WYNIKI

VIII JESIENNYCH MIĘDZYNARODOWYCH WYŚCIGÓW PSÓW ZAPRZĘGOWYCH
"O ZŁOTY BUT" 2003


KLASYFIKACJA OGÓLNA

 

Lp. NR STARTOWY NAZWISKO IMIĘ KRAJ KLASA START DZIEŃ  I META DZIEŃ I CZAS PRZEJAZDU DZIEŃ I START DZIEŃ II META DZIEŃ II CZAS PRZEJAZDU DZIEŃ II CZAS ŁĄCZNY PO II DNIACH  
                         
1 63 Pazur Miroslav SK B -5 12:00:00 12:12:25 0:12:25 11:01:00 11:12:06 0:11:06 0:23:31
2 64 Stefan Igor SK B - 5 12:02:00 12:14:57 0:12:57 11:04:00 11:16:06 0:12:06 0:25:03
3 62 Filo Daniel SK B - 5 12:01:00 12:14:41 0:13:41 11:07:00 11:21:14 0:14:14 0:27:55
                         
1 39 Gadziomski Bartek PL S - M 12:19:00 12:32:42 0:13:42 11:08:00 11:22:34 0:14:34 0:28:16
2 24 Balaz Roman CZ S - M 12:06:00 12:21:39 0:15:39 12:26:00 12:41:58 0:15:58 0:31:37
3 23 Sadlik Nikodem PL S - M 12:05:00 12:22:35 0:17:35 11:32:00 11:49:02 0:17:02 0:34:37
4 48 Binduga Mirosław PL S - M 12:26:00 12:44:08 0:18:08 11:35:00 11:52:55 0:17:55 0:36:03
5 45 Syryjczyk Bartłomiej PL S - M 12:24:00 12:42:36 0:18:36 11:38:00 11:55:37 0:17:37 0:36:13
6 29 Rucka Bronislav CZ S - M 12:11:00 12:29:38 0:18:38 11:39:00 11:57:12 0:18:12 0:36:50
7 46 Benesi Juri CZ S - M 12:27:00 12:45:51 0:18:51 11:50:00 12:08:01 0:18:01 0:36:52
8 41 Bednarczyk Rafał PL S - M 12:21:00 12:39:42 0:18:42 11:40:00 11:58:21 0:18:21 0:37:03
9 37 Witkowski Piotr PL S - M 12:17:00 12:35:58 0:18:58 11:52:00 12:10:21 0:18:21 0:37:19
10 40 Chłodny Marcin PL S - M 12:20:00 12:38:13 0:18:13 11:36:00 11:55:22 0:19:22 0:37:35
11 38 Witkowski Łukasz PL S - M 12:18:00 12:36:55 0:18:55 11:51:00 12:10:18 0:19:18 0:38:13
12 44 Pawlik Michał PL S - M 12:23:00 12:42:48 0:19:48 11:55:00 12:14:18 0:19:18 0:39:06
13 36 Ledziński Marcin PL S - M 12:16:00 12:36:02 0:20:02 11:56:00 12:17:09 0:21:09 0:41:11
14 8 Mirek Waldemar PL S - M 12:25:00 12:47:38 0:22:38 12:16:00 12:38:21 0:22:21 0:44:59
15 34 Budniczenko Maciej PL S - M 12:15:00 12:36:33 0:21:33 12:01:00 12:24:59 0:23:59 0:45:32
16 26 Piecko Mirosław PL S - M 12:08:00 12:31:56 0:23:56 12:17:00 12:38:53 0:21:53 0:45:49
17 25 Trojanowski Zygmunt PL S - M 13:51:00 14:12:54 0:21:54 12:52:00 13:16:36 0:24:36 0:46:30
18 27 Gandor Michał PL S - M 12:09:00 12:32:59 0:23:59 12:18:00 12:43:46 0:25:46 0:49:45
19 33 Twardowski Piotr PL S - M 12:14:00 12:40:54 0:26:54 12:38:00 13:14:48 0:36:48 1:03:42
                         
