WYNIKI XXXI BIEGU

2010


 
 

Bieg dyrektorów i sponsorów 400m

1. Ryszard Adamik - INWADO
2. Jan Golc Prezes Mał. zarz. TKKF
3. Paweł Kram - Gazeta Krakowska
4. Halina Kulbacka Prezes TKKF W-ce

 

 

Bieg przedszkolaków - 50m

Dziewczynki Chłopcy
1. Ala Bulga - Dobczyce 1. Oskar Kapłan - Barwałd Dolny
2. Amelka Jarguz - Zebrzydowice 2. Dominik Leńczowski - W-ce
3. Weronika Iwaszko - W-ce 3. Maciej Sabuda - W-ce
 

 

Klasa I   100m
Dziewczynki Chłopcy
1. Julia Filek - W-ce 1. Dawid Kondak - W-ce 4
2. Dominika Stanek - Frydrychowice 2. Tomasz Katański - Osiek
3. Agata Sawska - Dobczyce 3. Łukasz Urbanek - Kończyce Małe

 

Klasa II  100m
Dziewczynki Chłopcy
1. Julia Zając - W-ce 2 1. Piotr Pena -W-ce 5
2. Wiktoria Paśnik - W-ce 1 2. Adrian Klęczar - Osiek
3. Aleksandra Sumera W-ce 1 3. Nikodem Michura - Dobczyce

 

Klasa III   200m
Dziewczynki Chłopcy
1. Klaudia Korzeniowska - Barwałd Śr. 1. Maciej Bizoń - Chocznia
2. Natalia Wajdzik - Tomice 2. Filip Grzyb - Jaroszowoce
3. Justyna Jordan - Frydrychowice 3. Kacper Słania - Nowe Dwory

 

Klasa IV  400m
Dziewczynki Chłopcy
1. Kalina Stettner - Bielsko-Biała 1. Karol Mirowski - Jaroszowice
2. Aleksandra Krauze - Tarnowskie Góry 2. Michał Rajda - Frydrychowice
3. Aleksandra Koniarska - Fryderychowice 3. Maciej Jędrzejowski - W-ce 4

Klasa V   400m
Dziewczynki Chłopcy
1. Aleksandra Saj - Tarnowskie Góry 1. Karol Moskała - Babica
2. Zuzanna Lisiak - Tarnowskie Góry 2. Szymon Saletnik - Sucha B.
3. Roksana Czajkowska - W-ce 5 3. Damian Kołek W-ce 2

 

Klasa VI   400m
Dziewczynki Chłopcy
1. Kinga Pająk - omice 1. Damian Zacny -  Nidek
2. Judyta Gacur - Witanowice 2. Szymon Widlarz - W-ce 1
3. Julia Matuła W-ce 1 3. Kamil Piwowarski - Radocza

 

BIEG NA  1,5 km

 

WYNIKI KOŃCOWE – DYSTANS 1,5 KM Dziewczęta.

Miejsce.

Imię i nazwisko.

Szkoła, organizacja, miejscowość.

1.

Patrycja Kapała Tranowskie Góry

2.

Magdalena Gregorarz Wadowice SP 1

3.

Agnieszka Ptaś Czeladź

                               

WYNIKI KOŃCOWE – DYSTANS 1,5 KM CHŁOPCY.

 

Miejsce.

Imię i nazwisko.

Szkoła, organizacja, miejscowość.

1.

Szymon Szydłowski Stanisław Dolny

2.

Jakub Klauzner Świnna Poręba

3.

Bartłomiej Ramian Wadowice

 


 

BIEG NA  5 km

Wyniki poniżej w PDF

LWOPEN 5km.pdf

LW KL 5km.pdf


BIEG NA 15 km

Lista startowa poniżej z PDF

LS 10.09.2010 15 km.pdf

Wyniki poniżej z PDF

LWN 15km.pdf

LWN KL 15km.pdf

 

Najstarszy uczestnik biegu
Mróz Andrzej

 

Najlepszy zawodnik z Wadowic
Waliczek Ryszard

Najlepszy zawodnik z Wadowic

Sędzia Główny
 
Kierownik Zawodów
Michał Ogiegło Józef Gabor

 


 © 1998-2010 GRAFKOM Systemy Komputerowe