MEDIA O XXXI BIEGU


   


Tu będziemy publikować publikacje z prasy 

 

Link do Kroniki Beskidzkiej

Wadowice/text/powsin-zapow
9-09-2010
Patronat prasowy


Jak każe tradycja
POBIEGNĄ POWSINOGI

W najbliższą niedzielę, 12 września Wadowice będą areną wielkiej sportowej imprezy. Na stadionie wadowickiej Skawy do rywalizacji staną dzieci, młodzież, dorośli. O cenne nagrody zmierzą się amatorzy traktujący sport jako rozrywkę, oraz zawodowcy, dla których bieganie jest sposobem na zarabianie pieniędzy.
Po raz trzydziesty pierwszy przeprowadzony zostanie Bieg Powsinogi Beskidzkiego.
Tegoroczna impreza połączona będzie z finałem VI Wojewódzkiego Rodzinnego Biegu po Zdrowie.
Organizatorzy - Ognisko TKKF Leskowiec, Klub Osiedlowy Garsoniera Spółdzielni Mieszkaniowej w Wadowicach – informują, iż zgodnie z tradycją, zawody rozpoczną się o godzinie 11.07. Przygotowano dystanse dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadpodstawowych, oraz dla wytrwałych biegaczy (5 oraz 15 kilometrów). Do rywalizacji zapraszane są także sztafety rodzinne składające się z trzyosobowej drużyny, którą musi reprezentować dziecko w wieku 6-16 lat.
Udział w zawodach można zgłosić za pomocą Internetu wypełniając formularz na stronie: http://www.grafkom.pl/powsinoga, lub w dniu imprezy na stadionie MKS Skawa, najpóźniej do godz. 10.45.
Ponieważ trasa najdłuższych dystansów prowadzi przez Wadowice, Chocznię, Zawadkę, Gorzeń Górny i Jaroszowice, kierowcy planując korzystanie z dróg w tym rejonie w godzinach 11.30 – 14.00, muszą liczyć się z chwilowymi utrudnieniami. (szpil)

 

Sportowe Wadowice

Link do strony Sportowe Wadowice na powyższym logu

Wadowiczanie pobiegli po raz 31!

Nagrodzono najlepszego „Powsinogę” z Wadowic

 

 

Zapraszamy
 © 1998-2010 GRAFKOM Systemy Komputerowe