WYNIKI

VI JESIENNYCH MIĘDZYNARODOWYCH WY|CIGÓW PSÓW ZAPRZĘGOWYCH
"O ZŁOTY BUT" 2001



KLASYFIKACJA OGÓLNA

Numer Start Nazwisko Imię Kraj Klub Klasa CZAS STARTU SOBOTA CZAS METY SOBOTA CZAS PRZEJAZDU SOBOTA CZAS STARTU NIEDZIELA CZAS METY NIEDZIELA CZAS PRZEJAZADU NIEDZIELA CZAS ŁĄCZNY UWAGI
                           
1 Fopke Małgorzata PL ALASKA  Opole SD 12:00:00 12:18:42 0:18:42 12:16:00 12:35:05 0:19:05 0:37:47 I miejsce
6 Jakubowska Joanna PL   SD 12:04:00 12:27:49 0:23:49 12:48:00 13:11:31 0:23:31 0:47:20  
2 Szczepaniak Aneta PL   SD 12:01:00 12:25:38 0:24:38 12:52:00 13:15:41 0:23:41 0:48:19  
8 Milewska Karolina PL   SD 12:06:00 12:30:22 0:24:22 12:50:00 13:17:39 0:27:39 0:52:01  
7 Patrzałek Beata PL   SD 12:05:00 12:31:23 0:26:23 12:58:00 13:24:13 0:26:13 0:52:36  
104 Lis Danuta PL Czukcz SD 12:08:00 12:38:00 0:30:00 13:02:00 13:33:15 0:31:15 1:01:15  
3 Jarecka Grażyna PL   SD 12:02:00 12:35:28 0:33:28 13:08:00 13:37:22 0:29:22 1:02:50  
4 Jarecka Agnieszka PL   SD 12:03:00 12:35:40 0:32:40 13:06:00 13:37:21 0:31:21 1:04:01  
9 Pisarska Ada PL   SD 12:07:00 12:38:10 0:31:10 13:04:00 13:38:40 0:34:40 1:05:50  
                           
16 Grzegorczyk Ireneusz PL   SM 12:13:00 12:28:25 0:15:25 11:22:00 11:36:49 0:14:49 0:30:14 I miejsce
33 Kasprzyk Kamil PL Durango Rimo SM 12:28:00 12:43:46 0:15:46 11:32:00 11:46:48 0:14:48 0:30:34  
24 Rucka Bronislaw CZ BKM SM 12:20:00 12:35:46 0:15:46 11:30:00 11:44:49 0:14:49 0:30:35  
23 Balaz Roman CZ Beskydsky K. SM 12:19:00 12:34:33 0:15:33 11:28:00 11:43:20 0:15:20 0:30:53  
18 KrkoPka Jliji CZ BKM Nowy Jicin SM 12:15:00 12:31:16 0:16:16 11:42:00 11:58:15 0:16:15 0:32:31  
31 Golba Andrzej PL   SM 12:26:00 12:42:00 0:16:00 11:38:00 11:55:07 0:17:07 0:33:07  
21 Pawlik Michał PL Relaks SM 12:17:00 12:35:10 0:18:10 12:06:00 12:23:05 0:17:05 0:35:15  
28 Jamroży Ryszard PL   SM 12:23:00 12:40:29 0:17:29 11:52:00 12:10:06 0:18:06 0:35:35  
15 Trojanowski Zygmunt PL   SM 12:12:00 12:28:47 0:16:47 11:48:00 12:07:41 0:19:41 0:36:28  
29 Jakubowski Stanisław Pl   SM 12:24:00 12:42:36 0:18:36 12:12:00 12:31:27 0:19:27 0:38:03  
32 Łyżwa Justyn PL Durango Rimo SM 12:27:00 12:45:29 0:18:29 12:10:00 12:29:59 0:19:59 0:38:28  
12 Zaj+/-c Tadeusz PL EXTREME SM 12:11:00 12:31:00 0:20:00 13:38:00 13:56:32 0:18:32 0:38:32  
27 Pawlicki Michał PL   SM 12:22:00 12:42:16 0:20:16 12:30:00 12:49:16 0:19:16 0:39:32  
22 Jakubowski Jarosław PL Czukcz SM 12:18:00 12:38:02 0:20:02 12:28:00 12:48:57 0:20:57 0:40:59  
17 Silkiewicz Dawid PL   SM 12:14:00 12:35:54 0:21:54 12:38:00 12:58:50 0:20:50 0:42:44  
20 Bończak Janusz PL   SM 12:16:00 12:38:48 0:22:48 12:44:00 13:07:29 0:23:29 0:46:17  
                           
