WYNIKI XX BIEGU





STATYSTYKA
Uczestników: ok. 3000
Zawodników: ok. 1700

Biegi

Rodzaj biegu Wystartowało Ukończyło
Dyrektorzy 6 6
15 km 112 111
5 km 196 155
1,5 km ... 261 (120 dziewcz. i 141 chłopców
Biegi krótkie   1125

Bieg Dyrektorów

1.Wacławski Janusz
2.Adamczyk Andrzej-Spółka SZWAGIER
3.Putek Mieczysław - ZSM Wadowice




Bieg przedszkolaków

Dziewczynki Chłopcy
1.Rzycka Emilia - Tomice 1.Knapek Jarosław - Wadowice
2.Kot Angelika - Wadowice 2.Włosiak Bartosz - Klecza Dolna
3.Miarka Joanna - Klecza Dolna 3.Krzykawski Artur - Jaroszowice


Bieg klasa I-100m

Dziewczynki Chłopcy
1.Filek Małgorzata - Barwałd Dolny 1.Dyrcz Artur - Radocza
2.KOwalczyk Anna - Barwałd Dolny 2.Gielas Dominik - Wadowice
3.Bernat Paulina - Wadowice 3.Palmirski Bogdan - Wadowice


Bieg klasa II-100m

Dziewczynki Chłopcy
1.Ściga Małgorzata - Barwałd Średni 1.Dyrcz Damian - Radocza
2.Maziarska Dagmara - Spytkowice 2.GACEK Damian - Spytkowice
3.Zawiła Monika - Wadowice 3.KROK Krzysztof - Wadowice


Bieg klasa III-200m

Dziewczynki Chłopcy
1.KOWALCZYK Joanna - Barwałd Dolny 1.GRYNIEWICZ Łukasz - Bielsko-Biała K.S. SPRINT
2.MAZUR Żanetta - Wadowice 2.BRANIA Michał - Spytkowice SP2
3.HUBA Monika - Cieszyn 3.GRZYB Maciej - Chocznia SP1


Bieg klasa IV-400m

Dziewczynki Chłopcy
1.KRZYKAWSKA Ewelina - Stanisław Dolny SP Stanisław Dolny 1.KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej
2.MALUTY Joanna - Wadowice SP nr 1 Wadowice 2.SIEJA Jakub
3.MUSIOŁEK Małgorzata - Jastrzębie K.B. Mosir Jastrzębie 3.MAKUCH Łukasz


Bieg klasa V-400m

Dziewczynki Chłopcy
1.PAJONK Izabela - Łaziska Górne MKS Biegacz Łaziska 1.MAJ Mariusz Jastrzebia SP Jastrzębie
2.ZAJĄC Emilia - Wadowice SP1 Wadowice 2.BRYNDZA Krzysztof - Klecza Dolna SP
3.OŚLIZŁO Natalia - Łaziska Górne MKS Biegacz Łaziska 3.BIENIEK Michał - Wadowice SP2


Bieg klasa VI-400m

Dziewczynki Chłopcy
1.PACEK Marcelina - Świnna Poręba SP 1.Dorighi Wojciech - Dzięgielów MKS CENTRUM
2.GIEŁDOŃ Agnieszka - Wadowice SP1 2.Baron Arkadiusz - Łaziska Górne MKS Biegacz Łaziska
3.MALUTY Sabina - Wadowice SP1 3.Wodniak Krzysztof - Jaroszowice SP Jaroszowice


Bieg na dystansie 1,5km

Dziewczyny Chłopcy
1.ZIMNICKA Marta - Żywiec MKS Żywiec 1.WALUŚ Dawid - Bielsko-Biała BBTS Włókniarz
2.CZYŻ Anna - Jastrzebie MOSIR Jastrzebie 2.GOŁOFIT Kamil - Jastrzebie MOSIR
3.NAJMAN Edyta - Jastrzebie MOSIR Jastrzebie 3.SKUZA Paweł - Buczkowice SP



