WYNIKI

XIII  MIĘDZYNARODOWYCH WYŚCIGÓW PSÓW ZAPRZĘGOWYCH
"O ZŁOTY BUT" 2009

Wyniki Złoty But 2009

Kol. Nr st. Nazwisko i Imię Klub Czas I Start II Meta II Czas II Czas I + II
    SJK Klasa 1          
1 91 Kałat Jolanta Sokól 00:17:54 11:00 11:16:38,0 0:16:38,0 00:34:32
              0:00:00,0  
    SJM Klasa 2         00:00:00
1 52 Tuszkiewicz Maciej   00:20:41 11:02 11:20:19,0 0:18:19,0 00:39:00
2 90 Chudio Marek Nome 00:50:18 11:03 11:43:09,0 0:40:09,0 01:30:27
                 
    A Klasa 3 00:00:00     0:00:00,0 00:00:00
1 1 Ramotowski Robert Sfora 00:28:43 11:08 11:33:41,0 0:25:41,0 00:54:24
        00:00:00     0:00:00,0 00:00:00
    B 0 Klasa 4 00:00:00     0:00:00,0 00:00:00
1 3 Reszka Damian Cze-Mi 00:20:30 11:10 11:28:07,0 0:18:07,0 00:38:37
2 8 Kruczoń Jacek Nome 00:25:47 11:12 11:33:35,0 0:21:35,0 00:47:22
3 6 Szlachetko Maciej Amberdog 00:25:40 11:11 11:32:45,0 0:21:45,0 00:47:25
                 
    B1 Klasa 5 00:00:00     0:00:00,0 00:00:00
                 
    C 0 Klasa 6 00:00:00     0:00:00,0 00:00:00
1 9 Subiel Piotr Sfora 00:17:20 11:18 11:32:50,0 0:14:50,0 00:32:10
2 13 Radecki Krzysztof Nome 00:22:11 11:19 11:37:21,0 0:18:21,0 00:40:32
3 36 Włosik Radosław   00:22:02 11:22 11:41:42,0 0:19:42,0 00:41:44
4 14 AdamczakGrzegorz Travois 00:24:20 11:20 11:40:08,0 0:20:08,0 00:44:28
5 15 Nowroth Justyna   00:27:15 11:21 11:40:30,0 0:19:30,0 00:46:45
                 
    C 1 Klasa 7 00:00:00     0:00:00,0 00:00:00
1 23 Paczyński Łukasz Sfora 00:17:22 11:28 11:40:31,0 0:12:31,0 00:29:53
2 27 Sztukiewicz Grzegorz   00:23:56 11:29 11:50:21,0 0:21:21,0 00:45:17
3 24 Kubiczek Alicja Travois 00:26:52 11:30 11:51:25,0 0:21:25,0 00:48:17
4 26 Gołąbek Maciej   00:28:49 11:31 11:59:23,0 0:28:23,0 00:57:12
                 
    C 2 Klasa 8 00:00:00     0:00:00,0 00:00:00
1 30 Rolewska Aika Amberdog 00:19:28 11:36 11:54:38,0 0:18:38,0 00:38:06
2 32 Szlachetko Maciej   00:25:17 11:58 12:20:56,0 0:22:56,0 00:48:13
                 
    D 0 Klasa 9 00:00:00     0:00:00,0 00:00:00
1 33 Szlagor Tomasz  Sokół 00:18:36 11:01 11:16:37,0 0:15:37,0 00:34:13
2 34 Hachoł Grzegorz   00:21:00 11:45 12:02:46,0 0:17:46,0 00:38:46
3 35 Imiołczyk Wioletta Travois 00:32:47 11:46 12:14:23,0 0:28:23,0 01:01:10
4 39 Włosik Michał   00:32:48 12:36 13:07:00,0 0:31:00,0 01:03:48
5 41 Mac Wojciech Nome 00:40:49 11:47 12:15:39,0 0:28:39,0 01:09:28
6 44 Bieniek Aleksandra Travois 00:42:13 11:59 12:34:02,0 0:35:02,0 01:17:15
7 37 Faber Grzegorz Travois 00:47:33 11:49 12:29:48,0 0:40:48,0 01:28:21
                 