38 Surówka Mateusz PL Durango-Rimo B - 1 12:50:00 13:01:16 0:11:16 13:30:00     bez czasu II
53 Czułek Jarosław PL   B - 1 13:14:00 13:42:44 0:28:44 13:00:00       bez czasu II
46 Dudek Jan PL   B - 1 13:00:00 13:23:38 0:23:38 12:46:00     bez czasu II
50 Krkoska Stepan CS BKM B - 1 13:08:00 13:21:11 0:13:11 11:06:00 11:17:55 0:11:55 0:25:06 I miejsce
48 Górowski Andrzej PL Nunataki B - 1 13:04:00 13:17:47 0:13:47 11:12:00 11:25:43 0:13:43 0:27:30  
49 Marzec Henryk PL   B - 1 13:06:00 13:21:17 0:15:17 11:20:00 11:35:33 0:15:33 0:30:50  
51 Borawski Ryszard PL   B - 1 13:10:00 13:25:08 0:15:08 11:18:00 11:33:46 0:15:46 0:30:54  
45 Goł+/-bek Maciej PL Alaska-Opole B -1 12:58:00 13:13:27 0:15:27 11:24:00 11:40:08 0:16:08 0:31:35  
47 Ramotowski Robert PL   B - 1 13:02:00 13:18:21 0:16:21 11:44:00 11:59:15 0:15:15 0:31:36  
52 Ludwik Adam PL Bialystok B - 1 13:12:00 13:27:51 0:15:51 11:34:00 11:50:53 0:16:53 0:32:44  
39 Mlekodaj Stanisław PL NUNATAKI A - 1 12:52:00 13:09:52 0:17:52 11:58:00 12:13:29 0:15:29 0:33:21  
42 Reguli Jakub SL Donly B - 1 13:18:00 13:35:44 0:17:44 11:56:00 12:11:56 0:15:56 0:33:40  
54 Baron Czesław PL   B - 1 13:16:00 13:42:02 0:26:02 12:56:00 13:21:56 0:25:56 0:51:58  
                           
56 Sołek Jolanta PL Durango-Rimo B - 2 13:24:00 13:42:10 0:18:10 12:04:00 12:23:07 0:19:07 0:37:17 I miejsce
55 Zahradka Jiri CZ BKM B - 2 13:22:00 13:41:57 0:19:57 12:22:00 12:41:36 0:19:36 0:39:33  
                           
59 Gadziomski Bartek PL Biały Kieł B - 5 13:35:00 13:48:26 0:13:26 11:10:00 11:23:58 0:13:58 0:27:24 I miejsce
60 Kukułka Kazimierz PL   B - 5 13:36:00 13:49:52 0:13:52 11:14:00 11:29:07 0:15:07 0:28:59  
                           
64 Surówka Mateusz PL Durango-Rimo C - 1 13:45:00 13:56:02 0:11:02 11:00:00 11:11:02 0:11:02 0:22:04 I miejsce
67 Litvaj Maros SL Donly-Donovaly C - 1 13:47:00 13:59:29 0:12:29 11:02:00 11:14:59 0:12:59 0:25:28  
68 Antonin Szkapa CS   C - 1 13:48:00 14:03:27 0:15:27 11:26:00 11:40:39 0:14:39 0:30:06  
71 Cuna Martin SL   C - 1 13:51:00 14:09:04 0:18:04 12:02:00 12:18:43 0:16:43 0:34:47  
74 Karnacki Mirosław PL   C - 1 13:54:00 14:12:03 0:18:03 12:00:00 12:18:20 0:18:20 0:36:23  
70 Jarosiński Tomasz PL Jukon Klub C - 1 13:50:00 14:08:16 0:18:16 12:08:00 12:27:11 0:19:11 0:37:27  
75 Czernecka Stanisława PL   C - 1 13:55:00 14:17:10 0:22:10 12:42:00 13:04:27 0:22:27 0:44:37  
65 Włodarczyk Mateusz PL   C - 1 13:46:00 14:08:00 0:22:00 12:40:00 13:08:26 0:28:26 0:50:26  
44 D+/-browa Marek PL   C - 1 13:56:00 14:21:57 0:25:57 13:40:00 14:17:16 0:37:16 1:03:13  
                           
