WYNIKI

V JESIENNYCH MIĘDZYNARODOWYCH WYŚCIGÓW PSÓW ZAPRZĘGOWYCH
"O ZŁOTY BUT" 2000


Klasyfikacja ogolna     Wyniki wg czasów     Wyniki dziennikarzy     Wyniki dzieci


KLASYFIKACJA OGÓLNA

Nr start Nazwisko Imię Narod. Klasa Czas sobota Czas niedziela Czas łączny Nagroda Główna Medale Nagrody specjalne
Syberian Husky      
39 Surówka Mateusz PL A - 1 0:12:42 0:13:50 0:26:32 ZŁOTY BUT Złoty Medal  
45 Misztak Piotr PL A - 1 0:22:40 0:29:43 0:52:23   Srebrny Medal  
Alaskan Malamute      
41 Morsztyn Dariusz PL A - 3 0:19:44 0:23:17 0:43:01 ZŁOTY BUT Złoty Medal  
Syberian Husky      
71 Krkoska Stepan CZ B - 1 0:13:52 0:15:42 0:29:34 ZŁOTY BUT Złoty Medal  
43 Czułek Jarosław PL B - 1 0:15:09 0:18:34 0:33:43   Srebrny Medal  
46 Dudek Jan PL B - 1 0:20:06 0:21:25 0:41:31   Brązowy Medal  
42 Czarkowski Piotr PL B - 1 0:27:31 0:25:04 0:52:35      
Grenlandhund      
49 Sołek Jolanta PL B - 2 0:22:56 0:24:46 0:47:42 ZŁOTY BUT Złoty Medal Puchar DZIENNIKA POLSKIEGO dla najszybszej zawodniczki z Małopolski
Alaskan Malamute      
54 Tabak Andrzej PL B -3 0:26:48 0:32:37 0:59:25 ZŁOTY BUT Złoty Medal  
Inne psy      
51 Kukułka Kazimierz PL B - 5 0:15:32 0:16:40 0:32:12 ZŁOTY BUT Złoty Medal  
52 Gadziomski Bartek PL B - 5 0:17:36 0:18:40 0:36:16   Srebrny Medal  
53 Sadlik Nikodem PL B - 5 0:24:51 0:21:55 0:46:46   Brązowy Medal  
Syberian Husky      
70 Żychniewicz Dorota PL C - 1 0:29:03          
72 Wójcki Lubomir PL C - 1 0:19:42          
58 Surówka Mateusz PL C - 1 0:11:56 0:14:03 0:25:59 ZŁOTY BUT Złoty Medal  
57 Płaneta Witold PL C - 1 0:14:12 0:18:31 0:32:43   Srebrny Medal  
44 Gołąbek Maciej PL C - 1 0:17:14 0:19:20 0:36:34   Brązowy Medal  
60 Litvaj Maros SL C - 1 0:15:13 0:20:06 0:35:19      
69 Ludwik Adam PL C - 1 0:22:58 0:21:00 0:43:58      
15 Zając Tadeusz PL C - 1 0:19:43 0:21:18 0:41:01      
65 Ratymirski Andrzej PL C - 1 0:19:20 0:22:04 0:41:24      
62 Ramotowski Robert PL C - 1 0:25:44 0:22:04 0:47:48      
61 Czarkowska Katarzyna PL C - 1 0:21:39 0:24:23 0:46:02      
