WYNIKI

IV JESIENNYCH MIĘDZYNARODOWYCH WY¦CIGÓW PSÓW ZAPRZĘGOWYCH
"O ZŁOTY BUT"


Klasyfikacja ogólna     Wg. Czasów     Wyniki dzieci

Miejsce Imię i Nazwisko Kraj Nr. St. Czas 20.11. Czas 21.11. Czas łączny Punkty Nagrody Nagrody specjalne
SKIJORING KOBIET    
1 Krkošková Sárka Cz 1 00:29:05 00:28:33 00:57:38 1800 ZŁOTY BUT, NAMIOT FMF  
2 Fargašova Miroslava Svk 2 00:37:37 00:29:08 01:06:45 1253 SPIWÓR RMF  
3 Jarecka Grażyna Pl 9 00:49:16 00:38:06 01:27:22 16 KASK -PZU  
4 Dywańska Małgorzata Pl 4 00:57:30 00:44:22 01:41:52 0   Puchar dla zawodnika najdłużej zwiedzającego okolice -od Powiatowy Zarząd PSL
SKIJORING MĘŻCZYZN    
1 Baláž Roman Cz 11 00:23:43 00:21:31 00:45:14 1800 ZŁOTY BUT, RAMA -HAT TRIK  
2 Krkoška Jiljí Cz 13 00:24:54 00:24:01 00:48:55 1579 KASK-ADAMPOL, OPASKA-ALPINUS  
3 Růčka Bronislav Cz 14 00:32:04 00:28:16 01:00:20 894 KASK-PZU  
4 Pawlik Michał Pl 21 00:32:40 00:30:57 01:03:37 697   Dla najszybszego maszera z Wysokiej z psem rasy północnej - Puchar - Związek Kynologiczny O/Kraków
5 Stachnicki Andrzej Pl 26 00:35:19 00:32:41 01:08:00 434    
6 Simon Gabor Hu 46 00:38:19 00:34:49 01:13:08 126    
7 Wodziński Mateusz Pl 39 00:50:25 00:33:04 01:23:29 0    
8 Dywański Edward Pl 34 00:43:15 00:41:39 01:24:54 0    
9 Sadlik Nikodem Pl 17 00:50:29 NF   0    
10 Kominek Bartłomiej Pl 95 01:00:43 NF   0    
CANI - CROSS KOBIET    
1 Fopke Małgorzata Pl 5 00:29:29 00:28:20 00:57:49 0 RAMA-KRONEN  
2 Morsztyn Justyna Pl 8 00:48:26 00:39:08 01:27:34 0 SZALIK+CZAPKA-ALPINUS  
CANI - CROSS MĘŻCZYZN    
1 Grzegorczyk Ireneusz Pl 18 00:24:40 00:23:41 00:48:21 0 ZŁOTY BUT, AP.FOTO-FOTO MIX  
2 Płaneta Paweł Pl 12 00:25:44 00:24:09 00:49:53 0 KASK -PZU  
3 Kasprzyk Kamil Pl 19 00:27:57 00:25:20 00:53:17 0 KASP -PZU  
4 Kręcina Mateusz Pl 31 00:29:05 00:28:37 00:57:42 0    
5 Płonka Adam Pl 24 00:28:33 00:29:26 00:57:59 0   Dla najszybszego maszera z Wysokiej - Rama od firmy PatMichael
6 Topolski Krzysztof Pl 42 00:33:56 00:29:42 01:03:38 0    
7 Tabak Andrzej Pl 30 00:33:01 00:31:10 01:04:11 0    
8 Wasilewski Krzysztof Pl 25 00:33:25 00:31:10 01:04:35 0    
9 Płonka Marek Pl 48 00:34:00 00:31:25 01:05:25 0    
10 Orlik Maciej Pl 29 00:33:57 00:32:11 01:06:08 0    
11 Klimek Krzysztof Pl 130 00:36:00 00:32:26 01:08:26 0    
