WYNIKI

XI  MIĘDZYNARODOWYCH WYŚCIGÓW PSÓW ZAPRZĘGOWYCH
"O ZŁOTY BUT" 2007

WYNIKI "ZŁOTY BUT  2007"
Miejsce Numer Start Nazwisko Imię Klasa DZIEŃ PIERWSZY 17 lutego 2007 DZIEŃ DRUGI 18 lutego 2007 Całkowity czas przejazdu
I 1 Liszka Grzegorz VELLO m 12:00 12:13:59 0:13:59 11:00 11:14:34 0:14:34 0:28:33
II 3 Hetnal Mirosław VELLO m 12:02 12:20:53 0:18:53 11:02 11:20:37 0:18:37 0:37:30
III 37 Różycki Witold VELLO m 12:06 12:25:45 0:19:45 11:04 11:22:17 0:18:17 0:38:02
IV 6 Korczyński Robert VELLO m 12:04 12:24:23 0:20:23 11:06 11:26:34 0:20:34 0:40:57
                       
I 9 Jarecka Agnieszka VELLO d 12:16 12:28:01 0:12:01 11:16 11:28:59 0:12:59 0:25:00
II 10 Novroth Justyna VELLO d 12:18 12:42:12 0:24:12 11:18 11:40:59 0:22:59 0:47:11
                       
I 13 Binduga Miron SM 12:26 12:41:48 0:15:48 11:24 11:40:50 0:16:50 0:32:38
II 42 Szlagor Tomasz SM 12:40 12:56:33 0:16:33 11:26 11:42:37 0:16:37 0:33:10
III 45 Piznal Kamil SM 12:30 12:48:26 0:18:26 11:30 11:48:40 0:18:40 0:37:06
IV 20 Rucka Bronislav SM 12:24 12:42:41 0:18:41 11:32 11:52:07 0:20:07 0:38:48
V 16 Żerebiec  Jacek SM 12:32 12:52:05 0:20:05 11:34 11:55:20 0:21:20 0:41:25
VI 44 Włosik Radosław SM 12:22 12:42:31 0:20:31 11:22 11:43:17 0:21:17 0:41:48
VII 41 Kamiński Robert SM 12:38 13:00:17 0:22:17 11:38 12:00:55 0:22:55 0:45:12
VIII 19 Liszka Grzegorz SM 12:34 12:54:24 0:20:24 11:36 12:02:10 0:26:10 0:46:34
IX 39 Bieniek Marian SM 12:36 13:03:51 0:27:51 11:40 12:06:58 0:26:58 0:54:49
                       
I 46 Kałat Jolanta SD 12:42 12:59:37 0:17:37 11:42 12:02:06 0:20:06 0:37:43
II 8 Hetnał Anna SD 12:50 13:18:32 0:28:32 11:44 12:10:29 0:26:29 0:55:01
III 74 Palarz Patrycja SD 10:58 11:24:33 0:26:33 12:58 13:31:20 0:33:20 0:59:53
IV 21 Bieniek Aleksandra SD 12:44 13:21:02 0:37:02 11:50 12:29:52 0:39:52 1:16:54
                       
I 27 Wysocki Henryk C - 1 13:16 13:32:45 0:16:45 12:16 12:33:42 0:17:42 0:34:27
                       
I 30 Kałat  Jolanta C-5 13:36 13:51:12 0:15:12 12:24 12:40:08 0:16:08 0:31:20
II 29 Jochemczyk Szymon C-5 13:24 13:46:06 0:22:06 12:36 12:59:39 0:23:39 0:45:45
                       
I 20 Rucka Bronisław D - 1 13:48 14:07:22 0:19:22 12:42 13:03:25 0:21:25 0:40:47
II 34 Nowak Tomasz D - 1 13:42 14:04:54 0:22:54 12:48 13:10:41 0:22:41 0:45:35
                       
I 47 Czarnecka Stanisława D - 4 13:50 14:20:08 0:30:08 12:50 13:23:44 0:33:44 1:03:52

 

Wyniki opublikowano na podstawie danych otrzymanych od organizatorów

Powrót na stronę startową