WYNIKI XXX BIEGU

2009


 
 

Bieg dyrektorów i sponsorów 400m

1. BRANDYS Bogusław - Energetyka Dwory OS
2. SZAREK Józef - Spytkowice
3. SUFRANOWICZ Jerzy - Śląsk TKKF
 

 

 

Bieg przedszkolaków - 50m

Dziewczynki Chłopcy
1. WRÓBEL Zosia - Łazy 1. KONDAK Dawid - Wadowice
2. FILEK Julia - Wadowice 2. KĘSEK Kacper - Dobczyce
3. SAWSKA Agata - Dobczyce 3. ŁUKASIK Patryk - Dobczyce
 

 

Klasa I   100m
Dziewczynki Chłopcy
1. DĘBSKA Ilona - Bachowice 1. WÓJTOWICZ Bartłomiej - Dobczyce
2. ZAJĄC Julia - Jaroszowice 2. MOLESZTAK Kacper - Chocznia
3. HERBUT Gabriela - Kalwaria Zebrzydowska 3. PENA Piotr - Wadowice

 

Klasa II  100m
Dziewczynki Chłopcy
1.  HAWROT Karina - Krościenko Wyżne 1. TUMULIK Michał - SP1 Wadowice
2. JORDAN Justyna - Frydrychowice 2. WALCZAK Bartłomiej - Inwałd
3. MŁYNARCZYK Aleksandra - Wadowice 3. GAWRON Krystian - Kalwaria Zebrzydowska

 

Klasa III   200m
Dziewczynki Chłopcy
1. STETTNER Karolina - Bielsko- Biała 1. RAJDA Michał - Frydrychowice
2. NOSZKA Monika - SP26 Radocza 2. PRZYSTAŁ Mateusz - Bachowice
3. KONIARSKA Alekandra - Frydrychowice 3. WRÓBEL Bartłomiej - Łazy

 

Klasa IV  400m
Dziewczynki Chłopcy
1. GRABA Kamila - Krościenko Wyżne 1. SALETNIK Szymon - Sucha Beskidzka
2. PŁONKA Agnieszka - SP 4 Wadowice 2. RAJDA Tomasz - SP 4 Wadowice
3. KAPUTA Aleksandra - Kalwaria Zebrzydowska 3. KULPA Arkadiusz - Zarąbki

Klasa V   400m
Dziewczynki Chłopcy
1. OGIEGŁO Dominika - SP 4 Wadowice 1. SZMYD Jan - Krościenko Wyżne
2. GŁOWACZ Mirella - Przytkowice 2. SPYTKOWICKI Bartosz - SP 4 Wadowice
3. STUDNICKA Magdalena - Barwałd Dolny 3. SALETNIK Konrad - Sucha Beskidzka

 

Klasa VI   400m
Dziewczynki Chłopcy
1. ĆWIERTKA Edyta - Targanice 1. URBANEK Sebastian - Kończyce Małe
2. GRYMEK Anna - Kraków 2. KASEPRKOWICZ Kamil - Krościenko Wyżne
3.TRZMIELOWSKA Aleksandra - SP 2 Wadowice 3. ULATOWSKI Gabriel - SP 1 Wadowice

 

BIEG NA  1,5 km

 

WYNIKI KOŃCOWE – DYSTANS 1,5 KM CHŁOPCY.

Miejsce.

Imię i nazwisko.

Szkoła, organizacja, miejscowość.

1.

KENCKI Michał Chocznia

2.

BOŁDYZER Kamil Nowy Targ

3.

WOŁTOSZ Hubert Krościenko Wyżne

                               

WYNIKI KOŃCOWE – DYSTANS 1,5 KM DZIEWCZĘTA.

 

Miejsce.

Imię i nazwisko.

Szkoła, organizacja, miejscowość.

1.

GREGORARZ Magdalena Wadowice

2.

DYRCZ Joanna Radocza

3.

EKIERT Gabriela Krościenko Wyżne

 


 

BIEG NA  5 km

Wyniki Oficjalne Koncowe OPEN  5km.pdf

Wyniki Oficjalne Koncowe w grupach  5km.pdf


BIEG NA 15 km

Wyniki Oficjalne Koncowe OPEN  15km.pdf

Wyniki Oficjalne Koncowe w grupach  15km.pdf

 

Najstarszy uczestnik biegu

STACHOW Jan

 

Najlepszy zawodnik z Wadowic

GÓRSKI Zygmunt

 

Sędzia Główny
 
Kierownik Zawodów
Michał Ogiegło Józef Gabor

 


  © 1998-2009 GRAFKOM Systemy Komputerowe