1 53 Łacek Jan PL V - M 12:41:00 12:55:04 0:14:04 11:09:00 11:20:11 0:11:11 0:25:15
2 56 Liszka Grzegorz PL V - M 12:42:00 12:55:25 0:13:25 11:05:00 11:18:23 0:13:23 0:26:48
3 49 Królikowski Janusz PL V - M 12:37:00 12:51:52 0:14:52 11:10:00 11:24:59 0:14:59 0:29:51
4 52 Hetnał Mirosław PL V - M 12:40:00 12:54:59 0:14:59 11:11:00 11:26:01 0:15:01 0:30:00
5 47 Góra Artur PL V - M 12:36:00 12:52:04 0:16:04 11:15:00 11:30:35 0:15:35 0:31:39
6 58 Topolski Krzysztof PL V - M 12:44:00 13:01:54 0:17:54 11:33:00 11:49:51 0:16:51 0:34:45
7 50 Nowak Tomasz PL V - M 12:38:00 12:55:54 0:17:54 11:34:00 11:53:22 0:19:22 0:37:16
8 121 Radłowski Tomasz PL V - M 12:45:00 13:05:52 0:20:52 11:58:00 12:18:33 0:20:33 0:41:25
9 51 Cybula Marek PL V - M 12:39:00 13:06:45 0:27:45 12:41:00 13:06:08 0:25:08 0:52:53
10 57 Nowak Marcin PL V - M 12:43:00 13:11:26 0:28:26 12:43:00 13:15:11 0:32:11 1:00:37
11 60 Balaz Roman CZ V - M 13:04:00 13:17:27 0:13:27 11:06:00 DNS DNS DNS
                         
1 19 Kałat Jolanta PL VD 12:50:00 13:02:08 0:12:08 11:00:00 11:12:03 0:12:03 0:24:11
2 16 Milewska Karolina PL VD 12:48:00 13:04:53 0:16:53 11:28:00 11:48:38 0:20:38 0:37:31
3 18 Jarecka Agnieszka PL VD 12:49:00 13:10:25 0:21:25 12:00:00 12:24:52 0:24:52 0:46:17
                         
1 4 Zaremba Ola PL SD 12:55:00 13:14:17 0:19:17 11:54:00 12:14:17 0:20:17 0:39:34
2 11 Pisarska Ada PL SD 13:00:00 13:22:23 0:22:23 12:15:00 12:38:22 0:23:22 0:45:45
3 1 Jarecka Grażyna PL SD 12:53:00 13:18:01 0:25:01 12:22:00 12:46:41 0:24:41 0:49:42
4 10 Waśniewska Milena PL SD 12:59:00 13:25:30 0:26:30 12:25:00 12:51:07 0:26:07 0:52:37
5 6 Gandor Agnieszka PL SD 12:56:00 13:22:14 0:26:14 12:24:00 12:51:35 0:27:35 0:53:49
6 14 Kocot Joanna PL SD 13:02:00 13:29:34 0:27:34 12:40:00 13:06:50 0:26:50 0:54:24
7 7 Gandor Anna PL SD 12:57:00 13:25:22 0:28:22 12:42:00 13:08:45 0:26:45 0:55:07
8 3 Stanio Barabara PL SD 12:54:00 13:30:55 0:36:55 12:46:00 13:20:08 0:34:08 1:11:03
9 12 Stefanek Iwona PL SD 13:01:00 13:43:23 0:42:23 12:47:00 13:27:57 0:40:57 1:23:20
                         
1 32 Gediga Dawid PL PULKA 12:13:00 12:34:08 0:21:08 11:59:00 12:20:41 0:21:41 0:42:49
2 30 Radłowski Roman PL PULKA 12:12:00 12:42:53 0:30:53 12:44:00 13:15:21 0:31:21 1:02:14
3 15 Szafranek Paweł PL PULKA 13:03:00 13:46:30 0:43:30 DNS DNS DNS DNS
                         
1 66 Ramotowski Robert PL B -1 13:15:00 13:30:20 0:15:20 11:13:00 11:27:21 0:14:21 0:29:41
2 71 Cuna Martin SK B -1 13:18:00 13:34:16 0:16:16 11:26:00 11:48:35 0:22:35 0:38:51
                         