    D 1 Klasa 10 00:00:00     0:00:00,0 00:00:00
1 49 Ptaś Łukasz   00:24:45 11:51 12:11:29,0 0:20:29,0 00:45:14
2 43 Naglik Mateusz   00:29:19 11:52 12:14:03,0 0:22:03,0 00:51:22
3 50 Kubiczek Alicja Travois 00:29:42 12:13 12:39:43,0 0:26:43,0 00:56:25
                 
    Pulka K Klasa 11 00:00:00     0:00:00,0 00:00:00
1 51 Kałat Jolanta   00:23:47 12:00 12:21:08,0 0:21:08,0 00:44:55
        00:00:00     0:00:00,0 00:00:00
    BJM Klasa 12 00:00:00     0:00:00,0 00:00:00
1 53 Liszka Grzegorz Grey 00:30:20 12:01 12:27:44,0 0:26:44,0 00:57:04
2 57 Marczak Michał Nome 00:31:44 12:02 12:27:53,0 0:25:53,0 00:57:37
3 56 Rosłoń Jakub   00:33:42 12:04 12:28:54,0 0:24:54,0 00:58:36
4 58 Rózycki Witold   00:33:01 12:03 12:28:54,0 0:25:54,0 00:58:55
5 62 Bieniek Marian Travios 00:42:34 12:05 12:38:21,0 0:33:21,0 01:15:55
6 54 Świątek Tomasz Wataha 00:43:03 12:39 13:12:07,0 0:33:07,0 01:16:10
7 60 Koj Adam   00:53:08 12:07 12:55:42,0 0:48:42,0 01:41:50
                 
    BJK Klasa 13 00:00:00     0:00:00,0 00:00:00
1 64 Pieron Aleksandra Travois 00:31:01 12:08 12:37:37,0 0:29:37,0 01:00:38
2 65 Kamińska Oliwia Travois 00:35:11 11:38 12:16:52,0 0:38:52,0 01:14:03
3 63 Garyga Monika   00:42:19 12:10 12:45:40,0 0:35:40,0 01:17:59
4 67 Świtała Małgorzata Śnieżna Psy 00:46:43 12:11 12:52:51,0 0:41:51,0 01:28:34
                 
    CCM Klasa 14 00:00:00     0:00:00,0 00:00:00
1 75 Imiołczyk Nikolas Travois 00:20:52 12:20 12:38:03,0 0:18:03,0 00:38:55
2 46 Rakowski Łukasz   00:21:27 12:21 12:40:20,0 0:19:20,0 00:40:47
3 68 Gawor Dominik   00:23:23 12:22 12:40:44,0 0:18:44,0 00:42:07
4 21 Piecko Mirosław   00:32:10 12:23 12:52:12,0 0:29:12,0 01:01:22
5 76 Próchniewicz Krzysztof   00:34:06 12:24 12:52:49,0 0:28:49,0 01:02:55
6 73 Klimaszka Przemek   00:36:45 12:25 12:52:28,0 0:27:28,0 01:04:13
7 92 Pawlik Michał   00:37:14 12:26 12:56:30,0 0:30:30,0 01:07:44
8 71 Imiołczyk Krzysztof   00:38:23 12:27 13:01:03,0 0:34:03,0 01:12:26
9 93 Pająk Grzegorz   00:42:31 12:28 13:00:32,0 0:32:32,0 01:15:03
10 74 Czeleń Kamil   01:11:12 12:29 NS NS NS
                 
    CCK Klasa 15 00:00:00     0:00:00,0 00:00:00
1 78 Kubiczek Joanna Travois 00:27:16 12:30 12:52:56,0 0:22:56,0 00:50:12
2 84 Porc Małgorzata Travois 00:33:31 12:31 13:00:03,0 0:29:03,0 01:02:34
3 81 Rózycka Maja   00:34:33 12:32 13:03:55,0 0:31:55,0 01:06:28
4 80 Kamińska Oliwia   00:55:03 12:34 13:18:37,0 0:44:37,0 01:39:40
5 82 Wandzik Joanna   00:55:12 12:35 NS NS NS
6 83 Wróbel Helena   00:54:12 12:33 NS NS NS

 

Wyniki opublikowano na podstawie danych otrzymanych od organizatorów

Powrót na stronę startową