Bieg na 5 km

Wystartowało 196 zawodników, ukończyło 156

Wyniki biegu na 5 km wg czasów

Lp. Nr startowy Nazwisko Imię Wiek Miejscowosć Klub/Szkoła Czas
1 2128 WOJCIK PAWEL 23 ZATOR AZS AWF K-CE 16:56
2 2121 STASZKIEWICZ JAKUB 21 JASTRZĘBIE ZDRÓJ DIAMENT 17:06
3 1293 KLISZ TOMASZ 18 BIELSKO-BIAŁA TRS SIŁA 17:22
4 1292 GNIEWEK JAROSŁAW 18 BIELSKO-BIAŁA   17:32
5 1247 ZAWIERUCHA DAMIAN 19 JASTRZĘBIE ZDRÓJ MOSIR 17:50
6 1267 PIKTEL DAMIAN 16 JASTRZĘBIE MOSIR 18:05
7 1276 CISZAK MICHAŁ 18 ŁAZISKA   18:17
8 1248 KUBIAK KAMIL 18 JASTRZĘBIE ZDRÓJ MOSIR 18:25
9 2139 ZIĘCINA MAREK 34 KRAKÓW   18:25
10 1269 WIECHEC DANIEL 19 ALWERNIA ORŁY CHRZANÓW 18:25
11 2127 JELEN SŁAWOMIR 27 BOLESŁAW KŁOS OLKUSZ 18:45
12 1270 DORIGHI KRZYSZTOF 17 CISOWNICA CENTRUM 18:50
13 1249 BIENASZEWSKI KRZYSZTOF 19 JASTRZĘBIE ZDRÓJ MOSIR 18:50
14 1265 MAMOŃ WODZIMIERZ 19 RADOCZA   18:50
15 1286 GOŁOFIT KAMIL 14 JASTRZĘBIE ZDRÓJ MOSIR 19:10
16 1251 KARAS MARCIN 18 MAKÓW PODCHALAŃSKI EKSPRES 19:10
17 1273 WŁODARCZYK PATRYCJA 19 JAWORZNO VICTORIA 19:25
18 1287 PIĘTOŃ ANNA 17 STRONIE   19:50
19 1285 CZYŻ DAMIAN 14 JASTRZĘBIE ZDRÓJ MOSIR 19:50
20 1250 TYNIEC ŁUKASZ 15 JASTRZĘBIE ZDRÓJ MOSIR 20:19
21 1528 SOBIERAŃSKI PAWEŁ 18 WADOWICE   20:31
22 1277 CEJNY TOMASZ 19 ŁAZISKA   20:31
23 2124 WYBRANIEC WOJCIECH 23 SUCHA BESKIDZKA   20:31
24 1506 KLESZCZ BARTOSZ 16 KALWARIA   20:51
25 1272 GOLOFIT AGNIESZKA 19 RACIBÓRZ VICTORIA 20:51
26 1252 ŻMUDA SEBASTIAN 17 SUCHA BESKIDZKA   21:33
27 2140 ZIĘCINA MIRELA 34 KRAKÓW   21:37
28 1230 SIKORA WITOLD 16 KALWARIA   21:53
29 1200 MAJCHOROWICZ STANISŁAW 18 LEŃCZE   21:58
30 1271 WILLMANN MARCIN 16 BIELSKO-BIAŁA SPRINT 21:58


5km Kobiety


Lp. NAZWISKO IMIĘ CZAS WIEK KLUB/SZKOŁA
1 WŁODARCZYK Patrycja 19:25 19 lat Jaworzno "Victoria"
2 PIĘTOŃ Anna 19:50 17 lat Stronie
3 GOŁOFIT Agnieszka 20:51 19 lat Racobórz "Victoria"

5 km Mężczyźni

Lp. NAZWISKO IMIĘ CZAS WIEK KLUB/SZKOŁA
1 WÓJCIK Paweł 16:53 23 lata Zator AZS AWF Katowice
2 STAŚKIEWICZ Jakub 17:06 21 lat Jastrzębie Zdrój "Diament"
3 KLISZ Tomasz 17:22 18 lat Bielsko-Biała TRS "SIŁA"

5 km Dziewczyny 12 do 15 lat

Lp. NAZWISKO IMIĘ CZAS WIEK KLUB/SZKOŁA
1 SZAREK Aneta 01:38 13 lat Gimnazium Spytkowice
2 BURZYŃSKA Michalina 00:42 15 lat "Mosir" Jastrzębie
3 BROCKA Marta 02:28 15 lat LO Kalwaria