1 72 Tuszkiewicz Maciej PL C - 1 13:27:00 13:39:56 0:12:56 11:03:00 11:16:11 0:13:11 0:26:07
2 70 Litvaj Marosz SK C - 1 13:26:00 13:38:47 0:12:47 11:02:00 11:15:27 0:13:27 0:26:14
3 75 Sobota Jacek PL C - 1 13:30:00 13:49:07 0:19:07 11:53:00 12:09:49 0:16:49 0:35:56
4 73 Serafin Dariusz PL C - 1 13:28:00 13:44:30 0:16:30 11:27:00 11:53:17 0:26:17 0:42:47
5 78 Ratymirski Andrzej PL C - 1 13:32:00 13:54:04 0:22:04 12:04:00 12:24:45 0:20:45 0:42:49
6 76 Dziurka Krzysztof PL C - 1 13:31:00 13:53:05 0:22:05 12:51:00 13:14:28 0:23:28 0:45:33
7 74 Bugaj Grzegorz PL C - 1 13:29:00 13:53:14 0:24:14 12:21:00 12:42:30 0:21:30 0:45:44
                         
1 84 Kamieński Bogumił PL C - 5 13:36:00 13:52:58 0:16:58 11:29:00 11:47:45 0:18:45 0:35:43
2 88 Sadlik Nikodem PL C -5 13:38:00 13:56:22 0:18:22 12:49:00 13:08:34 0:19:34 0:37:56
3 86 Grudnik Paweł PL C -5 13:37:00 14:02:44 0:25:44 12:23:00 12:51:29 0:28:29 0:54:13
                         
1 92 Pazur Miroslav SK C - 3 13:42:00 14:03:14 0:21:14 12:53:00 13:14:25 0:21:25 0:42:39
2 93 Łaptas Sylwester PL C - 3 13:41:00 14:05:09 0:24:09 12:19:00 12:42:33 0:23:33 0:47:42
                         
1 96 Pasierb Anna PL D - 1 13:49:00 14:07:14 0:18:14 11:37:00 11:55:31 0:18:31 0:36:45
2 98 Haja Krzysztof PL D - 1 13:50:00 14:11:40 0:21:40 12:02:00 12:26:38 0:24:38 0:46:18
                         
1 61 Rolewska Aleksandra PL D - 2 13:21:00 13:38:03 0:17:03 11:30:00 11:47:30 0:17:30 0:34:33
2 100 Pyrzyk Joanna PL D - 2 13:53:00 14:19:47 0:26:47 12:28:00 12:50:09 0:22:09 0:48:56
                         
1 181 Adamczyk Renata PL D - 3 13:59:00 14:19:19 0:20:19 11:57:00 12:17:49 0:20:49 0:41:08
2 141 Dziurka Daniel PL D - 3 14:00:00 14:24:13 0:24:13 12:20:00 12:44:07 0:24:07 0:48:20
3 161 Butwicki Robert PL D - 3 13:58:00 14:25:18 0:27:18 12:39:00 13:06:17 0:27:17 0:54:35
4 112 Kajewska Aleksandra PL D - 3 13:56:00 14:28:02 0:32:02 12:45:00 13:16:15 0:31:15 1:03:17
                         
1 35 Ledziński Łukasz   D - 5 14:03:00 14:19:13 0:16:13 11:25:00 11:42:19 0:17:19 0:33:32
2 97 Ledziński Kamil   D - 5 14:02:00 14:19:09 0:17:09 11:31:00 11:47:34 0:16:34 0:33:43
1 56 Liszka Grzegorz PL S - M 14:06:00 14:21:04 0:15:04 12:37:00 12:54:28 0:17:28 0:32:32
2 13 Czernecka Stanisława PL D -1 DNS DNS DNS 12:50:00 13:14:51 0:24:51 0:24:51

Opublikowano na podstawie dostarczonych wyników od organizatora

Powrót na stronę startową