WYNIKI

XV  MIĘDZYNARODOWYCH WYŚCIGÓW PSÓW ZAPRZĘGOWYCH
"O ZŁOTY BUT" 2011

n.kol Nr st. Nazwisko Imię KLUB Czas I Czas II Czas I + II Uwagi
1   BJM          
1 2 Bartłomiej Chotowicki Sokolik 0:16:16,0 0:17:28,0 0:33:44,0  
2 4 Grzegorz Klabisz Polarex 0:27:25,0 0:31:47,0 0:59:12,0  
               
7   BJK     0:00:00,0 0:00:00,0  
1 5 Oliwia Kamińska Zorza 0:30:08,0 0:35:45,0 1:05:53,0  
2 6 Joanna Kubiczek Grey ns ns ns  
3 7 Monika Kubicka Sokolik ns ns ns  
               
    A          
1 8 Jerzy Ślusarz nierzrzeszony 0:22:02,0 0:24:28,0 0:46:30,0  
               
    B1   0:00:00,0 0:00:00,0 0:00:00,0  
1 82 Henryk Marzec Sfora 0:22:49,0 0:24:02,0 0:46:51,0  
2 9 Damian Reszka Zorza 0:23:52,0 0:23:22,0 0:47:14,0  
    B2          
1 10 Tomasz Radłowski Cze-mi 0:26:07,0 0:29:28,0 0:55:35,0  
2 11 Marzena Siewiorek Cze-mi 0:25:27,0 0:31:25,0 0:56:52,0  
               
    C0          
1 12 Piotr Subiel Zorza 0:16:06,0 0:17:30,0 0:33:36,0  
2 13 Grzegorz Hachoł Cze-mi 0:17:10,0 0:17:34,0 0:34:44,0  
3 14 Justyna Nowroth Sokolik 0:27:21,0 0:31:17,0 0:58:38,0  
4 17 Szymon Jochemczyk Polarex 0:26:59,0 0:32:25,0 0:59:24,0  
5 16 Jan Ziaja Polarex 0:27:21,0 0:32:42,0 1:00:03,0  
6 15 Jakub Rosłoń Nome 0:28:53,0 0:35:16,0 1:04:09,0  
7 81 Andrzej Stanek niezrzeszony ns   ns  
    C1          
1 84 Henryk Marzec  Sfora 0:25:07,0 0:29:06,0 0:54:13,0  
2 18 Robert Ramotowski Sfora 0:35:08,0 0:34:44,0 1:09:52,0  
    C2       0:00:00,0  
1 20 Adam Ćmiel niezrzeszony 0:29:00,0 0:28:26,0 0:57:26,0  
2 19 Roman Radłowski Cze-mi 0:29:43,0 0:28:29,0 0:58:12,0  
3 83 Tomasz Radłowski  Cze-mi 0:35:33,0 0:45:41,0 1:21:14,0  
    D0          
1 1 Maciej Tuszkiewicz Husky fan 0:19:05,0 0:21:03,0 0:40:08,0  
2 23 Michał Wlosik Grey 0:19:45,0 0:24:31,0 0:44:16,0  
3 25 Aleksandra Bieniek Grey 0:41:28,0 0:56:23,0 1:37:51,0  
4 24 Linda Marczyk niezrzeszona 0:46:31,0 ns ns  
5 22 Nikolas Imiołczyk Zorza dnf ns ns  
6 21 Jolanta Kałat Sokól ns   ns  
7 23 Wioletta Imiołczyk Zorza ns   ns  
    D1          
1 28 Sylwester Paluch Sokolik 0:22:06,0 0:26:31,0 0:48:37,0  
2 29 Bronislav Rucka Musher Club 0:24:14,0 0:27:58,0 0:52:12,0  
3 27 Kinga Gałuszka Sokól 0:26:18,0 0:33:23,0 0:59:41,0  
4 31 Kamil Góralczyk niezrzeszony 0:28:35,0 0:32:11,0 1:00:46,0  
5 46 Bronislav Rucka Musher Club 0:31:33,0 0:35:27,0 1:07:00,0  
6 26 Alicja Kubiczek Grey dnf 0:00:00,0 ns  
    SC1   0:00:00,0 0:00:00,0 0:00:00,0  
1 69 Jolanta Kałat Sokól 0:20:11,0 0:24:15,0 0:44:26,0  
2 68 Małgorzata Waczyńska Wataha 0:31:12,0   ns  
       
