.

Marcin Ruła.

ZSP nr 1 Wadowice.

 21.

Bartłomiej Jędrzejak.

Gimnazjum nr 1 Wadowice.

22.

Michał Pamuła.

ZSP nr 1 Wadowice.

23.

Mateusz Łężniak.

ZSP nr 3 Przytkowice.

24.

Adrian Sikora.

ZSP nr 3 Przytkowice.

25.

Michał Kopyto.

SP nr 1 Kalwaria Zebrzydowska.

26.

Krystian Harańczyk.

ZSP Frydrychowice.

27.

Sylwester Paluch.

ZSP nr 3 Przytkowice.

28.

Bartłomiej Garwin.

ZSP nr 3 Przytkowice.

29.

Jakub Guguła.

ZSP nr 3 Przytkowice.

30.

Kamil Filek.

SP Barwałd Górny.

31.

Konrad Boba.

ZSP nr 3 Przybradz.

32.

Dawid Funtak.

Gimnazjum nr 3 Przybradz.

33.

Paweł Mocała.

Gimnazjum nr 3 Przybradz.

34.

Karol Kobiałka.

ZSP Frydrychowice.

35.

Artur Polarczyk.

Gimnazjum nr 2 Wadowice.

36.

Karol Magiera.

ZSP nr 3 Przytkowice.

37.

Przemysław Polak.

Gimnazjum nr 1 Wadowice.

38.

Artur Ćwierz.

ZSP nr 2 Wadowice.

39.

Olek Kapała.

Gimnazjum nr 3 Wadowice.

40.

Marek Bobak.

Gimnazjum nr 3 Wadowice.

41.

Bartłomiej Koniarski.

ZSP Frydrychowice.

42.

Michał Łężniak.

ZSP nr 3 Wadowice.

43.

Mateusz Pacek.

ZSP nr 3 Wadowice.

44.

Nikodem Mlost.

ZSP nr 1 Wadowice.

45.

Przemysław Pawłowski.

Gimnazjum Zakrzów.

46.

Adrian Chrapka.

ZSP Barwałd Górny.

47.

Karol Jucha.

ZSP nr 3 Wadowice.

48.

Rafał Graca.

SP nr 1 Chocznia.

49.

Bartłomiej Zajda.

SP nr 5 Wadowice.

50.

Przemysław Kowalczyk.

Gimnazjum nr 3 Wadowice.

51.

Marcin Kowalczyk.

ZS Jaroszowice.

52.

Gabriel Wiktor.

ZSP Frydrychowice.

53.

Krystian Brańka.

Gimnazjum nr 2 Wadowice.

54.

Marcin Waga.

ZSP nr 3 Przytkowice.

55.

Michał Kulusz.

Gimnazjum nr 1 Wadowice.

56.

Kamil Ciepły.

ZSP nr 1 Wadowice.

57.

Dominik Seremet.

Gimnazjum nr 1 Wadowice.

58.

Marek Monica.

Gimnazjum nr 3 Przytkowice.

59.

Łukasz Słomka.

ZSP Frydrychowice.

60.

Dominik Żak.

Gimnazjum nr 3 Przytkowice.

61.

Mateusz Tymuszuk.

Gimnazjum nr 3 Wadowice.

62.

Przemysław Sak.

ZSP nr 2 Wadowice.

63.

Iwo Korzeniowski.

Gimnazjum nr 3 Wadowice.

64.

Adrian Kowalczyk.

Gimnazjum nr 3 Przytkowice.

65.

Marcin Kulisz.

Gimnazjum nr 1 Wadowice.

                               

WYNIKI KOŃCOWE – DYSTANS 1,5 KM DZIEWCZĘTA.

 

Miejsce.

Imię i nazwisko.

Szkoła, organizacja, miejscowość.

1.

Aleksandra Antkiewicz.

Gimnazjum nr 47 Kraków.

2.

Agnieszka Kłobuch.