5 Chłopcy 12 do 15 lat

Lp. NAZWISKO IMIĘ CZAS WIEK KLUB/SZKOŁA
1 GOŁOFIT Kamil 19:10 14 lat "Mosir" Jastrzębie
2 CZYŻ Damian 19:50 14 lat "Mosir" Jastrzębie
3 TYNIEC Łukasz 20:19 15 lat "Mosir" Jastrzębie

5 km Dziewczyny 16 do 20 lat

Lp. NAZWISKO IMIĘ CZAS WIEK KLUB/SZKOŁA
1 WŁODARCZYK Patrycja 19:25 19 lat "Victoria"
2 PIęTOŃ Anna 19:50 17 lat Stronie
3 GOŁOFIT Agnieszka 20:51 19 lat "Victoria"

5 km Chłopcy 16 do 20 lat

Lp. NAZWISKO IMIĘ CZAS WIEK KLUB/SZKOŁA
1 KLISZ Tomasz 17:22 18 lat TRS "Sila"
2 GNIEWEK Jarosław 17:32 18 lat TRS "Sila"
3 ZAWIERUCHA Damian 17:50 19 lat "Mosir" Jastrzębie

5 km Kobiety powyżej 20 lat

Lp. NAZWISKO IMIĘ CZAS WIEK KLUB/SZKOŁA
1 ZIĘCINA Mirella 21:37 34 lat ZNP Kraków
2 LEŚKIEWICZ Zofia 24:25 47 lat "Włókiennik" Bielsko-Biała
3 KUREK Anna 25:55 28 lat "Mosir" Jastrzębie

5 km Mężczyźni powyżej 20 lat

Lp. NAZWISKO IMIĘ CZAS WIEK KLUB/SZKOŁA
1 WÓJCIK Paweł 16:56 23 lat AZS AWF Katowice
2 STAŚKIEWICZ Jakub 17:06 21 lat "Diament"
3 ZIĘCINA Marek 18:25 35 lat Kraków