12 Nowicki Krystian Pl 47 00:45:03 00:37:19 01:22:22 0    
13 Piasecki Bartłomiej Pl 28 00:45:03 00:38:01 01:23:04 0    
14 Tylkowski Jarosław Pl 84 00:33:44 NF        
15 Cyrwus Piotr Pl 35 00:41:33 NF        
PULKA MĘŻCZYZN    
1 Kuvik Michal Svk 16 00:26:04 00:22:57 00:49:01 1573    
KLASA A    
1 Verla Zsofia Hu 56 00:22:23 00:20:29 00:42:52 1219 KASK -PZU  
KLASA B1    
1 Surówka Mateusz Pl 52 00:17:30 00:15:41 00:33:11 1800 ZŁOTY BUT, KURTKA -ALPINUS  
2 Tekeljak Peter Svk 51 00:18:52 00:16:41 00:35:33 1658 NAMIOT - RMF  
3 Misztak Piotr Pl 57 00:21:25 00:20:42 00:42:07 1264 KASK -PZU  
4 Zelenayova Eva Pl 55 00:23:02 00:22:19 00:45:21 1070   Najszybsza kobieta - Puchar od Burmistrza Wadowic
5 Czułek Jarosław Pl 60 00:24:47 00:22:07 00:46:54 977    
KLASA B2    
1 Sołek Jolanta Pl 63 00:24:00 00:22:21 00:46:21 1800 ZŁOTY BUT, KURTKA -ALPINUS  
2 Zahrádka Jiří Cz 62 00:27:45 00:26:38 00:54:23 1318 RĘKAWICZKI,SZALIK -ALPINUS  
3 Rutkowski Konrad Pl 67 00:29:53 00:27:16 00:57:09 1152 KASK -PZU  
4 Oleszczuk Sławek Pl 66 00:30:01 00:28:05 00:58:06 1095    
5 Pietrusiak Marek Pl 65 00:29:10 00:29:19 00:58:29 1072    
6 Pulkowski Mariusz Pl 64 00:39:25 00:41:43 01:21:08 0    
KLASA B3    
1 Gadziomski Bartosz Pl 70 00:17:42 00:17:11 00:34:53 1800 ZŁOTY BUT, KURTKA -ALPINUS  
2 Kukułka Kazimierz Pl 69 00:22:37 00:19:36 00:42:13 1360 KASK -ADAMPOL  
3 Shneider Imre Hu 72 00:22:38 00:19:58 00:42:36 1337 KASK -ADAMPOL  
4 Ignasiak-Pietrusiak Izabella Pl 71 00:28:56 00:25:33 00:54:29 624    
KLASA C1    
1 Surówka Mateusz Pl 73 00:15:44 00:14:30 00:30:14 1800 ZŁOTY BUT, CZAPKA RĘKAWICZKI -ALPINUS Puchar od Związku Kynologicznego o/K-ce, Najszybszy mężczyzna - Puchar od Starosty Powiatu Wadowickiego
2 Rzidky Tomáš Cz 76 00:18:41 00:17:42 00:36:23 1431 RĘKAWICZKI, CHUSTA - ALPINUS  
3 Litvaj Maroš Svk 74 00:18:39 00:18:34 00:37:13 1381 KASK -ADAMPOL  
4 Krkoška Stepán Cz 77 00:19:24 00:17:52 00:37:16 1378    
5 Płaneta Witold Pl 75 00:19:05 00:19:40 00:38:45 1289    
6 Koffer Lajos Hu 93 00:21:40 00:20:55 00:42:35 1059    
7 Kudełka Tomasz Pl 96 00:21:06 00:22:19 00:43:25 1009    
8 Dudek Jan Pl 83 00:22:17 00:22:55 00:45:12 902    
8 Tuszkiewicz Maciej Pl 91 00:24:01 00:21:11 00:45:12 902    
