WYNIKI

JUBILEUSZOWYCH

X JESIENNYCH MIĘDZYNARODOWYCH WYŚCIGÓW PSÓW ZAPRZĘGOWYCH
"O ZŁOTY BUT" 2005

Lista zgłoszonych zawodników do wyścigów "O Złoty But 2005"

LISTA STARTOWA "ZŁOTY BUT  2005" 
Numer Start Nazwisko Imię Kraj Klub Klasa DZIEŃ PIERWSZY
            Czas startu
1 Zabielski Michał pl cze-mi VELLO m 12:00
3 Hentał Mirosław pl Wataha VELLO m 12:02
6 Szmidt Sebastian pl Travois VELLO m 12:04
8 Brol Dawid pl Travois VELLO m 12:06
9 Morawiec  Artur pl   VELLO m 12:08
10 Hachoł Grzegorz pl   VELLO m 12:10
11 Botor Piotr pl   VELLO m 12:12
13 Szweda Michał pl   VELLO m 12:14
14 Labus Marek pl   VELLO m 12:16
15 Łacek Jan pl   VELLO m 12:18
16         VELLO m 12:20
19         VELLO m 12:22
20         VELLO m 12:24
             
23 Kałat  Jolanta pl Biały Kieł VELLO d 12:26
24 Skoczyńska Julita pl   VELLO d 12:28
25 Jarecka Agnieszka pl Extreme VELLO d 12:30
26 Piecko Martyna pl Travois VELLO d 12:32
27 Morawiec Agnieszka pl   VELLO d 12:34
29         VELLO d 12:36
30         VELLO d 12:38
32         VELLO d 12:40
             
33 Rucka Bronislav cz   SM 12:41
34 Łagowski Grzegorz pl Nome SM 12:42
35 Malinowski Grzegorz pl Nome SM 12:43
36 Radecki  Krzysztof pl Nome SM 12:44
37 Sadlik Jan pl Biały Wilk SM 12:45
38 Niemirowski   Sławomir pl Biały Wilk SM 12:46
39 Klimaszka Przemysław pl   SM 12:47
41 Bieryt Andrzej pl Cze-Mmi SM 12:48
42 Gandor Michał pl   SM 12:49
45 Gandor Krzysztof pl   SM 12:50
46 Szlagor Tomasz pl Sokół SM 12:51
47 Mroczkowski Mateusz pl   SM 12:52
48 Fit Maciej pl Nunataki SM 12:53
49 Górowski Grzegorz pl Nunataki SM 12:54
50 Fodczuk Dariusz pl   SM 12:55
51 Fodczuk Marcel pl   SM 12:56
52 Marszałek  Adam   Watacha SM 12:57
53         SM 12:58
54         SM 12:59
             
55 Smotkova Zuzanna cz   SD 13:00
56 Ruckova  Marie cz   SD 13:01
57 Kałat  Jolanta pl Biały Kieł SD 13:02
58 Bawelska Aneta pl Nome SD 13:03
60 Rzeszótko  Marzena pl Sokół SD 13:04
61 Malinowska Monika pl Nome SD 13:05
62 Jarecka Grażyna pl Extreme SD 13:06
63 Palarz Patrycja pl Cze-Mi SD 13:07
64 Kret Krystyna pl Ruch dla Zdr SD 13:08
65 Gandor Anna pl   SD 13:09
66 Bieniek Aleksandra pl   SD 13:10
67 Piwowar Klaudia pl Sokół SD 13:11
69 Drąg Alina pl Sfora SD 13:12
70         SD 13:13
71         SD 13:14
             
72 Piecko Mirosław pl Travois Pulka M 13:15
73 Stapiński Piotr pl   Pulka M 13:16
74         Pulka M 13:17
             
75 Ramotowski Robert pl   B - 1 13:18
             
             
76 Kamieński Bogumił pl Sfora C - 5 13:25
77 Dziurka Daniel pl Husky Fan C - 5 13:27
78         C - 5 13:29
80         C - 5 13:31
             
82 Wieczorek Artur pl Travois C - 1 13:33
83 Reszka Damian pl Cze-Mi C - 1 13:35
84 Bugaj Grzegorz pl Travois C - 1 13:37
86         C - 1 13:39
87         C - 1 13:41
             
89 Pasierb Anna pl Amarok D - 1 13:43
90 Cybula Marek pl Travois D - 1 13:45
91 Nowak Tomasz pl Cze-Mi D - 1 13:47
92 Sztukiewicz Grzegorz pl   D - 1 13:49
93         D - 1 13:51
95         D - 1 13:53
             
96 Dziurka Krzysztof pl Husky Fan C - 3 13:55
97 Szmer Marian pl Polarex C - 3 13:57
98         C - 3 13:59
99         C - 3 14:01
103         C - 3 14:03
        pl    
100 Morsztyn Dariusz     OPEN 14:05

Drugi dzień zawodów został odwołany ze względu na śliską i niebezpieczną trasę. Więcej na ten temat napiszę później (Jerzy Prochal)