Wyniki biegu na 15 km wg czasów

MIESCE NR START NAZWISKO IMIĘ MIEJSCOWOŚĆ KLUB CZAS GRUPA
1 82 GORA WIESLAW KRAKÓW WAWEL 00:51:12.00 15_G4
2 81 SARNICKI JANUSZ MAKÓW PODHALAŃSKI KKS EKSPRES 00:51:13.00 15_G4
3 68 KUŁYNYCZ DARIUSZ TARNOBRZEG   00:53:07.00 15_G3
4 9 ŁUPIEŻOWIEC PIOTR CISOWNICA MKS CENTRUM 00:53:35.00 15_G3
5 63 SZATAN MAREK WOLBROM   00:53:49.00 15_G4
6 110 MALSKI JANUSZ BOLESLAW   00:54:08.00 15_G4
7 4 MRÓWIŃSKI KRZYSZTOF ZABRZE USMIECH 00:54:25.00 15_G3
8 12 MIREK WACŁAW KRAKÓW   00:54:37.00 15_G4
9 14 OBERTYN ROMAN JAWORZNO KS ENERGETYK 00:56:01.00 15_G3
10 16 KUCHCIŃSKI WACŁAW CHRZANÓW   00:56:01.00 15_G5
11 45 MAGIERA JANUSZ WODZISŁAW TKKF MARATON 00:56:28.00 15_G4
12 86 BAK KRZYSZTOF BIELSKO-BIAŁA SPRINT 00:56:52.00 15_G3
13 83 ZIECINA MAREK KRAKÓW   00:57:01.00 15_G4
14 17 PELC CZESŁAW RYBNIK RYFAMA 00:57:03.00 15_G5
15 35 KOZUSZNIK LESZEK BIELSKO-BIAŁA   00:57:47.00 15_G5
16 74 GURGUL RYSZARD BIELSKO-BIAŁA   00:57:55.00 15_G5
17 20 GAL STANISŁAW SPYTKOWICE   00:58:02.00 15_G3
18 49 SIKORA STEFAN BIELSKO-BIAŁA   00:58:10.00 15_G6
19 36 DOMURAT LESZEK CHRZANOW ORŁY 00:58:46.00 15_G4
20 3 DROZDOWSKI TOMASZ ZABRZE USMIECH 00:58:46.00 15_G3
21 109 MATECKI TOMASZ BIELSKO-BIAŁA   00:58:55.00 15_G3
22 6 SKALIK JAROSŁAW RADOMSKO KJ JANSON 00:59:54.00 15_G3
23 85 DUDEK EDWARD RADZIECHOWY BACA 01:00:24.00 15_G5
24 111 CIEŚLAK WOJCIECH SZCZECIN   01:01:04.00 15_G3
25 92 KOPIJASZ LEONARD BRZESZCZE   01:01:16.00 15_G5
26 2 BUDKA BORYS ZABRZE USMIECH 01:01:42.00 15_G3
27 44 MRÓZEK RYSZARD ŻORY TKKF MARATON 01:02:02.00 15_G5
28 43 SITEK RYSZARD RADLIN TKKF MARATON 01:02:27.00 15_G5
29 28 KALETA JAN CIĘCINA   01:02:30.00 15_G4
30 57 MIELEC PAWEŁ WADOWICE TKKF LESKOWIEC 01:03:15.00 15_G3
31 50 JACHYMEK PIOTR BIELSKO-BIAŁA CRIK FIAT 01:03:23.00 15_G4
32 15 GRABIAŃSKI MARIAN MYSŁOWICE WESOŁA KWK WESOŁA 01:03:32.00 15_G5
33 11 SIWCZYK ANDRZEJ RYBNIK RYFAMA 01:04:30.00 15_G5
34 61 KACHEL ZDZISŁAW ŻYWIEC   01:04:36.00 15_G5
35 87 MACIEJICZEK JAN CIESZYN   01:04:48.00 15_G6
36 34 CHECHELSKI KAZIMIERZ OLKUSZ KS OLKUSZ 01:04:56.00 15_G7
37 26 PRZYSTAŁ RYSZARD OŚWIĘCIM   01:05:03.00 15_G6
38 5 KOCH HARALD ZABRZE USMIECH 01:05:13.00 15_G5
39 72 FIJAK ANDRZEJ ŻYWIEC   01:05:33.00 15_G4
40 46 MRÓZ ANDRZEJ KĘTY TEMPO 01:05:55.00 15_G7
41 107 GANDOR KRZYSZTOF STRUMIEŃ   01:06:00.00 15_G3
42 91 SZYMURA GRZEGORZ PRZEGĘDZA   01:06:19.00 15_G3
43 42 GRZONKA HENRYK RYBNIK RKS RYBNIK 01:06:36.00 15_G6
44 102 MALSKA JANINA BOLESLAW   01:06:41.00 15_G1
45 37 ZASTAWNIK WŁODZIMIERZ JAWORZNO KB JAWORZNO 01:06:52.00 15_G5
46 84 ZIECINA MIRELA KRAKÓW ZNP KRAKOW 01:07:04.00 15_G1
47 64 SZAREK JÓZEF SPYTKOWICE   01:07:14.00 15_G5
48 51 GRYNIEWICZ CZESŁAW BIELSKO-BIAŁA SUPERMARATON 01:07:20.00 15_G5
49 75 TOMASIK JAN BOCHNIA   01:07:37.00 15_G3
50 10 DRAB JAROSŁAW MYSŁOWICE   01:08:02.00 15_G3
51 33 KRUCZEK STANISŁAW KRAKÓW SKI KRAKÓW 01:08:20.00 15_G6
52 90 BANDOŁA AMDRZEJ CHOCZNIA   01:08:33.00 15_G4
53 53 GĄSIOREK WOJCIECH BIELSKO-BIAŁA   01:08:44.00 15_G3
54 29 MROZIŃSKI BOLESŁAW CISIEC BACA 01:08:52.00 15_G7
55 21 CZWÓRNÓG MARCIN KRAKÓW   01:09:09.00 15_G4