10 Drozdová Kristýna Cz 79 00:24:57 00:22:56 00:47:53 741    
11 Rzidky Petr Cz 78 00:26:55 00:21:13 00:48:08 726    
12 Gołąbek Maciej Pl 86 00:24:54 00:23:31 00:48:25 709    
13 Ratymirski Andrzej Pl 81 00:26:01 00:27:14 00:53:15 419    
14 Ramotowski Robert Pl 88 00:30:15 00:26:29 00:56:44 210    
15 Zając Tadeusz Pl 89 00:28:27 00:28:40 00:57:07 187    
16 Marzec Henryk Pl 87 00:37:05 00:27:58 01:05:03 0    
17 Spitalský Stefan Cz 80 00:34:53 00:32:54 01:07:47 0    
KLASA C2    
1 Zdráhal Petr Cz 97 00:20:10 00:19:06 00:39:16 1800 ZŁOTY BUT, SPODNIE -ALPINUS Puchar od Związku Kynologicznego o/K-ce
2 Zapletal Martin Cz 101 00:22:19 00:21:21 00:43:40 1536 BLUZA -RMF  
3 Łaptas Sylwester Pl 110 00:24:07 00:23:42 00:47:49 1287 KASK -ADAMPOL  
4 Świątek Jacek Pl 122 00:25:06 00:23:38 00:48:44 1232    
5 Kůrka Zdeněk Cz 98 00:25:10 00:24:00 00:49:10 1206    
6 Hlavínka Pavel Cz 111 00:25:20 00:24:21 00:49:41 1175    
7 Drtíl Jiří Cz 112 00:24:37 00:25:19 00:49:56 1160    
8 Julínek Jan Cz 104 00:24:37 00:25:35 00:50:12 1160    
9 Morsztyn Dariusz Pl 116 00:27:54 00:25:26 00:53:20 956    
10 Dudek Jan Cz 103 00:28:12 00:27:07 00:55:19 837   Puchar dla najstarszego zawodnika od Kazimierza Kasiarza z Wysokiej
11 Bahulík Václav Cz 102 00:28:46 00:27:18 00:56:04 792   "Gorące Zdjęcie" z trasy dla najbardziej fotogenicznego zaprzęgu od fotoreportera miesięcznika Mój Pies - Karola Graczyńskiego
12 Korzeniewski Michał Pl 113 00:29:04 00:28:37 00:57:41 695    
13 Dziubek Jarosław Pl 1n 00:30:35 00:30:32 01:01:07 489    
14 Koźmic Marek Pl 128 00:31:05 00:30:49 01:01:54 442    
15 Bessman Janusz Pl 114 00:32:04 00:30:28 01:02:32 404    
16 Cierpiszewski Piotr Pl 120 00:33:05 00:30:03 01:03:08 368    
17 Madej Adam Pl 129 00:36:52 00:32:26 01:09:18 0    
18 Prochal Jerzy Pl 139 00:35:04 00:36:36 01:11:40 0    
KLASA C3    
1 Filo Daniel Svk 131 00:16:37 00:17:05 00:33:42 1800 ZŁOTY BUT, SPIWÓR -RMF  
2 Musielak Paulina Pl 134 00:25:56 00:24:27 00:50:23 799 SZALIK+CZAPKA-ALPINUS  
3 Seres Anna Hu 137 00:27:18 00:27:24 00:54:42 540 KASK -PZU  
4 Szymla Edward Pl 132 00:29:46 00:25:21 00:55:07 515    
5 Góra Michał Pl 136 00:30:58 00:33:18 01:04:16 0    
6 Czernecka Stanisława Pl 119 dyskwalifikacja          
                   