76 Korzeniewski Michał PL Biały Kieł C - 2 14:05:00 14:25:01 0:20:01 12:26:00 12:48:13 0:22:13 0:42:14 I miejsce
                           
82 Boguszewski Arkadiusz PL   C - 3 14:11:00 14:30:29 0:19:29 12:18:00     bez czasu II
79 Hlavinka Pavel CZ Besk.Muschr.Club. C - 3 14:08:00 14:25:18 0:17:18 11:50:00 12:07:12 0:17:12 0:34:30 I miejsce
84 Tomaszewski Maciej PL Nunataki C - 3 14:13:00 14:30:37 0:17:37 11:54:00 12:11:05 0:17:05 0:34:42  
80 Drtil Jiri CZ Besk.Muschr.Club. C - 3 14:09:00 14:27:40 0:18:40 12:14:00 12:33:13 0:19:13 0:37:53  
86 Dudek Jan CZ BKM C - 3 14:15:00 14:36:16 0:21:16 12:36:00 12:56:21 0:20:21 0:41:37  
                           
89 |wi+/-tek Jacek PL Alaska Opole C - 4 14:18:00 14:38:37 0:20:37 12:32:00 12:50:32 0:18:32 0:39:09 I miejsce
91 MiPkowiec Ireneusz PL NUNATAKI C - 4 14:20:00 14:39:48 0:19:48 12:20:00 12:41:47 0:21:47 0:41:35  
90 Gandor Agnieszka PL   C - 4 14:19:00 14:55:35 0:36:35 13:10:00 13:49:46 0:39:46 1:16:21  
                           
97 Korzeniewski Michał PL   C - 5 14:41:00 14:52:18 0:11:18 13:34:00 13:46:28 0:12:28 0:23:46 I miejsce
99 Kurpaska Zofia PL Biały Kieł C - 5 14:34:00 14:47:11 0:13:11 11:08:00 11:19:57 0:11:57 0:25:08  
95 Płaneta Witold PL Ustronia C - 5 14:30:00 14:42:58 0:12:58 11:04:00 11:16:20 0:12:20 0:25:18  
77 Gadziomski   PL   C - 5 14:40:00 14:53:28 0:13:28 13:32:00 13:43:58 0:11:58 0:25:26  
63 Musielak Paulina PL Biały Kieł C - 5 14:39:00 14:52:53 0:13:53 11:16:00 11:28:53 0:12:53 0:26:46  
98 Wodziński Maciej PL Cze -ne - ka C - 5 14:33:00 14:48:51 0:15:51 11:36:00 11:51:30 0:15:30 0:31:21  
102 Sadlik Nikodem PL Ustronia C - 5 14:36:00 14:52:08 0:16:08 13:36:00 13:52:51 0:16:51 0:32:59  
96 Pawlicki Robert PL Czukcz C - 5 14:31:00 14:47:36 0:16:36 11:46:00 12:03:41 0:17:41 0:34:17  
100 Szewczyk Ireneusz PL   C - 5 14:35:00 14:56:07 0:21:07 12:34:00 12:53:36 0:19:36 0:40:43  

