WYNIKI

XIV  MIĘDZYNARODOWYCH WYŚCIGÓW PSÓW ZAPRZĘGOWYCH
"O ZŁOTY BUT" 2010

n.kol Nr st. Nazwisko Imię KLUB Czas I Czas II Czas I+II Uwagi
    SJ K-M          
1 1 Jolanta Kałat Sokół 0:16:31,0 0:15:09,0 0:31:40,0  
1 5 Sylwester Paluch  UKS Sokolik 0:26:14,0 0:24:01,0 0:50:15,0  
2 6 Paweł Wojciechowski Wataha 0:29:08,0 0:25:09,0 0:54:17,0  
3 4 Mateusz Naglik Sokół 0:30:28,0 0:28:57,0 0:59:25,0  
4 7 Grzegorz Klabich Polarex 0:35:48,0 0:32:38,0 1:08:26,0  
5 3 Mariusz Kostrzewa Wataha 0:33:54,0 NS NS  
7 2 Bronislav Rucka Musher NS NS NS  
    BJM          
1 9 Bartłomiej Chotowicki UKS Sokolik 0:34:04,0 0:20:15,0 0:54:19,0  
2 88 Grzegorz Szlagor Sokół 0:37:32,0 0:20:14,0 0:57:46,0  
3 10 Wojciech Wydmuch niezrzeszony 0:50:43,0 0:36:57,0 1:27:40,0  
4 8 Jakub Brągiel niezrzeszony 1:05:26,0 0:29:08,0 1:34:34,0  
5 11 Wojciech Mac Nome 0:42:45,0 NS DNS  
6 12 Marian Bieniek Travois NS   NS  
    BJK          
1 14 Oliwia Kamińska Travois 0:52:30,0 0:38:46,0 1:31:16,0  
2 13 Anna Świtała niezrzeszona 1:02:16,0 0:45:04,0 1:47:20,0  
3 15 Małgorzata Świtała Śnieżne Psy 1:19:46,0 1:06:08,0 2:25:54,0  
4 16 Aleksandra Bieniek Travois 1:32:02,0 NS DNS  
    C-0          
1 18 Grzegorz Hachoł Cze-mi 0:14:38,0 0:12:32,0 0:27:10,0  
2 17 Piotr Subiel Amarok 0:15:15,0 0:13:07,0 0:28:22,0  
3 21 Łukasz Paczyński Sfora 0:16:30,0 0:13:41,0 0:30:11,0  
4 23 Katarzyna Ziaja Polarex 0:24:13,0 0:19:05,0 0:43:18,0  
5 22 Jan Ziaja Polarex 0:26:19,0 0:25:39,0 0:51:58,0  
6 20 Aleksandra Pieron Travois 0:32:40,0 0:28:44,0 1:01:24,0  
7 25 Mariusz Krupa Nome 0:17:10,0 NS DNS  
8 19 Joanna Wiśniewska Grey NS   NS  
9 24 Andrzej Stanek niezrzeszony NS   NS  
    C-1          
1 26 Łukasz Ptaś Nome 0:19:59,0 0:19:00,0 0:38:59,0  
2 27 Mateusz Biernat Tatry 0:23:50,0 0:25:20,0 0:49:10,0  
        12:00:00,0   12:00:00,0  
    C-2          
1 30 Roman Radłowski Cze-mi 0:24:59,0 0:23:59,0 0:48:58,0  
2 31 Marcin Czerwony Amarok 0:28:27,0 0:23:25,0 0:51:52,0  
3 29 Jan Pazdro Cze-mi 0:32:18,0 0:27:52,0 1:00:10,0  
4 28 Jolanta Sołek Durango Rimo NS   NS  
    Pulka          
1 32 Jolanta Kałat Sokół 0:28:44,0 0:26:26,0 0:55:10,0  
    D-0          
1 38 Justyna Nowroth UKS Sokolik 0:26:54,0 0:23:36,0 0:50:30,0  
2 35 Nikolas Imiołczyk Travois 0:29:56,0 0:25:01,0 0:54:57,0  
3 42 Magdalena Obłas Polarex 0:29:13,0 0:26:04,0 0:55:17,0  
4 41 Grzegorz Faber Travois 0:30:15,0 0:26:11,0 0:56:26,0  
5 37 Tomasz Świątek Wataha 0:38:53,0 0:32:31,0 1:11:24,0  
6 39 Monika Garyga Travois 0:37:01,0 0:38:22,0 1:15:23,0  
7 33 Beata Pawłowska Grey NS   NS  
8 34 Łukasz Paczyński Sfora NS   NS  
9 36 Jakub Rosłoń niezrzeszony NS   NS  
10 40 Aleksandra Bieniek Travois NS   NS  
11 43 Tomasz Ruczaj Sfora NS   NS  
    D-1       #ADR!  