  Zawodnik nr 119 - dyskwalifikacja - na podstawie regulaminu POZSSPZ punkt 13.6 , 13.7    
  Zawodnik nr 66 - upomnienie na podstawie regulaminu POZSSPZ punkt 13.7    
  Zawodnik nr 2 - upomnienie - bieg przed psem    
  Zawodnik nr 89 - upomnienie - brak hamulca na saniach    
Uhonorowani zawodnicy otrzymali ponadto upominki od firmy Royal Canin i Cronen

Powrót na pocz±tek wyników


NAJLEPSZE CZASY ZAWODNIKÓW "Zloty But"99

Lp Imie i Nazwisko Nar. Nr. St. Czas 20.11. Czas 21.11. Czas łaczny Punkty
1 Surówka Mateusz Pl 73 00:15:44 00:14:30 00:30:14 1800
2 Surówka Mateusz Pl 52 00:17:30 00:15:41 00:33:11 1800
3 Filo Daniel Svk 131 00:16:37 00:17:05 00:33:42 1800
4 Gadziomski Bartosz Pl 70 00:17:42 00:17:11 00:34:53 1800
5 Tekeljak Peter Svk 51 00:18:52 00:16:41 00:35:33 1658
6 Rzidky Tomáš Cz 76 00:18:41 00:17:42 00:36:23 1431
7 Litvaj Maroš Svk 74 00:18:39 00:18:34 00:37:13 1381
8 Krkoška Stepán Cz 77 00:19:24 00:17:52 00:37:16 1378
9 Planeta Witold Pl 75 00:19:05 00:19:40 00:38:45 1289
10 Zdráhal Petr Cz 97 00:20:10 00:19:06 00:39:16 1800
11 Misztak Piotr Pl 57 00:21:25 00:20:42 00:42:07 1264
12 Kukulka Kazimierz Pl 69 00:22:37 00:19:36 00:42:13 1360
13 Koffer Lajos Hu 93 00:21:40 00:20:55 00:42:35 1059
14 Shneider Imre Hu 72 00:22:38 00:19:58 00:42:36 1337
15 Verla Zsofia Hu 56 00:22:23 00:20:29 00:42:52 1219
16 Kudelka Tomasz Pl 96 00:21:06 00:22:19 00:43:25 1009
17 Zapletal Martin Cz 101 00:22:19 00:21:21 00:43:40 1536
18 Dudek Jan Pl 83 00:22:17 00:22:55 00:45:12 902
19 Tuszkiewicz Maciej Pl 91 00:24:01 00:21:11 00:45:12 902
20 Baláž Roman Cz 11 00:23:43 00:21:31 00:45:14 1800
21 Zelenayova Eva Pl 55 00:23:02 00:22:19 00:45:21 1070
22 Solek Jolanta Pl 63 00:24:00 00:22:21 00:46:21 1800
23 Czulek Jaroslaw Pl 60 00:24:47 00:22:07 00:46:54 977
24 Laptas Sylwester Pl 110 00:24:07 00:23:42 00:47:49 1287
25 Drozdová Kristýna Cz 79 00:24:57 00:22:56 00:47:53 741
26 Rzidky Petr Cz 78 00:26:55 00:21:13 00:48:08 726
27 Grzegorczyk Ireneusz Pl 18 00:24:40 00:23:41 00:48:21 0
28 Golabek Maciej Pl 86 00:24:54 00:23:31 00:48:25 709
29 Swiatek Jacek Pl 122 00:25:06 00:23:38 00:48:44 1232
30 Krkoška Jiljí Cz 13 00:24:54 00:24:01 00:48:55 1579
31 Kuvik Michal Svk 16 00:26:04 00:22:57 00:49:01 1573
32 Kurka Zdenek Cz 98 00:25:10 00:24:00 00:49:10 1206
33 Hlavínka Pavel Cz 111 00:25:20 00:24:21 00:49:41 1175
34 Planeta Pawel Pl 12 00:25:44 00:24:09 00:49:53 0
35 Drtíl Jirí Cz 112 00:24:37 00:25:19 00:49:56 1160
36 Julínek Jan Cz 104 00:24:37 00:25:35 00:50:12 1160
37 Musielak Paulina Pl 134 00:25:56 00:24:27 00:50:23 799
