LISTA STAROWA - WYNIKI

III JESIENNYCH MIĘDZYNARODOWYCH WYŚCIGÓW PSÓW ZAPRZĘGOWYCH
"O ZŁOTY BUT"



Dzień pierwszy: Pogoda mroźna, zachmurzenie, temperatura -8 st. Celsjusza, wiatr umiarkowany, ale stojących kibiców może przewiać. Pokrywa śnieżna minimalna, ale organizatorzy zmienili trochę trasę, podsypali gdzie się dało, udeptali skuterem śnieżnym tak aby można całą trasę przebyć "na płozach"
Wyścigów.


Dzień drugi: Rano:Pogoda mroźna, zachmurzenie częściowe - przebłyska słoneczko, temperatura -11 st. Celsjusza, lekki wiaterek. Południe: temperatura -8 w cieniu, ale -4 w słońcu bo niebo bezchmurne

L.p Nr. Start Nazwisko Imię Klasa Kraj Klub Lokata Nagrody specjalne
1 1 Fopke Małgorzata SD PL Alaska O ZŁOTY BUT  
2 2 Motylewska Weronika SD PL      
3 3 Dutkiewicz Adrianna SD PL Explorer    
4 4 Kozakiewicz Agnieszka SD PL Explorer    
5 5 Musielak Paulina SD PL Biały Kieł    
6 6 Wiśniewska Joanna SD PL      
7 7 Janowska Iwona SD PL Nome    
8 8 Morsztyn Justyna SD PL Neath    
9 9 Krkoskova Sarka SD CZ      
10 10 Kowalska Krystyna SD PL Biały Kieł    
11 11 Rogoz Gertruda SD PL Nome    
12 12 Żychiewicz Dorota SD PL      
13 13 Czarnecka Małgorzata SD PL      
14 14 Lesińska Joanna SD PL      
15 15 Fargasova Miroslava SD CZ   SREBRNY MEDAL  
16 16 Rodo Anna SD PL      
17 17 Rycaualska Agnieszka SD PL      
18 18 Bajer Barbara SD PL      
19 19 Słupik Anna SDr PL Alaska W BRĄZOWY MEDAL  
                 
                 
43 47 Kuvik Michał SM+N CZ   ZŁOTY BUT  
34 38 Waluś Julian SM+N PL Ustronia SREBRNY MEDAL  
26 30 Krkoska Jiljc SM+N CZ   BRĄZOWY MEDAL  
20 20 Węgrzynowski Piotr SM+N PL Czeneka    
                 
21 25 Wysocki Tomek SM PL Biały Kieł   Puchar Burmistrza Wadowic dla najmłodzsego musher'a Wyścigu
22 26 Spyrczyński Mateusz SM PL Explorer    
23 27 Koźmic Marek SM PL Explorer    
24 28 Pawlik Michał SM PL Relax SREBRNY MEDAL Puchar Burmistrza Wadowic dla najlepszego musher'a z Wysokiej
25 29 Planeta Paweł SM PL      
27 31 Metelka Milan SM CZ   ZŁOTY BUT  
28 32 Płonka Adam SM PL      
29 33 Gomułka Czesław SM PL      
30 34 Fopke Kazimierz SM PL Alaska O    
31 35 Silkiewicz Dawid SM PL      
32 36 Adamiec Arkadiusz SM PL      
33 37 Valu Jan SM CZ      
35 39 Wiśniewski Henryk SM PL Czeneka    
36 40 Wilk Jacek SM PL Alaska O    
37 41 Balaz Roman SM CZ      
38 42 Zając Tadeusz SM PL   BRĄZOWY MEDAL  
39 43 Grzegorczyk Ireneusz SM PL      
40 44 Mżyk Marek SM PL Ustronia    
41 45 Swolkień Paweł SM PL      
42 46 Woźniak Zenon SM PL      
                 
                 
                 