56 56 JAROSZ ŁUKASZ WADOWICE TKKF LESKOWIEC 01:09:39.00 15_G3
57 23 HUBA CZESŁAW SZCZECIN   01:09:40.00 15_G5
58 54 LEŚKIEWICZ ZOFIA BIELSKO-BIAŁA WŁÓKIENNIK 01:09:49.00 15_G5
59 58 SUCHY FRANCISZEK BIELSKO-BIAŁA TKKF BESKIDE 01:10:00.00 15_G5
60 52 ZIELIŃSKI JERZY BIELSKO-BIAŁA SUPERMARATON 01:10:14.00 15_G4
61 47 BANASIAK ALICJA BIELSKO-BIAŁA   01:10:25.00 15_G5
62 96 WICHMANN DIETRICH BERLIN   01:10:25.00 15_G7
63 106 ŻMIGRODZKI RYSZARD SŁOMNIKI   01:10:32.00 15_G5
64 73 TANIEWSKI ANDRZEJ BIELSKO-BIAŁA   01:10:48.00 15_G5
65 8 OPITEK WALDEMAR CHEŁMEK   01:10:55.00 15_G3
66 13 OKONEK GRZEGORZ WESOŁA LSSLUBIEWO 01:11:00.00 15_G5
67 60 PAWLIK EMIL ŻYWIEC   01:11:10.00 15_G5
68 71 FIJAK KRYSTYNA ŻYWIEC   01:11:20.00 15_G1
69 24 HUBA DAMIAN CIESZYN LO OSUCHOWSKIEG 01:11:21.00 15_G3
70 1 KLINK ROMAN WADOWICE TKKF LESKOWI 01:11:55.00 15_G4
71 99 KUBRAK BODO BERLIN   01:12:00.00 15_G6
72 97 LUDWIG GUNTER BERLIN POST SV 01:12:00.00 15_G7
73 38 MATUSZEWSKI ROMAN CHRZANOW ORLY CHRZANO 01:13:05.00 15_G5
74 27 STOLARCZYK STANISŁAW CIĘCINA   01:13:12.00 15_G5
75 7 SZYLLER JERZY BIELSKO-BIAŁA AKB. SUB.MAR 01:13:13.00 15_G6
76 76 PTAK ZBIGNIEW BIELSKO-BIAŁA   01:13:27.00 15_G5
77 98 HEUER KARL BERLIN   01:15:30.00 15_G7
78 40 KUREK EDWARD KATOWICE KB MOSIR 01:15:51.00 15_G7
79 108 TYKA EDWARD ŚWIĘTOCHŁOWICE   01:15:51.00 15_G6
80 70 STOLARCZYK STANISŁAW MYSŁOWICE TKKF ENERGO 01:16:41.00 15_G6
81 55 WOJTKOWIAK KAZIMIERZ KATOWICE TKKF SATURN 01:17:27.00 15_G7
82 18 LIPKA JANUSZ KRAKÓW   01:17:47.00 15_G6
83 31 ZBYSZEWSKA KATARZYNA ZAKOPANE AKADEMIA WYCHOW 01:18:12.00 15_G1
84 32 PODZOBA STANISŁAW KRAKÓW   01:18:25.00 15_G6
85 100 SCHROER KARL HANS BERLIN   01:18:27.00 15_G7
86 112 SZYDŁOWSKI EDWARD ŁODYGOWICE   01:18:44.00 15_G7
87 39 GRYGIEL BOLESŁAW KĘDZIERZYN KOŹLE SPIRIDION 01:19:00.00 15_G6
88 79 GABOR TOMASZ WADOWICE ZHP WADOWICE 01:19:27.00 15_G3
89 89 SPISAK JACEK WADOWICE TKKF LESKOWI 01:19:27.00 15_G4
90 65 MUSIAL ADAM     01:19:44.00 15_G5
91 19 MANIA PIOTR SZCZECIN   01:19:55.00 15_G5
92 105 LASEK WIESŁAW WADOWICE   01:21:35.00 15_G6
93 66 KASOLIK ZYGMUND KĘTY   01:21:43.00 15_G5
94 30 FIGURA ANDRZEJ CIĘCINA BACA 01:22:02.00 15_G5
95 101 GAJDA BOLESŁAW MYSŁOWICE   01:22:34.00 15_G7
96 88 MAREK JAN SKOCZÓW LKS POGORZE 01:24:24.00 15_G7
97 103 GÓRALCZYK PIOTR WADOWICE   01:24:42.00 15_G3
98 77 ZEMCZAK JÓZEF BIELSKO-BIAŁA   01:25:42.00 15_G7
99 41 KORCZYŃSKI LESZEK BIELSKO-BIAŁA   01:26:12.00 15_G5
100 78 MIODONSKI JAN CIESZYN   01:26:48.00 15_G5
101 59 JARECKA GRAŻYNA BIELSKO-BIAŁA TKKF BESKIDEK 01:26:53.00 15_G2
102 95 KRUGER BERNHARD BERLIN   01:26:53.00 15_G6
103 67 GAWORCZYK MAREK BIELSKO-BIAŁA   01:27:38.00 15_G4
104 25 OBSZARNY AUGUSTYN KRAKÓW   01:27:53:00 15_G7
105 62 ŁABZA ZYGMUND CHRZANÓW   01:28:13.00 15_G7
106 69 GWIZDAŁA MAREK MYSŁOWICE   01:30:47.00 15_G5
107 48 JAKUBIEC ROMAN LIPOWA   01:33:26.00 15_G6
108 94 MASIOROWSKA DOROTA LASKOWA ORKAN RADOCZA 01:36:11.00 15_G3
109 93 ZEGIEL ANDRZEJ PRZECISZÓW ORKAN RADOCZA 01:36:12.00 15_G3
110 22 BANAŚ ANDRZEJ KRAKÓW   01:37:50.00 15_G7
111 80 BECZKO LIDIA KRAKÓW   01:38:13.00 15_G2
112 104 DZIECIC JACEK WADOWICE     15_G3