1 50 Łukasz Paczyński Sfora 0:17:14,0 0:15:13,0 0:32:27,0  
2 46 Alicja Kubiczek Travois 0:21:12,0 0:18:07,0 0:39:19,0  
3 47 Mariusz Kostrzewa Wataha 0:23:26,0 0:19:18,0 0:42:44,0  
4 45 Bronislaw Rucka Musher 0:28:24,0 0:26:25,0 0:54:49,0  
5 44 Grzegorz Sztukiewicz Husky Fan NS   NS  
6 48 Oliwia Kamińska Travois NS   NS  
7 49 Michał Drąg Sfora NS   NS  
    D-2          
1 53 Jakub Słowik Durango-Rimo 0:20:14,0 0:20:08,0 0:40:22,0  
2 51 Patryk Pazdro Cze-mi 0:24:08,0 0:23:42,0 0:47:50,0  
3 52 Adam Ćmiel niezrzeszony 0:38:02,0 0:38:59,0 1:17:01,0  
    A          
1 54 Henryk Marzec Sfora NS   NS  
    B-0          
1 56 Marcin Swierzewski Husky Fan 0:13:43,0 0:14:21,0 0:28:04,0  
2 57 Grzegorz Adamczak Travois 0:20:14,0 0:19:52,0 0:40:06,0  
3 55 Mateusz Brzank Grey NS   NS  
    B-1          
1 58 Damian Reszka KSI P Zorza 0:19:30,0 0:17:47,0 0:37:17,0  
2 59 Robert Ramotowski Sfora NS   NS  
    B-2          
1 62 Radłowski Roman Cze-mi 0:21:02,0 0:20:11,0 0:41:13,0  
2 60 Agnieszka Błach Durango Rimo NS   NS  
3 61 Jolanta Sołek Durango Rimo NS   NS  
    CCM          
1 67 Maciej Bierczak Sokól 0:17:55,0 0:17:15,0 0:35:10,0  
2 64 Mateusz Naglik mł Sokół 0:22:07,0 0:18:00,0 0:40:07,0
3 65 Radosław Włosik Grey 0:21:41,0 0:18:43,0 0:40:24,0  
4 63 Michał Włosik Grey 0:23:35,0 0:21:17,0 0:44:52,0  
5 66 Krzysztof Paluch UKS Sokolik 0:23:54,0 0:21:13,0 0:45:07,0  
6 77 Mateusz Paluch.mł UKS Sokolik 0:27:43,0 0:24:58,0 0:52:41,0  
7 69 Tadeusz Rybczyński UKS Sokolik 0:27:44,0 0:25:33,0 0:53:17,0  
8 76 Karol Paluch .mł UKS Sokolik 0:27:09,0 0:26:18,0 0:53:27,0  
9 2 Bronislav Rucka niezrzeszony 0:28:03,0 0:28:14,0 0:56:17,0  
10 70 Krzysztof Pruchniewicz niezrzeszony 0:29:24,0 0:27:42,0 0:57:06,0  
11 72 Arkadiusz Czaicki mł UKS Sokolik 0:30:10,0 0:28:19,0 0:58:29,0  
12 68 Grzegorz Pająk niezrzeszony 0:31:09,0 0:27:54,0 0:59:03,0  
13 73 Adrian Guguła  UKS Sokolik 0:30:59,0 0:31:22,0 1:02:21,0  
14 74 Karol Lelek mł UKS Sokolik 0:35:38,0 0:31:54,0 1:07:32,0  
15 71 Krzysztof Imiołczyk KSiP Zorza 0:35:48,0 0:33:13,0 1:09:01,0  
    CCK       #ADR!  
1 78 Jolanta Kałat Sokół 0:22:53,0 0:22:21,0 0:45:14,0  
2 79 Kinga Gałuszka jr Sokól 0:27:44,0 0:26:02,0 0:53:46,0  
3 80 Katarzyna Kryta UKS Sokolik 0:31:50,0 0:28:01,0 0:59:51,0  
4 83 Jagoda Majkowska niezrzeszona 0:33:19,0 0:28:42,0 1:02:01,0  
5 81 Monika Kubicka UKS Sokolik 0:33:05,0 0:30:04,0 1:03:09,0  
6 82 Krystyna Kret Nome 0:40:21,0 0:36:16,0 1:16:37,0  
7 85 Kamila Chroster  UKS Sokolik 0:43:29,0 0:35:54,0 1:19:23,0  
8 87 Kinga Pamuła .mł UKS Sokolik 0:45:37,0 0:40:44,0 1:26:21,0  
9 84 Anna Brągiel niezrzeszona 0:42:47,0 NF NU  
10 86 Sabina Dudek mł UKS Sokolik 0:44:58,0 NS NS  

 

Wyniki opublikowano na podstawie danych otrzymanych od organizatorów

Powrót na stronę startową