56 Marzec Henryk PL C - 1 0:21:35 0:24:32 0:46:07      
68 Rukat Dariusz PL C - 1 0:20:08 0:24:44 0:44:52      
64 Jarosiński Tomasz PL C - 1 0:21:03 0:24:45 0:45:48      
104 Prosńsiki Janek PL C - 1 0:21:08 0:24:48 0:45:56      
Grenlandhund      
86 Korzeniewski Paweł PL C - 2 0:23:19 0:25:53 0:49:12 ZŁOTY BUT Złoty Medal  
Alaskan Malamute      
90 Drtil Jiri CZ C - 3 0:18:46 0:22:10 0:40:56 ZŁOTY BUT Złoty Medal  
91 Hlavinka Pavel CZ C - 3 0:20:40 0:22:42 0:43:22   Srebrny Medal  
88 Vojvodikova Barbara CZ C - 3 0:21:44 0:23:22 0:45:06   Brązowy Medal  
89 Zahradka Jiri CZ C - 3 0:22:42 0:23:54 0:46:36      
94 Molisak Ryszard PL C - 3 0:23:15 0:23:58 0:47:13      
97 Tomaszewski Maciej PL C - 3 0:21:01 0:25:17 0:46:18      
98 Janiszewski Piotr PL C - 3 0:25:49 0:26:21 0:52:10      
95 Madej Adam PL C - 3 0:22:57 0:26:31 0:49:28      
93 Oleszczuk Sławek PL C - 3 0:24:15 0:30:09 0:54:24      
96 Kłosiewicz-Giera Konrad PL C - 3 0:33:16 0:37:58 1:11:14      
Samoyed      
100 Świątek Jacek PL C - 4 0:19:43 0:21:38 0:41:21 ZŁOTY BUT Złoty Medal  
102 Czernecka Stanisława PL C - 4 0:35:43 0:37:10 1:12:53   Srebrny Medal  
Inne psy      
78 Filo Daniel SL C - 5 0:13:40 0:15:14 0:28:54 ZŁOTY BUT Złoty Medal  
81 Diblik Zbynek CZ C - 5 0:14:49 0:16:03 0:30:52   Srebrny Medal  
82 Korzeniewski Michał PL C - 5 0:14:51 0:16:22 0:31:13   Brązowy Medal  
73 Musielak Paulina PL C - 5 0:16:12 0:17:37 0:33:49     Srebrna moneta pamiątkowa od Burmistrza Wadowic dla najszybszej zawodniczki
75 Wodziński Maciej PL C - 5 0:19:54 0:18:20 0:38:14     Roczna prenumerata Mojego Psa dla najmłodszego zwodnika
76 Kurpaska Zofia PL C - 5 0:16:13 0:19:11 0:35:24     Roczna prenumerata Mojego Psa i Puchar Kazimierza Kasiarza z Wysokiej dla najmłodszej zawodniczki.
55 Litvaj Milosz SL C - 5 0:18:54 0:19:29 0:38:23      
80 Rodo Anna PL C - 5 0:21:10 0:19:48 0:40:58      
77 Szymla Edward PL C - 5 0:18:48 0:19:50 0:38:38      
74 Pawlicki Robert PL C - 5 0:28:47 0:31:34 1:00:21      