                 
45 52 Krcil Milan B1 CZ      
46 53 Rzidky Jarosław B1 CZ   SREBRNY MEDAL  
47 54 Misztak Piotr B1 PL   ZŁOTY BUT  
48 55 Gincel Pavel B1 CZ      
49 56 Zelenayova Eva B1 SR     Puchar Burmistrza Wadowic dla najlszybszego zaprzęgu żeńskiego
50 57 Aniszewski Tomasz B1 PL Biały Kieł    
51 58 Godycki Janusz B1 PL Ustronia BRĄZOWY MEDAL  
52 59 Sigut Dalibor B1 CZ      
53 60 Vachtarcik Rudolf B1 CZ      
54 61 Budaw Radim B1 CZ      
55 62 Szczeciński Wojciech B1 PL      
                 
                 
                 
                 
56 67 Zahradka Jiri B2 CZ   ZŁOTY MEDAL  
57 68 Mazur Bogdan B2 PL Nome    
58 69 Pulkowski Mariusz B2 PL Czeneka SREBRNY MEDAL  
                 
                 
                 
                 
59 74 Rzidky Tomasz C1 CZ   ZŁOTY BUT  
60 75 Krkoska Stepan C1 CZ   SREBRNY MEDAL  
61 76 Drozdova Kristyna C1 CZ      
62 77 Dudek Jan C1 PL Ustronia BRĄZOWY MEDAL  
63 78 Kwiatkowski Filip C1 PL Maszer    
64 79 Czułek Jarosław C1 PL      
65 80 Gołąbek Maciej C1 PL Alaska O    
66 81 Ratymirski Andrzej C1 PL      
                 
                 
                 
                 
67 86 Zdrahal Petr C2 CZ   ZŁOTY BUT Puchar od Związku Kynologicznego w Polsce O/Katowice dla najlepszego zaprzęgu w klasie C2
68 87 Morsztyn Dariusz C2 PL Neath    
69 88 Rolewska Aleksandra C2 PL Traper, Biały Kieł BRĄZOWY MEDAL  
70 89 Ota Janko C2 CZ      
71 90 Jiranek Jaroslav C2 CZ      
72 91 Rolewski Mateusz C2 PL Traper, Biały Kieł    
73 92 Zapletal Martin C2 CZ   SREBRNY MEDAL  
74 93 Świątek Jacek C2 PL      
75 94 Al.-Nassir Michael C2 GB      
76 95 Kiryczun Katarzyna C2 PL Biały Kieł    
77 96 Butwicki Robert C2 PL      
78 97 Bloch Jacek C2 PL Watacha    
79 98 Zapolski Wiesław c2 PL Biały Kieł    
80 99 Mąkosa Paweł C2 PL      
81 100 Kamiński Rafał C2 PL Alaska O    
82 101 Walerczak Piotr C2 PL Alaska O    
83 102 Czernecka Stanisława C2 PL Jurta   Puchar Dyr. Wydz. Rolnego Urzędu Wojewódzkiego w Bielsku Białej Stanisława Słabonia dla nalepszego musher'a - rolnika
84 103 Głażewska Marzena C2 PL Watacha    
                 
                 
                 
                 
85 108 Gadziomski Bartosz C3 PL Biały Kieł ZŁOTY BUT  
86 109 Diblik Zbynek C3 CR      
87 110 Szymla Edward C3 PL Maszer    
88 111 Rutkowski Konrad C3 PL   BRĄZOWY MEDAL  
89 112 Szmurło Izabella C3 PL Biały Kieł    
90 113 Sieniawski Michał C3 PL Biały Kieł    
91 114 Damski Konrad C3 PL      
92 115 Marcinkowski Piotr C3 PL Biały Kieł SREBRNY MEDAL  

ZAWODY DLA DZIECI

Do lat 7

L.p Nr. Start Nazwisko Imię Miejscowość Wiek Lokata Czas
1 105 Pańszczyk Damian Kraków 7 I 1:09:00
2 34 Korzeniowska Angelika Wysoka 5 II 1:11:00
3 43 Zawada Natalia Babica 9 III 1:13:00
4 95 Pawlik Jarek Wysoka 6   1:16:00
5 65 Kuś Grzesiek Kraków 7   1:28:00
6 47 Erelis Tomek Wadowice 7   1:51:00
7 73 Uss Aleksandra Bochnia 7   2:10:00
8 36 Gurawski Adam Rabka 6   2:11:00
9 35 Jędrzejczyk Klaudia Stanisław Górny 7   2:20:00
10 17 Ziemińska Olga Gliwice 6   2:25:00
11 80 Uss Małgorzata Bochnia 5   3:47:00