38 Ratymirski Andrzej Pl 81 00:26:01 00:27:14 00:53:15 419
39 Kasprzyk Kamil Pl 19 00:27:57 00:25:20 00:53:17 0
40 Morsztyn Dariusz Pl 116 00:27:54 00:25:26 00:53:20 956
41 Zahrádka Jirí Cz 62 00:27:45 00:26:38 00:54:23 1318
42 Ignasiak-Pietrusiak Izabella Pl 71 00:28:56 00:25:33 00:54:29 624
43 Seres Anna Hu 137 00:27:18 00:27:24 00:54:42 540
44 Szymla Edward Pl 132 00:29:46 00:25:21 00:55:07 515
45 Dudek Jan Cz 103 00:28:12 00:27:07 00:55:19 837
46 Bahulík Václav Cz 102 00:28:46 00:27:18 00:56:04 792
47 Ramotowski Robert Pl 88 00:30:15 00:26:29 00:56:44 210
48 Zajac Tadeusz Pl 89 00:28:27 00:28:40 00:57:07 187
49 Rutkowski Konrad Pl 67 00:29:53 00:27:16 00:57:09 1152
50 Krkošková Sárka Cz 1 00:29:05 00:28:33 00:57:38 1800
51 Korzeniewski Michal Pl 113 00:29:04 00:28:37 00:57:41 695
52 Krecina Mateusz Pl 31 00:29:05 00:28:37 00:57:42 0
53 Fopke Malgorzata Pl 5 00:29:29 00:28:20 00:57:49 0
54 Plonka Adam Pl 24 00:28:33 00:29:26 00:57:59 0
55 Oleszczuk Slawek Pl 66 00:30:01 00:28:05 00:58:06 1095
56 Pietrusiak Marek Pl 65 00:29:10 00:29:19 00:58:29 1072
57 Rucka Bronislav Cz 14 00:32:04 00:28:16 01:00:20 894
58 Dziubek Jaroslaw Pl 1n 00:30:35 00:30:32 01:01:07 489
59 Kozmic Marek Pl 128 00:31:05 00:30:49 01:01:54 442
60 Bessman Janusz Pl 114 00:32:04 00:30:28 01:02:32 404
61 Cierpiszewski Piotr Pl 120 00:33:05 00:30:03 01:03:08 368
62 Pawlik Michal Pl 21 00:32:40 00:30:57 01:03:37 697
63 Topolski Krzysztof Pl 42 00:33:56 00:29:42 01:03:38 0
64 Tabak Andrzej Pl 30 00:33:01 00:31:10 01:04:11 0
65 Góra Michal Pl 136 00:30:58 00:33:18 01:04:16 0
66 Wasilewski Krzysztof Pl 25 00:33:25 00:31:10 01:04:35 0
67 Marzec Henryk Pl 87 00:37:05 00:27:58 01:05:03 0
68 Plonka Marek Pl 48 00:34:00 00:31:25 01:05:25 0
69 Orlik Maciej Pl 29 00:33:57 00:32:11 01:06:08 0
70 Fargašova Miroslava Svk 2 00:37:37 00:29:08 01:06:45 1253
71 Spitalský Stefan Cz 80 00:34:53 00:32:54 01:07:47 0
72 Stachnicki Andrzej Pl 26 00:35:19 00:32:41 01:08:00 434
73 Klimek Krzysztof Pl 130 00:36:00 00:32:26 01:08:26 0
74 Madej Adam Pl 129 00:36:52 00:32:26 01:09:18 0
75 Prochal Jerzy Pl 139 00:35:04 00:36:36 01:11:40 0
76 Simon Gabor Hu 46 00:38:19 00:34:49 01:13:08 126
77 Pulkowski Mariusz Pl 64 00:39:25 00:41:43 01:21:08 0
78 Nowicki Krystian Pl 47 00:45:03 00:37:19 01:22:22 0
79 Piasecki Bartlomiej Pl 28 00:45:03 00:38:01 01:23:04 0
80 Wodzinski Mateusz Pl 39 00:50:25 00:33:04 01:23:29 0
81 Dywanski Edward Pl 34 00:43:15 00:41:39 01:24:54 0
82 Jarecka Grazyna Pl 9 00:49:16 00:38:06 01:27:22 16
83 Morsztyn Justyna Pl 8 00:48:26 00:39:08 01:27:34 0
84 Dywanska Malgorzata Pl 4 00:57:30 00:44:22 01:41:52 0

