WYNIKI XXXIII BIEGU

2012


 

 

Bieg przedszkolaków - 50m

Dziewczynki Chłopcy
1. DĘBSKA Anna Bachowice 1. KUZIA Szymon Przedszkole nr 2 W-ce
2. FRYDEL Wiktoria Targanice 2. RUSINEK Mikołaj Radocza
3. GAJCZAK Małgorzata Sp 5 Wadowice 3. SKIBICKI Paweł Oświęcim
 

 

Klasa I   100m
Dziewczynki Chłopcy
1. PENA Anna SP 5 Wadowice 1.  KASPEREK Karol Bachowice
2. HARAŃCZYK Julia SP 5 Wadowice 2. PAŁOSZ Wiktor Sp 1 Wadowice
3. IWASZKO Weronika SP 2 Wadowice 3. WIKTOR Szymon Sp 4 Wadowice

 

Klasa II  100m
Dziewczynki Chłopcy
1.POLAK Magdalena Inwałd 1. PALUCH Krystian Przytkowice
2. NIESYTY Aleksandra Radocza 2. LEŃCZOWSKI Dominik Wadowice Skarpa
3. BAJOREK Maria Tomaszowice 3. PUSTELNIK Oskar Roczyny

 

Klasa III   200m
Dziewczynki Chłopcy
1. LIPKA Daria Wysoka 1. ŁĄCZNIAK Samuel Sp 2 Wadowice
2. ZADORA Martyna Chocznia 2. URBANEK Łukasz Kończyce Małe
3. PTAŚ Katarzyna Sp. Zaskawie 3. KONDAK Dawid Sp 4 Wadowice

 

Klasa IV  400m
Dziewczynki Chłopcy
1. DĘBSKA Ilona Bachowice 1. PŁOSZAJ Jakub Dobczyce
2. GÓRAL Emilia SP Babica 2. KRAWIEC Kacper Dobczyce
3. PAŚNIK Wiktoria Sp 1 Wadowice 3. WOŹNICKI Karol Łękawica

Klasa V   400m
Dziewczynki Chłopcy
1. KONDERAK Martyna Maków Pdh. 1. GUGUŁA Szymon Przytkowice
2. GOŁĄB Martyna Klecza Dolna 2. SORDYL Dominik Sp 5 Wadowice
3. SKOWRON Martyna Chocznia Dolna 3. MATLAK Marek  Babica

 

Klasa VI   400m
Dziewczynki Chłopcy
1. ŻAK Agnieszka Radocza 1. RAJDA Michał Frydrychowice
2. WITKOWSKA Sandra Andrychów 2.JEKIEŁEK Konrad Osiek Sp 2
3. MACIEJCZYK Wiktoria Targanice 3. MIROWSKI Karol Jaroszowice

 

BIEG NA  1,5 km

 