NAZWISKO Imię Kraj KLUB KLASA ZŁOTY BUT Nagroda od kogo
MEDAL
Fopke Małgorzata PL ALASKA  Opole SD Złoty But i Medal Złoty Rover Land
Jakubowska Joanna PL   SD Srebrny Medal Karma Royal-Canin
Szczepaniak Aneta PL   SD Brązowy Medal Van Pur
Grzegorczyk Ireneusz PL   SM Złoty But i Medal Złoty Rover Land
Kasprzyk Kamil PL Durango Rimo SM Srebrny Medal Karma Royal-Canin
Rucka Bronislaw CZ BKM SM Brązowy Medal Van Pur
Krkoska Stepan CS BKM B - 1 Złoty But i Medal Złoty CD od Karola Graczyńskiego
Górowski Andrzej PL Nunataki B - 1 Srebrny Medal Mój Pies (prenumerata)
Marzec Henryk PL   B - 1 Brązowy Medal Van Pur
Sołek Jolanta PL Durango-Rimo B - 2 Złoty But i Medal Złoty Rover Land
Zahradka Jiri CZ BKM B - 2 Srebrny Medal Karma Royal Canin
Gadziomski Bartek PL Biały Kieł B - 5 Złoty But i Medal Złoty Rover Land
Kukułka Kazimierz PL   B - 5 Srebrny Medal Karma Royal Canin
Surówka Mateusz PL Durango-Rimo C - 1 Złoty But i Medal Złoty Nagroda od Zw.Kyn. z Katowic
Litvaj Maros SL Donly-Donovaly C - 1 Srebrny Medal Karma Royal Canin
Antonin Szkapa CZ   C - 1 Brązowy Medal Van Pur
Korzeniewski Michał PL Biały Kieł C - 2 Złoty But i Medal Złoty FujiFilm
Hlavinka Pavel CZ Besk.Muschr. C - 3 Złoty But i Medal Złoty Nagroda od Zw.Kyn. z Katowic
Club.
Tomaszewski Maciej PL Nunataki C - 3 Srebrny Medal Karma Royal Canin
Drtil Jiri CZ Besk.Muschr. C - 3 Brązowy Medal Van Pur
Club.
Świątek Jacek PL Alaska Opole C - 4 Złoty But i Medal Złoty Rover Land
Miśkowiec Ireneusz PL NUNATAKI C - 4 Srebrny Medal Karma Royal Canin
Gandor Agnieszka PL   C - 4 Brązowy Medal Van Pur
Korzeniewski Michał PL   C - 5 Złoty But i Medal Złoty Nagroda od Royal Canin
Kurpaska Zofia PL Biały Kieł C - 5 Srebrny Medal Karma Royal Canin
Płaneta Witold PL Ustronia C - 5 Brązowy Medal Van Pur

Półroczna prenumerata „Mojego Psa”:

1.       Dla najmłodszej uczestniczki Wyścigu „O Złoty But” – ADA PISARSKA (klasa SD) z Warszawy

2.       Dla najstarszego polskiego uczestnika Wyścigu „O Złoty But” –  STANISŁAWA     CZERNECKA (klasa C-1) z Suchej Beskidzkiej.

3. Dla MARKA DĄBROWY (klasa C-1) z Domu Dziecka w Chmielowicach.

4. Dla zawodnika najdłużej zwiedzającego trasę Wyścigu „O Złoty But” – GANDOR AGNIESZKA  (klasa – C4)  z Katowic

5. Dla GÓROWSKIEGO ANDRZEJA – Klasa B – 1 z Rabki

 

Ponadto nagrodę specjalną ufundował  DAREK MORSZTYN z Osady Ekologicznej HROŚ , Ublik 5 , 12-250 Orzysz:

 

Skóra renifera

dla Klubu Psich Zaprzęgów CZUKCZ

oraz zwolnienie z opłat startowych wszystkich uczestników Wyścigu „O Złoty But”, którzy zgłoszą się na

 

5 WYŚCIGI PSÓW ZAPRZĘGOWYCH

„BIEGNĄCY WILK” (triathlon maszerski )

Augustów 2-3 luty 2002

 

Nagrodę specjalną dla najsympatyczniejszego zawodnika ufundował Browar

VAN PUR

otrzymał ją – Stanisław Mlekodaj (Klasa B-1)z Rabki

 

 

PUCHARY ufundowali:

 

 

1. Royal Canin   - dla najszybszego zaprzęgu – Surówka Mateusz

 

2. Royal Canin   - dla najmłodszego zawodnika – Ada Pisarska

 

3.   Związek Kynologiczny Oddział Katowice  - dla najszybszych samojedów –    Świątek Jacek

 

Związek Kynologiczny Oddział Katowice  - dla najszybszych grenlandów – Korzeniewski Michał

 

Związek Kynologiczny Oddział Kraków  - dla najszybszych syberian husky – Surówka Mateusz

 

Związek Kynologiczny Oddział Kraków  - dla najszybszych alaskan malamutów – Hlavinka Pavel

 

Powrót na początek wyników

Powrót do strony głównej


Ostatnia aktualizacja 2001-11-26
Przez Andrzej