WYNIKI

XII  MIĘDZYNARODOWYCH WYŚCIGÓW PSÓW ZAPRZĘGOWYCH
"O ZŁOTY BUT" 2008

 

WYNIKI ZŁOTY BUT 2008
Lista startowa 2008 Dzien pierwszy  - 23 luty 2008 Dzien drugi  - 24 luty 2008 Wynik
   
L.p Numer Star. Nazwisko Imię klasa Czas startu Czas mety Czas przejazdu Czas startu Czas mety Czas przejazdu Czas łączny
  70 Tuszkiewicz Maciej VELLO m 12:14:00 12:25:55 0:11:55 11:04:00      
1 21 Trąbka Jarosław VELLO m 12:11:00 12:21:34 0:10:34 11:00:00 11:10:58 0:10:58 0:21:32
2 8 Liszka Grzegorz VELLO m 12:08:00 12:21:45 0:13:45 11:06:00 11:21:32 0:15:32 0:29:17
3 13 Różycki Witold VELLO m 12:10:00 12:27:03 0:17:03 11:20:00 11:36:33 0:16:33 0:33:36
4 6 Nowak Tomasz VELLO m 12:07:00 12:24:00 0:17:00 11:18:00 11:37:15 0:19:15 0:36:15
5 23 Świątek Tomasz VELLO m 12:12:00 12:38:36 0:26:36 12:02:00 12:27:39 0:25:39 0:52:15
6 24 Każmierczak Przemysław VELLO m 12:13:00 12:38:45 0:25:45 11:58:00 12:26:33 0:28:33 0:54:18
7 9 Klimaszka Przemyslaw VELLO m 12:09:00 12:34:44 0:25:44 11:56:00 12:26:05 0:30:05 0:55:49
                       
1 1 Kałat  Jolanta VELLO d 12:00:00 12:13:54 0:13:54 11:27:00 11:44:12 0:17:12 0:31:06
2 3 Jarecka Agnieszka VELLO d 12:01:00 12:21:37 0:20:37 11:38:00 12:01:03 0:23:03 0:43:40
                       
1 33 Szlagor Tomasz SM 12:22:00 12:38:14 0:16:14 11:14:00 11:31:35 0:17:35 0:33:49
2 35 Włosik Radoslaw SM 12:24:00 12:40:49 0:16:49 11:16:00 11:34:31 0:18:31 0:35:20
3 65 Rakowski Łukasz SM 12:26:00 12:47:57 0:21:57 11:42:00 11:57:36 0:15:36 0:37:33
4 32 Kostrzewa Mariusz SM 12:21:00 12:40:23 0:19:23 11:32:00 11:52:29 0:20:29 0:39:52
5 27 Wojciechowski Paweł SM 12:19:00 12:38:34 0:19:34 11:34:00 11:55:12 0:21:12 0:40:46
6 28 Kamiński Robert SM 12:25:00 12:46:14 0:21:14 11:40:00 11:59:52 0:19:52 0:41:06
7 26 Bieniek Marian SM 12:18:00 12:46:31 0:28:31 12:06:00 12:38:13 0:32:13 1:00:44
8 72 Koj Adam SM 12:27:00 12:59:45 0:32:45 12:15:00 12:53:57 0:38:57 1:11:42
                       
1 1 Palarz Patrycja SD 12:34:00 13:01:33 0:27:33 12:04:00      
2 45 Oblas Magdalena SD 12:36:00 13:01:31 0:25:31 11:54:00 12:20:05 0:26:05 0:51:36
3 44 Różycka Maja SD 12:35:00 13:01:32 0:26:32 12:00:00 12:26:39 0:26:39 0:53:11
4 41 Kubiczek Joanna SD 12:33:00 12:58:06 0:25:06 11:52:00 12:24:50 0:32:50 0:57:56
                       
1 68 Dziurka Krzysztof D -3 13:50:00 14:21:56 0:31:56 12:13:00 12:48:33 0:35:33 1:07:29
                       
1 63 Kałat  Jolanta D - 5 13:47:00 13:58:23 0:11:23 11:02:00 11:15:12 0:13:12 0:24:35
2 58 Chotowicki Bartłomiej D - 5 13:37:00 13:53:07 0:16:07 11:12:00 11:28:29 0:16:29 0:32:36
3 57 Radecki Krzysztof D - 5 13:34:00 13:51:19 0:17:19 11:22:00 11:44:25 0:22:25 0:39:44
4 61 Słowik Jakub D - 5 13:43:00 14:02:14 0:19:14 11:30:00 11:54:09 0:24:09 0:43:23
5 71 Hachoł Grzegorz D - 5 13:48:00 14:11:30 0:23:30 11:46:00 12:09:07 0:23:07 0:46:37
6 60 Bieniek Aleksandra D - 5 13:40:00 14:09:05 0:29:05 12:10:00 12:35:03 0:25:03 0:54:08
7 62 Rakowski Łukasz D - 5 14:01:00 14:29:49 0:28:49 12:08:00 12:33:51 0:25:51 0:54:40
                       
1 55 Kubiczek Alicja D - 1 13:25:00 13:45:02 0:20:02 11:36:00 11:57:51 0:21:51 0:41:53
2 54 Sztukiewicz Grzegorz D - 1 13:22:00 13:45:02 0:23:02 12:18:00      
                       
1 50 Kałat  Jolanta C - 5 12:55:00 13:11:05 0:16:05 11:57:00 12:14:03 0:17:03 0:33:08
2 64 Subiel Piotr C - 5 13:54:00 14:18:13 0:24:13 12:16:00 12:28:36 0:12:36 0:36:49
3 49 Dziurka Krzysztof C - 5 12:52:00 13:10:17 0:18:17 11:26:00 11:44:45 0:18:45 0:37:02
4 51 Jochemczyk Szymon C - 5 12:58:00 13:17:12 0:19:12 11:28:00 11:53:41 0:25:41 0:44:53
                       
1 47 Ramotowski Robert B - 1 12:45:00 13:03:11 0:18:11 11:24:00 11:44:08 0:20:08 0:38:19
2 46 Reszka  Damian B - 1 12:42:00 13:06:46 0:24:46 11:50:00 12:14:24 0:24:24 0:49:10

Wyniki opublikowano na podstawie danych otrzymanych od organizatorów

Powrót na stronę startową