Powrót na pocz±tek wyników


Wyniki zawodów dla dzieci


Nagrody-upominki dla dzieci przygotowaly firma Maspex i radioRMF/FM.


Do lat 7

Miejsce Nr Start Nazwisko Imię Miejscowo¶ć Wiek Nagroda
1 42 Pawlik Jarosław Wysoka 7 Puchar + słodycze
2 119 Zaborowski Karol Andrychów 5 Nagroda Rzeczowa
3 4 Smajdor Ola Kraków 6 Nagroda Rzeczowa
4 75 Kojm Zygmunt Wysoka 5 Nagroda Rzeczowa
5 34 Malec Natalia Wysoka 5 Nagroda Rzeczowa
6 62 Korzeniowska Angelika Wysoka 5 Nagroda Rzeczowa
7 101 Miarka Joanna Klecza Dolna 6 Nagroda Rzeczowa



Od lat 8 do 11

Lp Nr Start Nazwisko Imię Miejscowo¶ć Wiek Nagroda
1 28 Płaneta Piotr Kraków 10 Puchar + słodycze
2 87 Rupa Łukasz Wysoka 10 Nagroda szkoły EST - 6 mies. kurs j.angielskiego
3 55 Juszcyk Michał Kraków 10 Nagroda rzeczowa
4 80 Gatlik Dorota Wysoka 11 Nagroda rzeczowa
5 130 Harmatys Marcin Wysoka 10 Nagroda rzeczowa
6 83 Zarzycki Tomek Wysoka 8 Nagroda rzeczowa
7 69 Dufrat Kasia Wrocław 11 Nagroda rzeczowa
8 77 Kojm Ilona Wysoka 8 Nagroda rzeczowa
9 96 Adamczyk Grzegorz Stanisław Górny 9 Nagroda rzeczowa
10 67 Korzeniowska Kasia Wysoka 9 Nagroda rzeczowa
11 65 Zarycki Krzysztof Wysoka 11 Nagroda rzeczowa
12 71 Dufrat Ola Wrocław 9 Nagroda rzeczowa
13 25 Korzeniowski Mateusz Wysoka 11 Nagroda rzeczowa
14 52 Karkoszka Błażej Stanisław Górny 9 Nagroda rzeczowa
15 93 Smajdor Artur Kraków 10 Nagroda rzeczowa
16 64 Jędrzejczyk Klaudia Stanisław Górny 8 Nagroda rzeczowa
17 2 Kwiatek Kasia Wysoka 9 Nagroda rzeczowa
18 8 Rypska Magda Wysoka 11 Nagroda rzeczowa
19 1 Wodniak Brygida Wysoka 11 Nagroda rzeczowa
20 26 Stankiewicz Maria Wadowice 10 Nagroda rzeczowa
21 15 Kudela Tomek Wysoka 10 Nagroda rzeczowa
22 86 Wodziński Maciej Warszawa 11 Nagroda rzeczowa
23 70 Korzeniowski Sławek Wysoka 10 Nagroda rzeczowa
24 46 Cie¶la Witold Kraków 10 Nagroda rzeczowa
25 51 Cyrwus Anna-Maria Kraków 10 Nagroda rzeczowa
26 30 Lelek Justyna Wysoka Nagroda rzeczowa
27 72 Zawada Natalia Babica 8 Nagroda rzeczowa
28 66 Krzysiek Marcin Wysoka 11 Nagroda rzeczowa
29 57 Foszczyński Adrian Kraków 10 Nagroda rzeczowa
30 5 Lelek Damian Wysoka 10 Nagroda rzeczowa
31 18 Mosór Magda Stanisław Górny 8 Nagroda rzeczowa

Od lat 12 do 14

Lp Nr Start Nazwisko Imię Miejscowo¶ć Wiek Nagroda
1 21 Płonka Marek Gdańsk 12 Puchar + słodycze
2 12 Rzepka Basia Wysoka 13 Nagroda szkoły EST - 6 mies. kurs j.angielskiego
3 14 Korzeniowska Kinga Lubartów 12 Nagroda rzeczowa
4 103 Kasiarz Kasia Wysoka 14 Nagroda rzeczowa
5 137 Gałuszka Florian Wysoka 14 Nagroda rzeczowa
6 56 Sikorski Grzegorz Wrocław 14 Nagroda rzeczowa
7 73 Rutkowska Natalia Rabka 12 Nagroda rzeczowa
8 74 Pyrek Gabriela Wysoka 14 Nagroda rzeczowa
9 17 Wacław Zbigniew Wysoka 13 Nagroda rzeczowa
10 78 Maj Bartłomiej Kraków 12 Nagroda rzeczowa
11 91 Kasiarz Magda Wysoka 13 Nagroda rzeczowa
12 76 Kasiarz Piotr Wysoka 14 Nagroda rzeczowa
13 95 Korzeniowska Joanna Wysoka 13 Nagroda rzeczowa
14 39 Wodziński Mateusz Warszawa 13 Nagroda rzeczowa
15 60 Korzeniowski Mateusz Wysoka 12 Nagroda rzeczowa
16 88 Ciapa Michał Babica 13 Nagroda rzeczowa
17 63 Pacut Marta Klecza Dolna 12 Nagroda rzeczowa
18 38 Jarecka Agnieszka Bielsko-Biała 12 Nagroda rzeczowa
19 97 Piotrowski Waldemar Rzeszów 12 Nagroda rzeczowa
20 89 Krzystyniak Stanisław Babica 12 Nagroda rzeczowa
21 47 Góra Paweł Wysoka 13 Nagroda rzeczowa
22 19 Góral Łukasz Wysoka 12 Nagroda rzeczowa
23 48 Madoń Anna Wysoka 14 Nagroda rzeczowa
24 115 Grzywa Marta Wysoka 14 Nagroda rzeczowa
25 124 Gatlik Kinga Wysoka 14 Nagroda rzeczowa

Powrót na pocz±tek wyników