Wyniki XIX biegu powsinogi

INFORMACJA OGÓLNA


Pomimo niskiej temperatury, deszczowej i wietrzej pogody w impezie wzięło udział ok. 1800 osób

Do poszczególnych biegów zgłosiło się:

- Bieg przedszkolaków na 50 m 100
- Bieg klas I na 100 m 100
- Bieg klas II na 100 m 300
- Bieg klas III na 200 m 600
- Bieg klas IV na 400 m 200
- Bieg klas V na 400 m 190
- Bieg klas VI na 400 m 180
- Bieg dyrektorów i sponsorów na 400 m 7
- Bieg na 1.5 km ok.540 z tego zklasyfikowano 193
- Bieg na 5 km 181
- Bieg na 15 km 73

----------KLASYFIKACJA----------

Bieg Dyrektorów

1.Adamczyk Andrzej - Spółka "SZFAGIER" Łękawica
2.PutekMieczysław-Dyrektor Z.S.M. Wadowice
3.Klink Roman-"Ogarpol"-Kalwaria


Bieg przedszkolaków

Dziewczynki Chłopcy
1.Pawlik Barbara 1.Dyrcz Artur
2.Filek Małgorzta 2.Bańdura Igor
3.Maziarka Dagmara 3.Piaskowski Paweł

Bieg klasa I-100m

Dziewczynki Chłopcy
1.Zawiła Monika SP-1 W-ce 1.Banaś Maciej SP-4 W-ce
2.Ćwiertnia Paulina SP-1 W-ce 2.Krok Krzysztof SP-1 W-ce
3.Gracjasz Aleksandra SP-4 W-ce 3.Kulik Maciej SP-5 W-ce

Bieg klasa II-100m

Dziewczynki Chłopcy
1.Kowalczyk Joanna SP Barwałd 1.Wróbel Kamil SP Łękawica
2.Malesztak Paulina SP - Chocznia 2.Zimicki Paweł SP - Łękawica
3.Koźbiał Karolina SP - Łękawica 3.Szweda Arek SP - Jastrzębie

Bieg klasa III-200m

Dziewczynki Chłopcy
1.Kądziołka Izabela SP -4 W-ce 1.Żuk Błażej SP - Jaroszowice
2.Moskała Ilona SP - Klecza Dolna 2.Pająk Tomasz SP - Klecza Dolna
3.Moluty Janina SP - 1 W-ce 3.Jaworski Jarosław SP - 4 W-ce

Bieg klasa IV-400m

Dziewczynki Chłopcy
1.Serwotka Magdalena -Jastrzębie 1.Bieniek Michał SP- 2 W-ce
2.Lis Sylwia -Jastrzębie 2.Klimowski Paweł SP - Klecza Dolna
3.Snażyk Sylwia -Chocznia 3.Bryndza Krzysztof SP Klecza Dolna

Bieg klasa V-400m

Dziewczynki Chłopcy
1.Studnicka Janina -SP Klecza 1.Bzdyła Wojciech -SP - 5 W-ce
2.Maluty Sylwia -SP-1 W-ce 2.Kapłan Mateusz -Barwład Dolny
3.Wójcik Katarzyna -SP Dąbrówka 3.Kaczówka Łukasz -Jastrzębie

Bieg klasa VI-400m

Dziewczynki Chłopcy
1.Szarek Aneta -Spytkowice 1.Moskała Jakub -Brody
2.Sliwka Renata - Pogórze 2.Duda Arkadiusz -Jastrzębie
3.Doluk Anna - Jastrzębie 3.Bryndza Jarosław - Klecza

Bieg na dystansie 1,5km

Klasyfikacja ogólna

1.Gmitrzuk Ewelina -Jastrzębie
2.Zimicka Marta -Żywiec
3.Bukowska Marzena -Jastrzębie
4.Gotowik Kamil -Jastrzębie
5.Czyż Damian -Jastrzębie
6.Macięga Łukasz - SP-4 W-ce

W kategorii do 14 lat

1.Pindel Damian -Jastrzębie
2.Malczyk Sławomir -ZSZ Wadowice
3.Dzius Michał SP-1 Chocznia

W kategorii od 15 do 20 lat

Dziewczynki Chłopcy
1.Polko Magdalena -Tychy 1.Klisz Tomasz
2.Włodarczyk Patrycja -Jaworzno 2.Szulik Grzegorz
3.Szewczyk Zofia -Radocza 3.Bieniaszewski Krzysztof -Jastrzębie

W kategorii od 21 lat

Kobiety Mężczyźni
1.Malska Janina 1.Wójcik Paweł
2.Zięcina Mirela 2.Zięcina Marek
3. 3.Bukowiec Wincent -Kraków Budostal