Miejsce Imię Nazwisko Szkoła rodz. Miejscowość
                 1    ALEKSANDRA PAWLIK GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE
                 2    JULIA MATUŁA ZS 1 WADOWICE
                 3    IZABELA MASTER ZS 1 WADOWICE
                 4    KAROLINA ROZMUS TARGANICE  TARGANICE
                 5    ALEKSANDRA JANICKA GIMNAZJUM TOMICE WITANOWICE
                 6    MAGDALENA STUDNICKA GIMNAZJUM BARWAŁD D. KLECZA DOLNA
                 7    KLAUDIA MOSKAŁA ZS W KLECZY DLN KLECZA DOLNA
                 8    NATALIA FABER GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE
                 9    ALICJA LESZCZYŃSKA GIMNAZJUM NR 1 CHOCZNIA
              10    WERONIKA BEREŻAN GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE
              11    ELŻBIETA OCHMAN GIMNAZJUM BARWAŁD D. BARWAŁD DOLNY
              12    ŻANETA LEŚNIAK   WADOWICE
              13    ALEKSANDRA GŁÓD GIMNAZJUM W KLECZY DLN KLECZA DOLNA
              14    KAROLINA MENDYK GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE
              15    ANNA WOJNAR ZS WADOWICE WADOWICE
              16    MAGDALENA   GIMNAZJUM W BARWAŁDZIE BARWAŁD ŚREDNI
              17    EMILIA MAJDAK GIMNAZJUM NR 7 W BARWAŁDZIE BARWAŁD ŚREDNI
              18    KAROLINA GRZYB GIMNAZJUM JAROSZOWICE JAROSZOWICE
              19    ANETA MARSZAŁEK GIMNAZJUM W KLECZY  KLECZA DOLNA
              20    KAROLINA KOŹBIAŁ GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE
              21    ZUZANNA MATLAK ZS W KLECZY DLN KLECZA DOLNA
              22    PATRYCJA GIBAS GIMNAZJUM TARGANICE TARGANICE
              23    JULIA SZCZUREK ZS NR 1 WADOWICE PONIKIEW
              24    NATALIA GRZYB ZS NR 1 WADOWICE WADOWICE
              25    WERONIKA RATUSZNIAK ZS W WADOWICACH WADOWICE
              26    AGNIESZKA CHRAPEK GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE WADOWICE
              27    MAGDALENA LEGIEŃ ZS W WADOWICACH RADOCZA
              28    ANNA ZIEMLA ZS W KLECZY DLN WADOWICE
              29    KAROLINA MYDLARZ ZS W KLECZY DLN BARWAŁD ŚREDNI
              30    ANGELIKA KORZENIOWSKA SP W BARWAŁDZIE BARWAŁD DOLNY
              31    EWELINA KORZENIOWSKA SP W BARWAŁDZIE BARWAŁD DOLNY
              32    ALEKSANDRA KUREK SP W BARWAŁDZIE KLECZA GÓRNA
              33    ZUZANNA KĄDZIOŁA ZS NR 1 WADOWICE WADOWICE
              34    ZUZANNA GUZDEK ZS NR 5 WADOWICE WADOWICE
              35    KAROLINA TLAŁKA ZS NR 5 WADOWICE WADOWICE
              36    GABI WARCHAŁ GIMNAZJUM NR 1 WADOWICE WADOWICE
              37    ALEKSANDRA FABER SP W BARWAŁDZIE BARWAŁD DOLNY

WYNIKI KOŃCOWE – DYSTANS 1,5 KM Dziewczęta.

Miejsce.

Imię i nazwisko.

Szkoła, organizacja, miejscowość.

1.

PAWLIK Aleksandra Gimnazjum nr 1 Wadowice

2.

MATUŁA Julia SP 1 Wadowice

3.

MASTER Izabela Gimnazjum nr 2 Wadowice

                               

WYNIKI KOŃCOWE – DYSTANS 1,5 KM CHŁOPCY.

 

Miejsce.

Imię i nazwisko.

Szkoła, organizacja, miejscowość.

1.

WALCZAK Filip Inwałd

2.

MISZCZAK Kornel Gimnazjum Klecza

3.

GULATOWSKI Gabriel Gimnazjum nr 2 Wadowice

 


 

BIEG NA  5 km

Wyniki w PDF

BP23-01_5_Km_OPEN.pdf


Półmaraton

OPEN

Zawodnik Miasto Czas
1 - Starzyński Dariusz Sędziszów 1:14:55
2- Makowiec Robert Tuchów 1:18:24
3- Góralczyk Paweł Chocznia 1:19:01

Wyniki w PDF

BP23-02_POLMARATON_OPEN.pdf
BP23-03_WYNIKI_KATEGORI.pdf
BP23-04_WYNIKI_KATEGORI_DODATKOWYCH.pdf


Najstarszy uczestnik biegu
Andrzej Mróz

 

Najlepszy zawodnik z Wadowic
Krzysztof Kacprzak

Najliczniejsza ekipa biegowa
Zadyszka Oświęcim



Sędzia Główny
 
Kierownik Zawodów
Michał Ogiegło Józef Gabor

 


 © 1998-2012 GRAFKOM Systemy Komputerowe