Jeden pies      
9 Klanova Sarka CZ SD 0:18:59 0:21:21 0:40:20 ZŁOTY BUT Złoty Medal  
7 Jerzyk Jagna PL SD 0:21:16 0:22:41 0:43:57   Srebrny Medal  
1 Fopke Małgorzata PL SD 0:21:54 0:22:58 0:44:52   Brązowy Medal  
10 Krkoskova Sarka CZ SD 0:23:53 0:26:32 0:50:25      
6 Tuszkiewicz Anna PL SD 0:25:22 0:28:11 0:53:33      
8 Szulc Agnieszka PL SD 0:25:58 0:29:17 0:55:15      
3 Szczepaniak Aneta PL SD 0:31:01 0:29:47 1:00:48      
4 Jarecka Grażyna PL SD 0:27:25 0:30:44 0:58:09      
83 Milewska Karolina PL SD 0:31:56 0:32:32 1:04:28      
Jeden pies      
14 Płaneta Paweł PL SM 0:16:52 0:18:18 0:35:10 ZŁOTY BUT Złoty Medal  
29 Balaz Roman CZ SM 0:16:50 0:18:46 0:35:36   Srebrny Medal  
30 Grygar Frantisek CZ SM 0:17:13 0:19:37 0:36:50   Brązowy Medal  
18 Grzegorczyk Ireneusz PL SM 0:17:59 0:19:56 0:37:55      
21 Krkośka Jliji CZ SM 0:19:12 0:20:28 0:39:40      
27 Pawlik Michał PL SM 0:20:11 0:21:05 0:41:16      
31 Rucka Bronislaw CZ SM 0:19:43 0:21:43 0:41:26      
17 Trojanowski Zygmunt PL SM 0:18:58 0:21:45 0:40:43      
33 Tuszkiewicz Maciej PL SM 0:21:44 0:22:00 0:43:44      
16 Grempka Mariusz PL SM 0:20:42 0:22:54 0:43:36      
25 Topolski Krzysztof PL SM 0:21:22 0:22:58 0:44:20      
23 Stachnicki Andrzej PL SM 0:22:26 0:23:35 0:46:01      
34 Batoszuk Maian PL SM 0:22:58 0:24:07 0:47:05      
24 Stachnicki Dariusz PL SM 0:22:24 0:24:33 0:46:57      
20 Silkiewicz Dawid PL SM 0:26:27 0:26:24 0:52:51      
28 Jakubowski Jarosław PL SM 0:26:04 0:26:55 0:52:59      
22 Bończak Janusz PL SM 0:26:35 0:27:44 0:54:19      
32 Navratil Dan CZ SM 0:25:40 0:28:54 0:54:34      
19 Piasecki Bartłomiej PL SM 0:37:45 0:35:30 1:13:15      
Jeden pies      
38 Kasprzyk Kamil PL SM pul 0:22:49 0:25:09 0:47:58 ZŁOTY BUT Złoty Medal  
37 Łyżwa Justyn PL SM pul 0:26:04 0:25:58 0:52:02   Srebrny Medal  
Nie klasyfikowany      
40 Dąbrowa Marek PL bez kl. 0:26:58 0:35:20 1:02:18 Najmłodszy zawodnik z Chmielowic Dyplom Roczna prenumerata Mojego Psa dla najmliczniejszej grupy z Chmielowic.