15 km Kobiety do 35 lat

Lp. NAZWISKO IMIE CZAS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 MALSKA JANINA 01:06:41.0 BOLESŁAW  
2 ZIĘCINA MIRELA 01:07:04.0 KRAKÓW ZNP KRAKÓW
3 FIJAK KRYSTYNA 01:11:20.0 ŻYWIEC  
4 ZBYSZEWSKA KATARZYNA 01:18:12.0 ZAKOPANE AKADEMIA WYCHOW

15 km Kobiety powyżej 35 lat

Lp. NAZWISKO IMIĘ CZAS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 JARECKA GRAŻYNA 01:26:53.0 BIELSKO-BIAŁA TKKF BESKIDE
2 BECZKO LIDIA 01:38:13.0 KRAKÓW  


15 km Mężczyźni do 29 lat

Lp. NAZWISKO IMIĘ CZAS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOłA
1 KUŁYNYCZ DARIUSZ 00:53:07.0 TARNOBRZEG  
2 ŁUPIEŻOWIEC PIOTR 00:53:35.0 CISOWNICA MKS CENTRUM
3 MRÓWIŃSKI KRZYSZTOF 00:54:25.0 ZABRZE UŚMIECH
4 OBERTYN ROMAN 00:56:01.0 JAWORZNO KS ENERGETYK
5 BAK KRZYSZTOF 00:56:52.0 BIELSKO-BIAŁA SPRINT
6 GAL STANISŁAW 00:58:02.0 SPYTKOWICE  
7 DROZDOWSKI TOMASZ 00:58:46.0 ZABRZE UŚMIECH
8 MATECKI TOMASZ 00:58:55.0 BIELSKO-BIAŁA  
9 SKALIK JAROSŁAW 00:59:54.0 RADOMSKO KJ JANSON
10 CIEŚLAK WOJCIECH 01:01:04.0 SZCZECIN  
11 BUDKA BORYS 01:01:42.0 ZABRZE UŚMIECH
12 MIELEC PAWEŁ 01:03:15.0 WADOWICE TKKF LESKOWIEC
13 GANDOR KRZYSZTOF 01:06:00.0 STRUMIEŃ  
14 SZYMURA GRZEGORZ 01:06:19.0 PRZEGĘDZA  
15 TOMASIK JAN 01:07:37.0 BOCHNIA  
16 DRAB JAROSŁAW 01:08:02.0 MYSŁOWICE  
17 GĄSIOREK WOJCIECH 01:08:44.0 BIELSKO-BIAŁA  
18 JAROSZ ŁUKASZ 01:09:39.0 WADOWICE TKKF LESKOWI
19 OPITEK WALDEMAR 01:10:55.0 CHEŁMEK  
20 HUBA DAMIAN 01:11:21.0 CIESZYN LO OSUCHOWSKIEG
21 GABOR TOMASZ 01:19:27.0 WADOWICE ZHP WADOWICE
22 GÓRALCZYK PIOTR 01:24:42.0 WADOWICE  
23 MASIOROWSKA DOROTA 01:36:11.0 LASKOWA ORKAN RADOCZA
24 ZEGIEL ANDRZEJ 01:36:12.0 PRZECISZÓW ORKAN
25 DZIECIC JACEK 99:99:99.0 WADOWICE NIE UKOŃCZYŁ