Gimnazjum Zakrzów.

3.

Magdalena Gregorasz.

Gimnazjum nr 2 Wadowice.

4.

Justyna Dyrcz.

ZSP nr 1 Wadowice.

5.

Joanna Dyrcz.

Gimnazjum Tomice.

6.

Angelika Kłobuch.

Gimnazjum Zakrzów.

7.

Martyna Palacz.

ZS Lanckorona.

8.

Ewelina Doktor.

ZS nr 3 Przytkowice.

9.

Weronika Syrek.

Gimnazjum nr 3 Przytkowice.

10.

Wioletta Wiśniewska.

Gimnazjum nr 3 Przytkowice.

11.

Izabela Master.

ZS nr 1 Wadowice.

12.

Klaudia Hodur.

ZSP nr 3 Wadowice

 13.

Kinga Żuk.

ZS Jaroszowice.

14.

Marcelina Mikołajczyk.

ZS Wadowice.

15.

Magdalena Mrowiec.

ZSP nr 3 Wadowice.

16.

Ilona Żmuda.

ZS Przytkowice.

17.

Dominika Dyduch.

Gimnazjum nr 2 Wadowice.

18.

Patrycja Warzeszak.

Gimnazjum nr 3 Przytkowice.

19.

Weronika Jurek.

Gimnazjum nr 3 Przytkowice.

20.

Kinga Pająk.

ZSP nr 3 Wadowice.

 21.

Justyna Orkisz.

ZSP Frydrychowice.

22.

Martyna Wajdzik.

ZSP Frydrychowice.

23.

Patrycja Kozieł.

ZS w Lanckoronie.

24.

Klaudia Master.

ZSP nr 1 Wadowice.

25.

Weronika Szkut.

ZSP Przybradz.

26.

Marta Frączek.

ZSP Przybradz.

27.

Anita Krzywda.

Gimnazjum Przybradz.

28.

Hiacynta Pławny.

Gimnazjum Przybradz.

29.

Zuzanna Jakubiec.

Gimnazjum nr 1 Wadowice.

30.

Paulina Sumera.

Gimnazjum nr 1 Wadowice.

31.

Natalia Pinkowska.

Gimnazjum nr 3 Przytkowice.

32.

Ewelina Tatka.

Gimnazjum nr 3 Przytkowice.

33.

Angelika Targosz.

Gimnazjum nr 3 Przytkowice.

34.

Karolina Piwowarczyk.

ZS Przytkowice.

35.

Magdalena Więckowska.

ZSP Frydrychowice.

36.

Klaudia Ogiegło.

ZSP nr 1 Wadowice.

37.

Sandra Majewska.

ZS Jaroszowice.

38.

Paulina Czopek.

ZS Jaroszowice.

39.

Kinga Rokowska.

ZSP Frydrychowice.

40.

Krystyna Fierdanek.

ZSP Frydrychowice.

41.

Kornelia Brusik.

ZSP Frydrychowice.

42.

Katarzyna Jarosz.

ZSP Frydrychowice.

43.

Agata Łabucin.

ZSP nr 1 Wadowice.

44.

Paulina Stanek.

ZSP nr 2 Wadowice.

45.

Ilona Dębska.

SP Bachowice.

 


 

BIEG NA  5 km

Wyniki Oficjalne Końcowe OPEN  5km.pdf

Wyniki Oficjalne Końcowe w grupach  5km.pdf


BIEG NA 15 km

Wyniki Oficjalne Końcowe OPEN  15km.pdf

Wyniki Oficjalne Końcowe w grupach  15km.pdf

Najstarszy uczestnik biegu

Andrzej Mróz

 

Najlepszy zawodnik z Wadowic

Zygmunt Górski

 

Sędzia Główny
 
Kierownik Zawodów
Michał Ogiegło Halina Kulbacka

 


  © 1998-2008 GRAFKOM Systemy Komputerowe