WYNIKI

VII JESIENNYCH MIĘDZYNARODOWYCH WYŚCIGÓW PSÓW ZAPRZĘGOWYCH
"O ZŁOTY BUT" 2002


KLASYFIKACJA OGÓLNA

 

Miejsce w klasie Numer Start Nazwisko Imię Kraj Klub Klasa Czas przejazdu sobota Czas przejazdu niedziela Czas łączny po II etapach

Klasa SM

1 10 Welićka Aleś CS   SM 0:23:42 0:27:21 0:51:03
2 4 Rucka Bronislav CS BKM SM 0:25:53 0:29:15 0:55:08
3 1 Balaz Roman CS BKM SM 0:32:39 0:25:38 0:58:17
4 6 Musioł Dawid PL CMD SM 0:29:20 0:30:34 0:59:54
5 3 Bensari Remigiusz PL   SM 0:27:23 0:33:10 1:00:33
6 2 Trojanowski Zygmunt PL   SM 0:29:25 0:33:57 1:03:22
7 9 Jurzak Jarosław PL   SM 0:32:47 0:37:14 1:10:01
8 8 Gandor Tomasz PL   SM 0:31:33 0:39:49 1:11:22
9 11 Boguszewski Arkadiusz PL WATAHA SM 0:34:49 0:40:53 1:15:42
10 7 Gandor Michał PL   SM 0:51:48 0:45:28 1:37:16

Klasa P-M

1 30 GÓRCZAK MARIUSZ PL   P-M 0:36:08 0:40:48 1:16:56

Klasa SD

1 17 Gandor Agnieszka PL   SD 0:41:41 0:42:20 1:24:01
2 22 Jarecka Agnieszka PL   SD 0:42:48 0:53:38 1:36:26
3 21 Jarecka Grażyna PL   SD 0:44:49 0:51:45 1:36:34
4 19 Moczek Agnieszka PL   SD 1:25:55 0:56:28 2:22:23

Klasa VD

1 26 Kałat Jolanta PL Biały Kieł VD 0:22:41 0:31:52 0:54:33
2 25 Szafranek Marta PL Wataha VD 0:52:25 1:03:35 1:56:00

Klasa VM

1 44 Balaz Roman CS BKM VM 0:19:07 0:25:21 0:44:28
2 42 Krkoska Jili CS BKM VM 0:22:55 0:27:50 0:50:45
3 41 Sadlik Jan PL   VM 0:26:15 0:31:42 0:57:57
4 43 Liszka Grzegorz PL   VM 0:25:14 0:33:35 0:58:49
5 40 Hetnał Miłosław PL   VM 0:29:37 0:34:50 1:04:27
6 39 Kotwasiński Dominik PL WATAHA VM 0:30:07 0:36:52 1:06:59
8 35 Haja Krzysztof PL   VM 0:38:27 0:45:08 1:23:35
9 45 Zawadzki Jacek PL WATAHA VM 0:38:19 0:45:57 1:24:16

Klasa A-1

1 47 Ramotowski Robert PL Alpirod A - 1 1:11:47 0:34:13 1:46:00

Klasa C-1

1 50 Tuszkiewicz Maciej PL   C - 1 0:21:54 0:27:37 0:49:31

Klasa C-5

1 61 Kowalczyk Dariusz PL   C - 5 0:26:23 0:33:01 0:59:24
2 63 Sadlik Nikodem PL   C - 5 0:28:10 0:32:21 1:00:31

Klasa C-3

1 56 Głażewska Marzena PL WATAHA C - 3 0:36:01 0:44:44 1:20:45
2 55 Radłowski Tomasz PL CMD C - 3 0:44:48 0:55:12 1:40:00
Klasa B-4
1 64 Wiśniewski Henryk PL   B - 4 0:43:09 0:39:41 1:22:50
Klasa C-4
1 65 Czernecka Stanisława PL   C - 4 0:52:10 0:55:06 1:47:16

Opublikowano na podstawie dostarczonych wyników od organizatora

Powrót na stronę startową