15 km Mężczyźni 30 do 39 lat

Lp. NAZWISKO IMIĘ CZAS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 GÓRA WIESŁAW 00:51:12.0 KRAKÓW WAWEL KRAKOW
2 SARNICKI JANUSZ 00:51:13.0 MAKÓW PODCHALAŃSKI KKS EKSPRES
3 SZATAN MAREK 00:53:49.0 WOLBROM  
4 MALSKI JANUSZ 00:54:08.0 BOLESŁAW  
5 MIREK WACŁAW 00:54:37.0 KRAKÓW  
6 MAGIERA JANUSZ 00:56:28.0 WODZISŁAW TKKF MARATON
7 ZIĘCINA MAREK 00:57:01.0 KRAKÓW  
8 DOMURAT LESZEK 00:58:46.0 CHRZANÓW ORŁY
9 KALETA JAN 01:02:30.0 CIĘCINA  
10 JACHYMEK PIOTR 01:03:23.0 BIELSKO-BIAŁA CRIK FIAT
11 FIJAK ANDRZEJ 01:05:33.0 ŻYWIEC  
12 BANDOŁA AMDRZEJ 01:08:33.0 CHOCZNIA  
13 CZWÓRNÓG MARCIN 01:09:09.0 KRAKÓW  
14 ZIELIŃSKI JERZY 01:10:14.0 BIELSKO-BIAŁA SUPERMARATON
15 KLINK ROMAN 01:11:55.0 WADOWICE TKKF LESKOWIEC
16 SPISAK JACEK 01:19:27.0 WADOWICE TKKF LESKOWIEC
17 GAWÓRCZYK MAREK 01:27:38.0 BIELSKO-BIAŁA  

15 km Mężczyźni 40 do 49 lat

Lp. NAZWISKO IMIĘ CZAS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 KUCHCIŃSKI WACŁAW 00:56:01.0 CHRZANÓW  
2 PELC CZESŁAW 00:57:03.0 RYBNIK RYFAMA
3 KOZUSZNIK LESZEK 00:57:47.0 BIELSKO-BIAŁA  
4 GURGUL RYSZARD 00:57:55.0 BIELSKO-BIAŁA  
5 DUDEK EDWARD 01:00:24.0 RADZIECHOWY BACA
6 KOPIJASZ LEONARD 01:01:16.0 BRZESZCZE  
7 MRÓZEK RYSZARD 01:02:02.0 ŻORY TKKF MARATON
8 SITEK RYSZARD 01:02:27.0 RADLIN TKKF MARATON
9 GRABIAŃSKI MARIAN 01:03:32.0 MYSŁOWICE WESOŁA KWK WESOŁA
10 SIWCZYK ANDRZEJ 01:04:30.0 RYBNIK RYFAMA
11 KACHEL ZDZISŁAW 01:04:36.0 ŻYWIEC  
12 KOCH HARALD 01:05:13.0 ZABRZE UŚMIECH
13 ZASTAWNIK WŁODZIMIERZ 01:06:52.0 JAWORZNO KB JAWORZNO
14 SZAREK JÓZEF 01:07:14.0 SPYTKOWICE  
15 GRYNIEWICZ CZESŁAW 01:07:20.0 BIELSKO-BIAŁA SUPERMARATON
16 HUBA CZESŁAW 01:09:40.0 SZCZECIN  
17 LEŚKIEWICZ ZOFIA 01:09:49.0 BIELSKO-BIAŁA WŁÓKIENNIK
18 SUCHY FRANCISZEK 01:10:00.0 BIELSKO-BIAŁA TKKF BESKIDE
19 BANASIAK ALICJA 01:10:25.0 BIELSKO-BIAŁA  
20 ŻMIGRODZKI RYSZARD 01:10:32.0 SŁOMNIKI  
21 TANIEWSKI ANDRZEJ 01:10:48.0 BIELSKO-BIAŁA  
22 OKONEK GRZEGORZ 01:11:00.0 WESOŁA LSSLUBIEWO
23 PAWLIK EMIL 01:11:10.0 ŻYWIEC  
24 MATUSZEWSKI ROMAN 01:13:05.0 CHRZANÓW ORŁY CHRZANÓW
25 STOLARCZYK STANISŁAW 01:13:12.0 CIĘCINA  
26 PTAK ZBIGNIEW 01:13:27.0 BIELSKO-BIAŁA  
27 MUSIAŁ ADAM 01:19:44.0    
28 MANIA PIOTR 01:19:55.0 SZCZECIN  
29 KASOLIK ZYGMUND 01:21:43.0 KĘTY  
30 FIGURA ANDRZEJ 01:22:02.0 CIĘCINA BACA
31 KORCZYŃSKI LESZEK 01:26:12.0 BIELSKO-BIAŁA  
32 MIODONSKI JAN 01:26:48.0 CIESZYN  
33 GWIZDAŁA MAREK 01:30:47.0 MYSŁOWICE  