WYNIKI WG. CZASÓW


Nr start Nazwisko Imię Narod. Klasa Czas łączny
58 Surówka Mateusz PL C - 1 0:25:59
39 Surówka Mateusz PL A - 1 0:26:32
78 Filo Daniel SL C - 5 0:28:54
71 Krkoska Stepan CZ B - 1 0:29:34
81 Diblik Zbynek CZ C - 5 0:30:52
82 Korzeniewski Michał PL C - 5 0:31:13
51 Kukułka Kazimierz PL B - 5 0:32:12
57 Płaneta Witold PL C - 1 0:32:43
43 Czułek Jarosław PL B - 1 0:33:43
73 Musielak Paulina PL C - 5 0:33:49
14 Płaneta Paweł PL SM 0:35:10
60 Litvaj Maros SL C - 1 0:35:19
76 Kurpaska Zofia PL C - 5 0:35:24
29 Balaz Roman CZ SM 0:35:36
52 Gadziomski Bartek PL B - 5 0:36:16
44 Gołąbek Maciej PL C - 1 0:36:34
30 Grygar Frantisek CZ SM 0:36:50
18 Grzegorczyk Ireneusz PL SM 0:37:55
75 Wodziński Maciej PL C - 5 0:38:14
55 Litvaj Milosz SL C - 5 0:38:23
77 Szymla Edward PL C - 5 0:38:38
21 Krkośka Jliji CZ SM 0:39:40
9 Klanova Sarka CZ SD 0:40:20
17 Trojanowski Zygmunt PL SM 0:40:43
90 Drtil Jiri CZ C - 3 0:40:56
80 Rodo Anna PL C - 5 0:40:58
15 Zając Tadeusz PL C - 1 0:41:01
27 Pawlik Michał PL SM 0:41:16
100 Świątek Jacek PL C - 4 0:41:21
65 Ratymirski Andrzej PL C - 1 0:41:24
31 Rucka Bronislaw CZ SM 0:41:26
46 Dudek Jan PL B - 1 0:41:31
41 Morsztyn Dariusz PL A - 3 0:43:01
91 Hlavinka Pavel CZ C - 3 0:43:22
16 Grempka Mariusz PL SM 0:43:36
33 Tuszkiewicz Maciej PL SM 0:43:44
7 Jerzyk Jagna PL SD 0:43:57
69 Ludwik Adam PL C - 1 0:43:58
25 Topolski Krzysztof PL SM 0:44:20
1 Fopke Małgorzata PL SD 0:44:52
68 Rukat Dariusz PL C - 1 0:44:52
88 Vojvodikova Barbara CZ C - 3 0:45:06
64 Jarosiński Tomasz PL C - 1 0:45:48
104 Prosiński Janek PL C - 1 0:45:56
23 Stachnicki Andrzej PL SM 0:46:01
61 Czarkowska Katarzyna PL C - 1 0:46:02
56 Marzec Henryk PL C - 1 0:46:07
97 Tomaszewski Maciej PL C - 3 0:46:18
89 Zahradka Jiri CZ C - 3 0:46:36
53 Sadlik Nikodem PL B - 5 0:46:46
24 Stachnicki Dariusz PL SM 0:46:57
34 Batoszuk Maian PL SM 0:47:05
94 Molisak Ryszard PL C - 3 0:47:13
49 Sołek Jolanta PL B - 2 0:47:42
62 Ramotowski Robert PL C - 1 0:47:48
38 Kasprzyk Kamil PL SM pul 0:47:58
86 Korzeniewski Paweł PL C - 2 0:49:12
95 Madej Adam PL C - 3 0:49:28
10 Krkoskova Sarka CZ SD 0:50:25
98 Janiszewski Piotr PL C - 3 0:52:10
45 Misztak Piotr PL A - 1 0:52:23
42 Czarkowski Piotr PL B - 1 0:52:35
20 Silkiewicz Dawid PL SM 0:52:51
28 Jakubowski Jarosław PL SM 0:52:59
6 Tuszkiewicz Anna PL SD 0:53:33
22 Bończak Janusz PL SM 0:54:19
93 Oleszczuk Sławek PL C - 3 0:54:24
32 Navratil Dan CZ SM 0:54:34
8 Szulc Agnieszka PL SD 0:55:15
4 Jarecka Grażyna PL SD 0:58:09
54 Tabak Andrzej PL B -3 0:59:25
74 Pawlicki Robert PL C - 5 1:00:21
3 Szczepaniak Aneta PL SD 1:00:48
83 Milewska Karolina PL SD 1:04:28
96 Kłosiewicz-Giera Konrad PL C - 3 1:11:14
102 Czernecka Stanisława PL C - 4 1:12:53
19 Piasecki Bartłomiej PL SM 1:13:15

WYNIKI DZIENNIKARZY

Nr start Nazwisko Imię Redakcja. Klasa

Nagrody

  Mordan Marek Dziennik Polski SM ZŁOTY BUT Złoty Medal
  Hejda Magdalena TVP Kraków SD   Srebrny Medal
  Graczyński Karol Mój Pies SM   Brązowy Medal


WYNIKI DZIECI

W opracowaniu

Nagrody dla zawodników i dzieci ufundowali:

ADAMPOL, AGENCJA REKLAMOWO - FILMOWA "RADOCKA ART", ALPINUS, BURMISTRZ WADOWIC, FOTO-MIX, MASPEX, PEDIGRE, PZU, ZW. KYNOLOG. ODDZ. w KATOWICACH, ZW. KYNOLOG. ODDZ. w KRAKOWIE.

Pani EWA FILIPIAK - Burmistrz Wadowic, uhonorowała Srebrną Monetą Pamiątkową ogranizatora wyścigu -  JERZEGO PROCHALA.  

Powrót na początek wyników


Powrót do strony głównej


Ostatnia aktualizacja 27-11-2000
Przez Gosia