    CCM          
               
1 39 Radosław Włosik jr Grey 0:21:23,0 0:22:42,0 0:44:05,0  
2 34 Mateusz Naglik ml Sokól 0:22:39,0 0:21:50,0 0:44:29,0  
3 32 Grzegorz Sztukiewicz Husky fan 0:22:26,0 0:23:10,0 0:45:36,0  
4 33 Krzysztof Paluch jr Sokolik 0:23:43,0 0:22:28,0 0:46:11,0  
5 56 Mariusz Motyka  niezrzeszony 0:22:53,0 0:23:26,0 0:46:19,0  
6 54 Adrian Guguła mł Sokolik 0:24:31,0 0:24:41,0 0:49:12,0  
7 35 Dawid Potoczak Sokolik 0:25:53,0 0:26:13,0 0:52:06,0  
8 38 Dawid Kołodziej Sokolik 0:24:58,0 0:27:18,0 0:52:16,0  
9 49 Karol Paluch ml Sokolik 0:25:38,0 0:27:18,0 0:52:56,0  
10 50 Mateusz Paluch mł Sokolik 0:24:38,0 0:28:19,0 0:52:57,0  
11 37 Adrian Kryta Sokolik 0:25:37,0 0:28:11,0 0:53:48,0  
12 43 Mariusz Kostrzewa Wataha 0:27:48,0 0:26:43,0 0:54:31,0  
13 36 Krzysztof Pruchniewicz Sokolik 0:26:41,0 0:28:20,0 0:55:01,0  
14 52 Michał Paleczny mł Sokolik 0:27:08,0 0:29:23,0 0:56:31,0  
15 86 Marcin Broda nierzrzeszony 0:28:45,0 0:30:36,0 0:59:21,0  
16 55 Patryk Jarguz mł Sokolik 0:27:26,0 0:32:31,0 0:59:57,0  
17 45 Krzysztof Imiołczyk Zorza 0:30:28,0 0:33:31,0 1:03:59,0  
18 47 Krystian Kazibudzki Polarex 0:31:50,0 0:32:21,0 1:04:11,0  
19 53 Jakub Mierzyński mł Sokolik 0:31:10,0 0:33:31,0 1:04:41,0  
20 40 Tomasz Guguła Sokolik 0:32:31,0 0:35:45,0 1:08:16,0  
21 48 Dominik Żak jr Sokolik 0:36:07,0 0:34:33,0 1:10:40,0  
  41 Maciej Bierczak Sokól ns   ns  
  42 Jarosław Jakubaszek Odnowa  ns   ns  
  44 Dawid Jakubaszek Odnowa  ns   ns  
  46 Bronislav Rucka Musher Club ns   ms  
  51 Gaweł Zaremba niezrzeszony ns   ns  
    CCK          
1 57 Joanna Kubiczek jr Grey 0:22:28,0 0:23:28,0 0:45:56,0  
2 59 Monika Oparka Jr Grey 0:27:50,0 0:28:36,0 0:56:26,0  
3 67 Kinga Gałuszka jr Sokół 0:28:19,0 0:28:40,0 0:56:59,0  
4 58 Magdalena Oblas Polarex 0:28:40,0 0:30:33,0 0:59:13,0  
5 63 Katarzyna Kryta Sokolik 0:28:50,0 0:30:38,0 0:59:28,0  
6 61 Weronika Jurek jr Sokolik 0:33:38,0 0:34:35,0 1:08:13,0  
7 60 Kamila  Chrostek mł Sokolik 0:35:21,0 0:33:17,0 1:08:38,0  
8 62 Aleksandra Trybus Polarex 0:36:46,0 0:41:44,0 1:18:30,0  
9 65 Monika Florczyk niezrzeszona 0:43:55,0 0:40:27,0 1:24:22,0  
10 66 Jolanta Kałat Sokól ns   ns  
               
               
    Puchar Samojeda        
1 80 Dawid Paluch Sokolik 0:03:22,0 0:03:04,0 0:06:26,0  
2 78 Kinga Pamuła Sokolik 0:03:28,0 0:03:08,0 0:06:36,0  
3 75 Monika Byrgiel Sokolik 0:03:23,0 0:03:14,0 0:06:37,0  
4 76 Justyna Paluch Sokolik 0:03:24,0 0:03:21,0 0:06:45,0  
5 71 Kinga Bogacz Sokolik 0:03:45,0 0:03:29,0 0:07:14,0  
6 72 Szymon Guguła Sokolik 0:03:58,0 0:03:24,0 0:07:22,0  
7 70 Wiktoria Bober Sokolik 0:04:21,0 0:04:20,0 0:08:41,0  
8 55 Daria Wiktoria Woźniak nierzrzeszony 0:04:53,0 0:04:20,0 0:09:13,0  
9 79 Mieczyslaw Paluch Sokolik 0:04:26,0 0:04:58,0 0:09:24,0  
10 77 Weronika Subiel Zorza 0:05:27,0 0:04:54,0 0:10:21,0  
11 87 Maksymilian Mierzyński Sokolik 0:05:00,0   ns  
12 73 Kamil Ogiegło Sokolik ns   ns  

Wyniki opublikowano na podstawie danych otrzymanych od organizatorów


GRAFKOM Systemy Komputerowe 2011

Powrót na stronę startową