Bieg na 5 km (pierwsze 6 miejsc)


Miejsce Nazwisko Imię Nr start Czas Miasto Klub Msc w grupie
1 Wójcik Paweł 1254 00:18:06,0 Rudze AZS Katowice 1
2 Klisz Tomasz 2302 00:18:14,0 Bielsko-Biała TRS Siła 2
3 Szulik Grzegorz 1249 00:18:33,0 Jastrzębie MOSIR 3
3 Piktel Damian 1253 00:18:39,0 Jastrzębie MOSIR 4
5 Zięcina Marek 2385 00:18:40,1 Kraków Niezrzeszony 1
6 Bieniaszewski Krzysztof 1251 00:18:44,1 Jastrzębie MOSIR 1


Bieg na 15 km

Pierwsze 10 miejsc wg czasu
Miejsce Nazwisko Imię Nr start Czas Miasto Klub Msc w grupie
1 Sukiennik Marek 2303 00:51:20,2 Aleksandrowice WAWEL 1
2 Wójcik Janusz 2348 00:51:35,3 Rabka KKS Ekspes 1
3 Mówiński Krzysztof 2318 00:53:02,3 Zabrze Niezrzeszony 2
4 Orlicki Stanisław 2800 00:54:52,4 Rudze INWADO Wadowice 2
5 Mukiol Tadeusz 2368 00:55:27,3 Wola ABK Maraton 1
6 Zięcina Marek 2385 00:56:07,7 Kraków Niezrzeszony 3
7 Nikiel Bartłomiej 2321 00:56:12,0 Międzybrodzie Niezrzeszony 3
8 Kałus Karol 2313 00:56:31,1 Jastrzębie MOSIR 2
9 Magiera Janusz 2331 00:56:40,3 Wodzisław Katowice 2
10 Długołęcki Łukasz 2338 00:57:35,8 Nowy Targ Niezrzeszony 2

Wyniki 15 km w podzieleniu na kategorie
Wg. płci
Kobiety Mężczyźni
1.Malska Janina 1.Sukiennik Marek
2.Zięcina Mirela 2.Wójcik Janusz
3.Naglik Marta 3.Mówiński Krzysztof

Kobiety
Kat. 1 Kobiet do 35 lat
Zawodnik Czas Miasto Klub
1.Malska Janina 01:02:35,5 Bolesław KS Olkusz
2.Zięcina Mirela 01:02:49,9 Kraków ZNP
3.Naglik Marta 01:04:32,7 Kozy AZS Zakopane
Kat. 2 Kobiet powyżej 35 lat
Zawodnik Czas Miasto Klub
1.Leśkiewicz Zofia 01:09:09,8 Bielsko Biała MOSIR
2.Banasiek Alicja 01:18:22,0 Biesko Biała Niezrzeszona

Mężczyźni
Kat. 1 Mężczyzn do 29 lat
Zawodnik Czas Miasto Klub
1.Sukiennik Marek 00:51:20,2 Alekandrowice Wawel
2.Mówiński Krzysztof 00:53:02,3 Zabrze Niezrzeszony
3.Nikiel Bartłomiej 00:56:12,0 Międzybrodzie B. Niezrzeszony
Kat. 2 Mężczyzn od 30 do 39 lat
1.Wójcik Janusz 2.Orlidzki Stanisław 3.Zięcina Marek
Kat. 3 Mężczyzn od 40 do 49 lat
1.Mukoid Tadeusz 2.Kałus Karol 3.KożusznikLeszek
Kat. 4 Mężczyzn od 50 do 59 lat
1.Grzonka Henryk 2.Jamro Leopold 3.Domański Tadeusz
Kat. 5 Mężczyzn powyżej 59 lat
1.Sowizar Zdzisław 2.Bodzak Zenon 3.Nroziński Bolesław
Najmłodszy z Wadowic, - 16 lat !
Zawodnik Czas Miasto Klub
Michał Kościsz 01:27:34,3 Wadowice Niezrzeszony
Najlepszy z Wadowic -13 miejsce w klasyfikacji ogólnej
Zawodnik Czas Miasto Klub
Paweł Mielec 00:58:55,3 LUKS TRAMP
Niepełnosprawny -przebiegł 15 km o kulach i jednej nodze i pokonał innych !!!!
Zawodnik Czas Miasto
Bednarczyk Tadeusz 01:27:34,3 Jastrzębie
Najstarszy zawodnik, 67 lat przybył na metę na 68 pozycji pokonując o wiele młodszych !!!
Zawodnik Miasto Klub
Marek Jan Pogórze LKS Pogórze


Ciąg dalszy w opracowaniu .....