 WYNIKI WYŚCIGÓW "ZŁOTY BUT  2005" 

L.p Numer Start Nazwisko Imię Kraj Klub Klasa DZIEŃ PIERWSZY 19 listopada 2005 DZIEŃ DRUGI 20 listopada 2005 SUMA  
              Czas startu Czas mety Czas przejazdu Czas startu Czas mety Czas przejazdu Dwa dni UWAGI
11 93 Tuszkiewicz Maciej  pl   VELLO m 14:27 14:42:44 0:15:44 11:00        
2 3 Hetnał Mirosław pl Wataha VELLO m 12:02 12:24:16 0:22:16 11:02        
3 6 Szmidt Sebastian pl Travois VELLO m 12:04 12:28:23 0:24:23 11:04        
5 9 Morawiec  Artur pl   VELLO m 12:08 12:32:30 0:24:30 11:06        
1 1 Zabielski Michał pl cze-mi VELLO m 12:00 12:26:03 0:26:03 11:08        
                             
1 23 Kałat  Jolanta pl Biały Kieł VELLO d 12:26 12:44:12 0:18:12 11:12        
3 25 Jarecka Agnieszka pl Extreme VELLO d 12:30 12:51:36 0:21:36 11:14        
5 27 Morawiec Agnieszka pl   VELLO d 12:34 12:55:49 0:21:49 11:16        
2 24 Skoczyńska Julita pl   VELLO d 12:28 12:51:39 0:23:39 11:18        
4 26 Piecko Martyna pl Travois VELLO d 12:32 12:55:47 0:23:47 11:20        
                             
1 33 Rucka Bronislav cz   SM 12:41 13:02:29 0:21:29 11:22        
4 36 Radecki  Krzysztof pl Nome SM 12:44 13:07:31 0:23:31 11:24        
  52 Marszałek  Adam  pl Watacha SM 12:57 13:22:30 0:25:30 11:26        
11 46 Szlagor Tomasz pl Sokół SM 12:51 13:18:03 0:27:03 11:28        
15 50 Fodczuk Dariusz pl   SM 12:55 13:23:13 0:28:13 11:30        
5 37 Sadlik Jan pl Biały Wilk SM 12:45 13:13:30 0:28:30 11:32        
7 56 Klimaszka Przemysław pl   SM 12:47 13:22:19 0:35:19 11:34        
6 38 Niemirowski   Sławomir pl Biały Wilk SM 12:46 13:21:41 0:35:41 11:36        
                             
3 57 Kałat  Jolanta pl Biały Kieł SD 13:02 13:24:54 0:22:54 11:38        
1 55 Smotkova Zuzanna cz   SD 13:00 13:24:36 0:24:36 11:40        
5 60 Rzeszótko  Marzena pl Sokół SD 13:04 13:30:58 0:26:58 11:42        
8 63 Palarz Patrycja pl Cze-Mi SD 13:07 13:38:34 0:31:34 11:44        
12 67 Piwowar Klaudia pl Sokół SD 13:11 13:43:33 0:32:33 11:46        
7 62 Jarecka Grażyna pl Extreme SD 13:06 13:38:42 0:32:42 11:48        
9 64 Kret Krystyna pl Ruch dla Zdr SD 13:08 13:41:30 0:33:30 11:50        
4 58 Bawelska Aneta pl Nome SD 13:03 13:40:45 0:37:45 11:52        
11 66 Bieniek Aleksandra pl   SD 13:10 13:57:52 0:47:52 11:54        
                             
2 73 Stapiński Piotr pl   Pulka M 13:16 13:51:31 0:35:31 12:00        
1 72 Piecko Mirosław pl Travois Pulka M 13:15 13:51:32 0:36:32 12:02        
                             
1 75 Ramotowski Robert pl   B - 1 13:18 13:39:41 0:21:41 12:07        
                             
1 76 Kamieński Bogumił pl Sfora C - 5 13:25 13:41:48 0:16:48 12:11        
2 77 Dziurka Daniel pl Husky Fan C - 5 13:27 13:47:42 0:20:42 12:13        
                             
1 82 Wieczorek Artur pl Travois C - 1 13:33 13:54:53 0:21:53 12:15        
                             
1 89 Pasierb Anna pl Amarok D - 1 13:43 14:04:51 0:21:51 12:17        
  92 Sztukiewicz Grzegorz pl   D - 1 13:49 14:12:56 0:23:56 12:19        
3 91 Nowak Tomasz pl Cze-Mi D - 1 13:47 14:11:41 0:24:41 12:21        
2 90 Cybula Marek pl Travois D - 1 13:45 14:12:46 0:27:46 12:23        
                             
1 96 Dziurka Krzysztof pl Husky Fan C - 3 13:55 14:20:18 0:25:18 12:25        
2 97 Szmer Marian pl Polarex C - 3 13:57 14:27:47 0:30:47 12:27        
                             
1 100 Morsztyn Dariusz pl   OPEN 14:12 14:36:50 0:24:50 12:30        

Wyniki opublikowano na podstawie danych otrzymanych od organizatorów

Powrót na stronę startową