15 km Mężczyźni 50 do 59 lat

Lp. NAZWISKO IMIE CZAS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 SIKORA STEFAN 00:58:10.0 BIELSKO-BIAŁA  
2 MACIEJICZEK JAN 01:04:48.0 CIESZYN  
3 PRZYSTAŁ RYSZARD 01:05:03.0 OŚWIĘCIM  
4 GRZONKA HENRYK 01:06:36.0 RYBNIK RKS RYBNIK
5 KRUCZEK STANISŁAW 01:08:20.0 KRAKÓW SKI KRAKÓW
6 KUBRAK BODO 01:12:00.0 BERLIN  
7 SZYLLER JERZY 01:13:13.0 BIELSKO-BIAŁA AKB. SUB.MAR
8 TYKA EDWARD 01:15:51.0 ŚWIĘTOCHŁOWICE  
9 STOLARCZYK STANISŁAW 01:16:41.0 MYSŁOWICE TKKF ENERGO
10 LIPKA JANUSZ 01:17:47.0 KRAKÓW  
11 PODZOBA STANISŁAW 01:18:25.0 KRAKÓW  
12 GRYGIEL BOLESŁAW 01:19:00.0 KĘDZIERZYN KO LE SPIRIDION
13 LASEK WIESŁAW 01:21:35.0 WADOWICE  
14 KRUGER BERNHARD 01:26:53.0 BERLIN  
15 JAKUBIEC ROMAN 01:33:26.0 LIPOWA  

15 km Mężczyźni powyżej 60 lat

Lp. NAZWISKO IMIĘ CZAS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/ SZKOŁA
1 CHECHELSKI KAZIMIERZ 01:04:56.0 OLKUSZ KS OLKUSZ
2 MRÓZ ANDRZEJ 01:05:55.0 KĘTY TEMPO
3 MROZIŃSKI BOLESŁAW 01:08:52.0 CISIEC BACA
4 WICHMANN DIETRICH 01:10:25.0 BERLIN  
5 LUDWIG GUNTER 01:12:00.0 BERLIN POST SV
6 HEUER KARL 01:15:30.0 BERLIN  
7 KUREK EDWARD 01:15:51.0 KATOWICE KB MOSIR
8 WÓJTKOWIAK KAZIMIERZ 01:17:27.0 KATOWICE TKKF SATURN
9 SCHROER KARL HANS 01:18:27.0 BERLIN  
10 SZYDŁOWSKI EDWARD 01:18:44.0 ŁODYGOWICE  
11 GAJDA BOLESŁAW 01:22:34.0 MYSŁOWICE  
12 MAREK JAN 01:24:24.0 SKOCZÓW LKS POGÓRZE
13 ZEMCZAK JÓZEF 01:25:42.0 BIELSKO-BIAŁA  
14 OBSZARNY AUGUSTYN 01:27:53:0 KRAKÓW  
15 ŁABZA ZYGMUND 01:28:13.0 CHRZANÓW  
16 BANAŚ ANDRZEJ 01:37:50.0 KRAKÓW  


15 km Najlepszy z Wadowic

NAZWISKO IMIĘ MIEJSCOWOŚĆ KLUB CZAS MIESCE NR START
MIELEC Paweł Wadowice TKKF Leskowiec 01:05:15 30 57

15 km Najstarszy zawodnik

NAZWISKO IMIĘ MIEJSCOWOŚĆ KLUB CZAS MIESCE NR START URODZONY
WÓJTKOWIAK Kazimierz Katowice TKKF Saturn 01:17:27 81 55 1926-01-01

Powrót do strony głównej