Od lat 8 do 11

L.p Nr. Start Nazwisko Imię Miejscowość Wiek Lokata Czas
1 1 Kuraś Marcin Bielsko Biała 9 I 0:53:00
2 20 Węgrzynowski Karol Warszawa 9 II 0:55:00
3 3 Bomba Kinga Nowy Targ 9 III 0:58:00
4 10 Korzeniowski Sławek Wysoka 8   1:03:00
5 42 Poszczyński Adrian Kraków 8   1:03:00
6 76 Gomułka Mateusz Kędzierzyn Koźle 10   1:09:00
7 72 Stupik Piotr Warszawa 8   1:10:00
8 4 Rutkowska Natalia Rabka 10   1:11:00
9 75 Marcin Krzysiek Wysoka 11   1:13:00
10 5 Musielak Olga Warszawa 10   1:18:00
11 67 Szydłowska Marzena Wysoka 9   1:23:00
12 12 Gatlik Dorota Wysoka 11   1:23:00
13 35 Górawski Grzegorz Rabka 10   1:26:00
14 62 Wodniak Brygida Wysoka 10   1:30:00
15 41 Korzeniowski Mateusz Wysoka 10   1:32:00
16 48 Wacław Justyna Wysoka 10   1:37:00
17 9 Cieśla Witold Kraków 9   1:38:00
18 15 Gałuszka Elżbieta Wysoka 9   1:40:00
19 2 Bumba Bartek Nowy Targ 10   1:43:00
20 37 Dudek Magda Kraków 8   1:46:00
21 69 Korzeniowski Michał Wysoka 8   1:59:00
22 68 Musiał Artur Kraków 10   nie uk.

Od lat 12 do 14

L.p Nr. Start Nazwisko Imię Miejscowość Wiek Lokata Czas
1 39 Gatlik Mateusz Wysoka 14 I 0:42:00
2 78 Gałuszka Florian Wysoka 14 II 0:44:00
3 24 Kwiatek Jarek Wysoka 13 III 0:45:00
4 15 Ciapa Michał Babica 12   0:48:00
5 79 Szczerbik Tomek Babica 14   0:49:00
6 24 Madoń Ania Wysoka 13   0:51:00
7 99 Bienia Jacek Wysoka 14   0:56:00
8 32 Fiołek Kamil Wysoka 13   0:57:00
9 59 Pyrek Gabriela Wysoka 12   0:57:00
10 74 Zadora Artek Kalwaria Zebrz. 11   0:58:00
11 5 Płaczek Basia Wysoka 14   0:58:00
12 8 Korzeniewska Kasia Babica 13   1:00:00
13 64 Bartoszuk Antonina Rabka 12   1:00:00
14 116 Korzeniewski Mateusz Wysoka 12   1:01:00
15 78 Gomułka Grzegorz Kędzierzyn Koźle 11   1:02:00
16 71 Miśkawiec Irek Rabka 14   1:06:00
17 23 Urgała Iwona Wysoka 12   1:07:00
18 21 Korzeniewski Michał Lubartów 13   1:09:00
19 39 Korzeniowska Iza Wysoka 12   1:11:00
20 19 Wacław Zbigniew Wysoka 12   1:11:00
21 103 Kasiarz Magda Wysoka 11   1:11:00
22 7 Góra Paweł Wysoka 12   1:11:00
23 41 Gałuszka Monika Wysoka 12   1:20:00
24 68 Rzepka Basia Wysoka 12   1:29:00
25 61 Korzeniowska Joanna Wysoka 12   1:52:00
26 43 Musiał Iza Kraków 13    
Powrót

Ostatnia aktualizacja 98-11-23
Przez GRFAKOM+ Kierownik Wyścigu
E-mail: radocka@polbox.com